Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Sawinie. Bmw rozpadło się na pół

Utworzony przez Gość, 11 września 2013 r. o 08:05 Powrót do artykułu
To w 6 osób jechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie to dokładnie było bo nic nie słyszałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to nasi chłopcy byli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyczyna jest w tytule ....BMW... będziesz miał wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zkąd oni byli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawna mówię że BMW to nie jest samochód dla leszczy. Leszcze niech sobie kupią renówkę fiata albo forda. Albo i każdy inny ale nie BMW. Przy okazji : szacun dla wszystkich posiadaczy tej wspaniałej marki. Szerokości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co udalo mi sie dowiedzieć od ojca jednego chłopaka to kierował ten co nie żyje. To bardzo dobry kierowca był. Jeździł dosyć szybko ale świetnie prowadził. Mówił że " darli ostro" ale pewno coś musiało się stać na drogę wylecieć albo zajechać im bo on opanowanie miał niesamowite i bez przyczyny to się nie stało. Auto było w idealnym stanie i opony prawie nówki co widać. Po prostu coś im chyba na drogę wleciało i takie nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co udalo mi sie dowiedzieć od ojca jednego chłopaka to kierował ten co nie żyje. To bardzo dobry kierowca był. Jeździł dosyć szybko ale świetnie prowadził. Mówił że " darli ostro" ale pewno coś musiało się stać na drogę wylecieć albo zajechać im bo on opanowanie miał niesamowite i bez przyczyny to się nie stało. Auto było w idealnym stanie i opony prawie nówki co widać. Po prostu coś im chyba na drogę wleciało i takie nieszczęście.
Wpadł w ogromną dziurę w drodze,wyrwało mu volant i nieszczęście gotowe. Tusk i ten drugi odpowiedzialny za drogi i za ten nieszczęśliwy wypadek muszą natychmiast odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co udalo mi sie dowiedzieć od ojca jednego chłopaka to kierował ten co nie żyje. To bardzo dobry kierowca był. Jeździł dosyć szybko ale świetnie prowadził. Mówił że " darli ostro" ale pewno coś musiało się stać na drogę wylecieć albo zajechać im bo on opanowanie miał niesamowite i bez przyczyny to się nie stało. Auto było w idealnym stanie i opony prawie nówki co widać. Po prostu coś im chyba na drogę wleciało i takie nieszczęście.
Nie liczy się to, jakim był kierowcą, ale to, ze złamał przepisy i spowodował wypadek. Gdyby jechał z dozwoloną prędkoscią to takiej tragedii by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawna mówię że BMW to nie jest samochód dla leszczy. Leszcze niech sobie kupią renówkę fiata albo forda. Albo i każdy inny ale nie BMW. Przy okazji : szacun dla wszystkich posiadaczy tej wspaniałej marki. Szerokości!
Posiadaczami marki BMW są akcjonariusze! A ty jasiu z bełzyc chciałes pozdrowic Boli Mnie Wacek (ów)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co udalo mi sie dowiedzieć od ojca jednego chłopaka to kierował ten co nie żyje. To bardzo dobry kierowca był. Jeździł dosyć szybko ale świetnie prowadził. Mówił że " darli ostro" ale pewno coś musiało się stać na drogę wylecieć albo zajechać im bo on opanowanie miał niesamowite i bez przyczyny to się nie stało. Auto było w idealnym stanie i opony prawie nówki co widać. Po prostu coś im chyba na drogę wleciało i takie nieszczęście.
to całe bmw rozleciało się na pół to się nazywa idealny stan? wylecieli na zakręcie bo się kolęś przeliczył i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę:w "świetnym" stanie 20-to letni Bolid Małorolnych Wieśniaków a w środku "świetny" wiejski Kubica hahahahahahaaaaaaaaaa Dobrze że nie zabił kogoś niewinnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20-letnie E36... ...nie dość, że samochód o dość lekkiej konstrukcji, to jeszcze solidnie pordzewiałej, skoro się rozpadł na dwie części. I to ma być "idealny stan"?   BMW (zwłaszcza stare) są jak Media Markt - nie dla idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawniej buractwo jezdzilo WSK  a dzisiaj przesiadlo sie na 15 letynie trupy z logo AUDI  czy BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawniej buractwo jezdzilo WSK  a dzisiaj przesiadlo sie na 15 letynie trupy z logo AUDI  czy BMW
  15-letnie trupy z logo Audi czy BMW dłużej pojeżdżą niz twój nowy skuterek głupku :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie którzy chyba za bardzo się zapędzają w komentowaniu tego wypadku, pamiętajcie że zginęły 3 osoby i wpisy o "wiejskich burakach" są trochę nie na miejscu.  Co do bmw to faktycznie stare i poskładane z kilku stanowią ryzyko podobnie jak połowa samochodów "nieuszkodzonych" sprowadzanych w zachodu przez uczciwych blacharzy.  Co do przyczyn wypadku to podobnie jak B.Z uważam że coś lub ktoś im musiało wyskoczyć, sam skasowałem kilka samochodów bo jakiemuś pieszemu zachciało się przebiec przez jezdnię abo rowerzyście skręcić w lewo.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem że wy wszyscy sobie myślicię nie odpowiedzialni i wgl, ale kurwa to też są ludzie i to młodzi, wiec nie macie prawa nawet tak o nich mówić, bo ktoś kto nazywa ich wieśniakami sam jest debilem.. On wszyscy byli niewinni, powinno to was czego nauczyć, wieć stulcie pyski i okażcie szacunek ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie którzy chyba za bardzo się zapędzają w komentowaniu tego wypadku, pamiętajcie że zginęły 3 osoby i wpisy o "wiejskich burakach" są trochę nie na miejscu.  Co do bmw to faktycznie stare i poskładane z kilku stanowią ryzyko podobnie jak połowa samochodów "nieuszkodzonych" sprowadzanych w zachodu przez uczciwych blacharzy.  Co do przyczyn wypadku to podobnie jak B.Z uważam że coś lub ktoś im musiało wyskoczyć, sam skasowałem kilka samochodów bo jakiemuś pieszemu zachciało się przebiec przez jezdnię abo rowerzyście skręcić w lewo.  
Masz coś z głową ??? Zapędzamy w komentowaniu ? Chcesz powiedzieć patrząc na zniszczenia i ofiary że jechał prawidłowo i coś mu wyskoczyło ??? Chyba ci coś z mózgu wyskoczyło choć mam uzasadnione podejrzenia czy w ogóle go masz. I coś ci wyskakiwało i skasowałeś kilka samochodów hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,cieniasie rozbawiłeś mnie do łez ! To takie kity wciskacie sobie podczas spotkań pod remizą ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na liczniku 50/h heheheheee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na liczniku 50/h heheheheee
co najwyżej 60 panie władzo D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...