Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek koło Niedźwiady: Policja zatrzymała podejrzanego

Utworzony przez tylko konfiskata, 11 stycznia 2015 r. o 18:39 Powrót do artykułu
pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO ! w sejmie , kilkakrotnie, różne partie, zgłaszały projekty ustaw, przewidujące  konfiskatę auta, które prowadzi pijak!! Projekty owe, upadały po pierwszym czytaniu, bo SLD i PO były przeciw!! w szeregach sld i po jest sporo pijaczków i pijaczek, taka ustawa godziłaby w nich!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się to pijane bydlę nie zabiło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie ,masz racje to same oszołomy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi ile promili miał koleś który zginą w wypadku, bo myślę że napewno miał więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy raz podobno jechal na 2 gazach ale co tam tesc milicjant pewnie go wybroni wspolczucia dla rodziny poszkodowanego i sprawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi ile promili miał koleś który zginą w wypadku, bo myślę że napewno miał więcej.
To policjant znowu był ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie nawidzę pijanych świń wsiadających za kółko. Dla mnie to są totalni bezmózgowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi ile promili miał koleś który zginą w wypadku, bo myślę że napewno miał więcej.
  Nie insynuuj skoro nie wiesz idioto. Być może zginął porządny i trzeźwy człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia  dla wszystkich członków rodziny  pomoc prawna zasiłki i renty alimentacyjne dla dzieci . Tel. 793160021    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...