Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ściąga kury (i jaja) z całego świata

Utworzony przez wiesmak, 7 lutego 2009 r. o 16:25 Powrót do artykułu
Pasja i człowieczeństwo. Mało takich ludzi teraz jest. Brawo, tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chylę czoło przed człowiekiem z pasją... A Jego hodowla faktycznie przyciąga uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE Eugeniuszu- gratuluje panu . Ja pracowałem w zawodzie bardzo stresującym hoduję i lotuje gołebie pocztowe. Czas z nimi spędzony to czas odnowy czas relaksu czas spędzony twórczo. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, widziałam koło black red white,.....kolorowe sliczne domki.Podziwiam, gratuluję,podziwiam, tak trzymac dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam jaja do sprzedania kturych jeszcze nie widziales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM JAJA BOJOWCA BURGIJSKIEGO MALO SPOTYKANA RASA MUJ NR.668069249
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam jedną kurę , ktora nosi jajka bez cholesterolu.Ich kolor jest zielony(nie tak mocno).Dzis nawet wukluło mi się kurczątką tego gatunku tylko nie stety czubił tą kure liliput.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze... kórcze? No to jak w końcu nazywa się bohater? Najpierw piszecie Jakóbczyk, a potem dalej Jakubczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...