Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skrajnie wyczerpany pies na posesji 43-latka

Utworzony przez posiadacz psa, 14 kwietnia 2014 r. o 15:58 Powrót do artykułu
Tego kołtuna przywiązać do ściany zamiast psa i nie dać zreć z tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni tego pana na 2 lata w takich warunkach zamknąć, a nie za nasze podatki jeszcze może będzie się pasł i miał wszystko w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego kundla MATADORA znalazłem dwa lata temu przywiązanego do drzewa w lesie.Ledwo słaniał się na nogach.Przygarnąłem go,dzisiaj to mój najlepszy przyjaciel,wyjada w moim domu najlepsze kęski.Wszędzie za mną chodzi,razem jeżdzimy na grzyby .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady jaki on tam wyczerpany zalega sobie i gwiżdże na wszystko. Chciałbym powiedzieć że spanie na kartonach jest standardem w krajach wysoko rozwiniętych. Nawet w Nowym Jorku ludzie śpią na kartonach i przykryci kartonami. Czyli pies ten miał zapewnione standardy zachodnie. Natomiast co do głodzenia to przejedzenie jest bardziej szkodliwe od postu o chlebie i wodzie. Z własnej obserwacji wnioskuję że umiarkowane głodzenie dobrze wpływa na przewód pokarmowy psa. Z tego co widzę na zdjęciu jest to kundel ale nieco podobny do rasy haskiej. Rasa haska to najbardziej tępe i nieposłuszne psy spotykane w naszym kraju. W tępocie przebijają ich jedynie pudle. Psy te wymagają twardej ręki. To gdzie miał być przywiązany i do czego. Lepiej do drzewa albo palika ??? Najlepiej do sciany bo zalegał sobie za wiatrem. Ja naprawde nie rozumiem o co ten szum i co wy chcecie od tak dobrego gospodarza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rasa malamut albo husky. Bardzo przyjazne psy ale tez lubią przygode i często się słyszy że uciekają bo to psy wędrownicze ale jak ktoś dobrze wychowuje i stara się troche tresować to nie powinien mieć z tym kłopotów. Pozatym trzeba im zapewnić większy obszar do biegania lub jeśli się go nie ma często wyprowadzać czy z nimi biegać bo to uwielbiają więc jak ktoś nie wie jak się z daną rasą psiaka obchodzić nie powinien go nabywać. Wogóle powinni wprowadzić takie standardy jak sa np w Anglii czy USA że najpierw przychodzi kontroler i sprawdza czy dany pies będzie miał odpowiednie środowisko miejsce i znających tą rase i wiedzących jak się z nią obchodzić właścicieli. Koleś który doprowadził psa do takiego stanu powinien dostać wp****ol. Wszystko w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Panie mietek ... jesteś pier******ty i zamiast pisać o swoich spostrzerzeniach poczytaj coś mądrego na temat tej rasy psów. Na moje oko taki człowiek jak Ty potrzebuje twardej ręki bo ewidentnie tego Ci w dziecinstwie brakowalo. A ta mowa o kartonach to chyba piszesz z doświadczenia.Z jednym się zgodze że nie trzeba ich karmić codziennie poniewaz czasem 1 dzien na tydzien przeglodzic ale ten pies na zdjęciu jest ewidentnie skrajnie wychudzony wymagający opieki weterynarza a gość który "rzekomo" go przygarnął chciał go chyba dobić albo przerobić na smalec lub poprostu jest nie do końca poczytalny ....  
bez przesady jaki on tam wyczerpany zalega sobie i gwiżdże na wszystko. Chciałbym powiedzieć że spanie na kartonach jest standardem w krajach wysoko rozwiniętych. Nawet w Nowym Jorku ludzie śpią na kartonach i przykryci kartonami. Czyli pies ten miał zapewnione standardy zachodnie. Natomiast co do głodzenia to przejedzenie jest bardziej szkodliwe od postu o chlebie i wodzie. Z własnej obserwacji wnioskuję że umiarkowane głodzenie dobrze wpływa na przewód pokarmowy psa. Z tego co widzę na zdjęciu jest to kundel ale nieco podobny do rasy haskiej. Rasa haska to najbardziej tępe i nieposłuszne psy spotykane w naszym kraju. W tępocie przebijają ich jedynie pudle. Psy te wymagają twardej ręki. To gdzie miał być przywiązany i do czego. Lepiej do drzewa albo palika ??? Najlepiej do sciany bo zalegał sobie za wiatrem. Ja naprawde nie rozumiem o co ten szum i co wy chcecie od tak dobrego gospodarza.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady jaki on tam wyczerpany zalega sobie i gwiżdże na wszystko. Chciałbym powiedzieć że spanie na kartonach jest standardem w krajach wysoko rozwiniętych. Nawet w Nowym Jorku ludzie śpią na kartonach i przykryci kartonami. Czyli pies ten miał zapewnione standardy zachodnie. Natomiast co do głodzenia to przejedzenie jest bardziej szkodliwe od postu o chlebie i wodzie. Z własnej obserwacji wnioskuję że umiarkowane głodzenie dobrze wpływa na przewód pokarmowy psa. Z tego co widzę na zdjęciu jest to kundel ale nieco podobny do rasy haskiej. Rasa haska to najbardziej tępe i nieposłuszne psy spotykane w naszym kraju. W tępocie przebijają ich jedynie pudle. Psy te wymagają twardej ręki. To gdzie miał być przywiązany i do czego. Lepiej do drzewa albo palika ??? Najlepiej do sciany bo zalegał sobie za wiatrem. Ja naprawde nie rozumiem o co ten szum i co wy chcecie od tak dobrego gospodarza.
bo to jest haski pies tylko wygłada jak wyglada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady jaki on tam wyczerpany zalega sobie i gwiżdże na wszystko. Chciałbym powiedzieć że spanie na kartonach jest standardem w krajach wysoko rozwiniętych. Nawet w Nowym Jorku ludzie śpią na kartonach i przykryci kartonami. Czyli pies ten miał zapewnione standardy zachodnie. Natomiast co do głodzenia to przejedzenie jest bardziej szkodliwe od postu o chlebie i wodzie. Z własnej obserwacji wnioskuję że umiarkowane głodzenie dobrze wpływa na przewód pokarmowy psa. Z tego co widzę na zdjęciu jest to kundel ale nieco podobny do rasy haskiej. Rasa haska to najbardziej tępe i nieposłuszne psy spotykane w naszym kraju. W tępocie przebijają ich jedynie pudle. Psy te wymagają twardej ręki. To gdzie miał być przywiązany i do czego. Lepiej do drzewa albo palika ??? Najlepiej do sciany bo zalegał sobie za wiatrem. Ja naprawde nie rozumiem o co ten szum i co wy chcecie od tak dobrego gospodarza.
oj mietek mietek ty łobuzie - koniec trollowania, do lekcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedactwo, dobrze że ktoś dobry zaopiekował się tym biednym zwierzęciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...