Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od 6 lat się o tym mówi, poczekajmy jeszcze ze 4 lata, to będzie 5 propozycji. Zbudujcie ścieżkę, a rowerzyści będą po niej jeździć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam codziennie jeżdze przez zadebie do świdnika. Od lotniska do nowego wiaduktu jest juz ściezka, a i tak wiekszość rowerzystów jedzie ulicą... Może jakieś mandaty dla nich? bo po co budować ścieżki jak ludzie nimi nie jeżdzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jezdzisz ta droga samochodem czy rowerem? Bo jezeli tylko samochodem to proponuje raz przejechac sie rowerem. Kilka razy probowalem ale pomimo amortyzacji w rowerze zawsze wracam na jezdnie. Sciezka jest zrobiona z nierowno ulozonej kostki i co jakis czas pojawiaja sie wystajace krawezniki (ktore sa wypelnieniem brakujacych fragmentow kostki). Lepiej jest ryzykowac jazde wsrod jadacych za szybko samochodow niz meczyc sie na "sciezce".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czasem powinny powstać wszystkie trzy warianty ścieżek. Oczywiście podkreślam - z czasem - bo ja wiem - KOSZTY. Ale jak ktoś jedzie np z Czechowa do Świdnika to nie będzie jechał przez Strefę Ekonomiczną bo to absurd, tylko pojedzie Mełgiewską. Tak na marginesie strasznie się wkurzyłem jak zobaczyłem, że ścieżka przy Mełgiewskiej kończy się ślepo koło wiaduktu nad torami. Byłem swięcie przekonany że wiadukt będzie uwzględniał ścieżkę rowerową. Co to za dziadostwo! Dlaczego infrastruktura rowerowa często jest projektowana i wykonywana na odpie.dol???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jezdzisz ta droga samochodem czy rowerem? Bo jezeli tylko samochodem to proponuje raz przejechac sie rowerem. Kilka razy probowalem ale pomimo amortyzacji w rowerze zawsze wracam na jezdnie. Sciezka jest zrobiona z nierowno ulozonej kostki i co jakis czas pojawiaja sie wystajace krawezniki (ktore sa wypelnieniem brakujacych fragmentow kostki). Lepiej jest ryzykowac jazde wsrod jadacych za szybko samochodow niz meczyc sie na "sciezce".
  do tego ta "ścieżka" przerywana jest kilkakrotnie przez ulice poprzeczne (odzwierciedlone to jest w oznakowaniu pionowym), więc żadne to wygodne rozwiązanie dla sprawnego poruszania się, gdyż zmusza się rowerzystów do schodzenia z roweru i przeprowadzania go przez jezdnię. Więc następnym razem też pojadę jezdnią. Niech się walą z takimi prowizorkami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Prezydent Żuk zrezygnuje z limuzyny i służbowego kierowcy a do tyrki będzie zasuwał wielosypedem ? Tu będą oszczędności dla Gminy Lublin. Może inni zmałpują wyczyn Prezydenta. Toż to będzie w Kozim Gródku Hameryka tylko bez dolarów. Ale Hameryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tyle tych ścieżek rowerowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...