Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie konec tego chłamu.Już od dawna reprezentowali wyjstwo na poziomie Michała Wiśniwskiego i jego "Ich troje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpłatnym? a ja czytałem że miasto (czyli mieszkańcy) zapłacili grugą kasę więc coś ma pan kiepskie informacje redaktorze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego w czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A można było upiec 2 pieczenie na 1 ogniu. Zorganizować pożegnalny koncert Budki na otwarcie stadionu zamiast pseudogwiazd tefałenu. Duuużo taniej by to wyniosło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to chyba wzorem "Króla Stasia",  pamiętasz "Obiady czwartkowe"?.  Po za tym jest bezrobocie i widać organizatorzy pomyśleli, czwartek czy sobota "wsio ryba" . Żenada i robienie z Lublinian "gówniarzerii" która rzekomo i tak na darmochę się zleci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpłatnym? a ja czytałem że miasto (czyli mieszkańcy) zapłacili grugą kasę więc coś ma pan kiepskie informacje redaktorze...
  Info z "Dziennika Wschodniego" sprzed kilku dni :   "– Myślę, że Budce Suflera należy się, by w swoim rodzinnym mieście mieć taki koncert – stwierdza Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, który wystąpił do Rady Miasta o 370 tys. zł na organizację koncertu.   A radni dali zielone światło. Kolejne 100 tys. zł na występ zespołu, który świętuje w tym roku 40-lecie działalności, wykładają sponsorzy."   370 tys. zł + 100 tys. zł = 470 tys. zł.   Słuszną linię ma nasza partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie konec tego chłamu.J uż od dawna reprezentowali wyjstwo na poziomie Michała Wiśniwskiego i jego "Ich troje.
  Nie mów hop ....   4 września, Dziennik Wschodni, artykuł : "Memu miastu na do widzenia". Pożegnalny koncert Budki Suflera w Lublinie" :   "To ma być pożegnalny, choć nie ostatni występ zespołu. – Będziemy się żegnali tak, jak chcemy i ile razy chcemy – mówi Romuald Lipko."   Oni się będą z nami żegnali jak "Scorpionsi" ... od 5 lat dają "ostatnie koncerty". ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WRESZCIE KONIEC PODŁEGO ZAROZUMIAŁEGO L I P K I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WRESZCIE KONIEC PODŁEGO ZAROZUMIAŁEGO L I P K I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
WRESZCIE KONIEC PODŁEGO ZAROZUMIAŁEGO L I P K I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jaki koniec? Zobacz co jest napisane powyżej: ""To ma być pożegnalny, choć nie ostatni występ zespołu. – Będziemy się żegnali tak, jak chcemy i ile razy chcemy – mówi Romuald Lipko."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tani chwyt marketingowy. Niby koncert pożegnalny a za rok powrócą na sceny ogłaszając wszem i wobec że "byli" tak popularni jak Rolling Stonsi więc nadal jest zapotrzebowanie na ich muzykę. Stare numery zgranych gwiazdek gdy już nie ma aktualnie zamówień na ich koncerty grane w większości z playbecku.. Sami to sprawdzicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na scenie będzie budka suflera? W ich wieku lecieć z pamięci to ryzyko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...