Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze ze się nie zdążył rozłożyć, w Chełmie to możliwe,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim najlepiej zamast pomocy wpierw wszczepić nadajnik który by informował gdzie się znajduje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ex ordynator cały czas za łapownictwo bezkarny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Przypadkach chelmskiego szpitala widać bardzo wyraźnie zależność - nie dasz w łape, nie bedziesz leczony. Takie gnidy powinno się wieszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzataczka to tez ratownik medyczny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent to intruz zakłócający spokój pracownikom służby zdrowia,a nietrzeźwym któż mógłby zainteresować się lub poważnie potraktować.Rok temu byłam świadkiem przykrego zdarzenia i obojętności,a wręcz lekceważenia pacjenta co również zakończyło się zgonem i odpowiedzialności nikt nie ponosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent to intruz zakłócający spokój pracownikom służby zdrowia,a nietrzeźwym któż mógłby zainteresować się lub poważnie potraktować.Rok temu byłam świadkiem przykrego zdarzenia i obojętności,a wręcz lekceważenia pacjenta co również zakończyło się zgonem i odpowiedzialności nikt nie ponosi.
jakoś nie widzę tutaj żadnego zaniedbania ze strony szpitala. Menel to menel, na takich nie ma sposobu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy pijany(pod wpływem...) trafiający na SOR jest menelem,a traktują jak menela.Życzę trzeźwości bo zawsze poważniej potraktują i nie zejdziemy z tego świata przez czyjeś zaniedbanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego chwasta mniej, więcej kasy na leczenie poważnie chorych co płacą składki, a nie tych pasożytów co sami wolą życie pijaka i wrzeszczą, że im sie należy. Zaraz obruszą sie obrońcy, a ja sie pytam dlaczego jest bezdomny, pijak, gdzie rodzina. Widocznie lubiał takie życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój dziadek również zmarł w tym naszym kochanym szpitalu. chorował na astmę i rozedmę płuc. w nocy zadzwonił do mojej mamy, babci, nawet wujka, który mieszka daleko - i nigdy tego nie robił z byle powodu. mówił, że strasznie źle się czuje, że się dusi i nikt nie chce mu pomóc. mama z babcią pojechały do szpitala, nie chciano ich do niego wpuścić i lekarka skwitowała, że mój dziadek się wygłupia, że się kładzie na podłodze itp (na płaskiej powierzchni lepiej mu się oddychało). rano dostaliśmy telefon ze szpitala, że dziadek nie żyje. a może też się wygłupił? aż żałuję, że nie poszliśmy z tą sprawą do sądu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój dziadek również zmarł w tym naszym kochanym szpitalu. chorował na astmę i rozedmę płuc. w nocy zadzwonił do mojej mamy, babci, nawet wujka, który mieszka daleko - i nigdy tego nie robił z byle powodu. mówił, że strasznie źle się czuje, że się dusi i nikt nie chce mu pomóc. mama z babcią pojechały do szpitala, nie chciano ich do niego wpuścić i lekarka skwitowała, że mój dziadek się wygłupia, że się kładzie na podłodze itp (na płaskiej powierzchni lepiej mu się oddychało). rano dostaliśmy telefon ze szpitala, że dziadek nie żyje. a może też się wygłupił? aż żałuję, że nie poszliśmy z tą sprawą do sądu...
Pawulonem chamy dobijają,normalna terapia i leczenie osób starszych jest dzisiaj zbyt drogie i bardzo kosztowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijak i tak jest lepiej traktowany w szpitalu niż zwykły człowiek, często jest pod szczególnym nadzorem. I ma wykonane wszystkie badania co inni muszą długo czekac w kolejkach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego chwasta mniej, więcej kasy na leczenie poważnie chorych co płacą składki, a nie tych pasożytów co sami wolą życie pijaka i wrzeszczą, że im sie należy. Zaraz obruszą sie obrońcy, a ja sie pytam dlaczego jest bezdomny, pijak, gdzie rodzina. Widocznie lubiał takie życie
tj prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawulonem chamy dobijają,normalna terapia i leczenie osób starszych jest dzisiaj zbyt drogie i bardzo kosztowne.
Proszę Pana, ma pan przestarzałe informacje. Pavulon został wycofany kilka lat temu. Teraz w ramach oszczędności prądu po prostu odłączamy pacjenta na noc od respiratora. Jak przeżyje to trudno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo grabowska i król ze szpitala w chełmie maja układ z łukowcem im wiecej zgonow tym wiecej kasy dostaja a dyrektor szpitala to były komendant policji i dla tego jest to układ zamkniety to jest chełmski pruszkow poszkodowanych przez tych lekarzy prosze o kontak pod nr tel 511526588 bo składam poew przeciwko nim i potrzebuje wiecej dowodow i swiadkow bo to co sie dzieje w chełmskim szpitalu to jak za niemca trzeba wkacu to przerwac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Matko jak można tak traktować ludzi.Was też to czeka zdrowi i bez serc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...