Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serial o Maciejewskim musi poczekać. Ale może powstać film

Utworzony przez Grześ, 27 listopada 2014 r. o 10:36 Powrót do artykułu
Mam nadzieje że film będzie lepszy od książek po poza tym że rzecz dzieje się w Lublinie to strona literacka jest słaba.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że film będzie lepszy od książek po poza tym że rzecz dzieje się w Lublinie to strona literacka jest słaba.  
  Grzesiu, nie osłabiaj ... to film lub serial może zamordować / zmasakrować cykl, jeśli będzie źle zrobiony / obsadzony aktorami. Więckiewicz jakoś mi tu wybitnie nie pasuje, moim zdaniem przy obsadzaniu głównych ról należałoby postawić na aktorów mało znanych (jak to miało miejsce w Kamieniach). Trzymam kciuki za powodzenie realizacji tych projektów, mam nadzieję, że PISF doceni dorobek i wartość twórczości pana Wrońskiego i dofinansuje przedsięwzięcie. Bo jak się patrzy na niektóre filmy, które dostały dofinansowanie z Instytutu to woła o pomstę do nieba ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...