Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahaha w okolicy gdzie jest plac na placu i placem pogania budują kolejny plac. I kto tam na ten plac przyjdzie, jak ludzie mają wokół bloków po kilka placów i wolą przesiadywać z dziećmi pod blokami. Nikt się tam nie ruszy, będzie stał pusty i niszczał. Lepiej było zrobić tam teren zielony przeznaczony do spacerowania, biegania i przyrządy do ćwiczeń. W tych okolicach można zobaczyć dużo osób biegających, spacerujących z psami i to byłoby pożyteczne i przyjemne......A kolejny plac w buty sobie wsadźcie, marnotrawstwo publicznych pieniędzy i tyle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem poprzedni wykonawca dostał całość pieniędzy???? ktoś sfałszował dokumenty?? Sprawa dla Prokuratury!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie plac placem pogania, a zobaczcie plac przy Daszyńskiego 12, tam nie ma nic: jedna chuśtawka dla starszych dzeci, stara piaskownica i ślizgawka. Z małymi dziećmi trzeba chodzić aż przy przychodni, a co jak ja mam dwójkę, z czego mała mi tak marudzi, że często muszę szybko wrócić do domu a z pod przychodni mam kawałek z takim dzieckiem. A syn jest za mały na ten plac pod blokiem. Ta spółdzielnia to tragedia, z małymi dziećmi nie polecam, dla staruszków z psem jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta firma która wzięła całą kasę za wykonanie części robót to: WODREX Lublin ul. Modrzewiowa 41 Ktoś to powinien skontrolować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś widział plac zabaw przy ul. Tarasowej w Lubelskim TBS-ie? To jest dopiero cud administrowania..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie plac placem pogania, a zobaczcie plac przy Daszyńskiego 12, tam nie ma nic: jedna chuśtawka dla starszych dzeci, stara piaskownica i ślizgawka. Z małymi dziećmi trzeba chodzić aż przy przychodni, a co jak ja mam dwójkę, z czego mała mi tak marudzi, że często muszę szybko wrócić do domu a z pod przychodni mam kawałek z takim dzieckiem. A syn jest za mały na ten plac pod blokiem. Ta spółdzielnia to tragedia, z małymi dziećmi nie polecam, dla staruszków z psem jak najbardziej.
Tak tylko, że to nie jest plac zabaw bo to nie jest teren Spółdzielni Motor tylko miasta i Spółdzielnia nie chce tam nic inwestować, dodam, że ślizgawka jest zniszczona dzieci mogą sobie spodnie porwać a w najgorszym wypadku porozcinać skórę, oczywiście w administracji nic n ie robią pomimo, iż było to już kilkakrotnie zgłaszane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...