Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął przedszkole w Białej Podlaskiej: 10 dzieci z salmonellą

Utworzony przez Anna, 26 maja 2014 r. o 20:02
A kto to wie,co było żródłem zakażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Placówka została zamknięta, trwa tam dezynfekcja - tak z mała przerwą weekendową na wybory :) Przedszkole zamkniete dla dzieci, ale wyborcy spokojnie mogli w tym przedszkolu glosować :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o monitorowanie sprawy i podanie faktycznej liczby zarażonych dzieci. Niech ta sprawa nie będzie po cichu zamieciona pod dywan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ty  wiesz co to procedury ??? wszystko jest jawne i cierpliwości aż będą przebadane wszystkie dzieci i personel !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej a co to za ton! wiem co to są procedury, tym bardziej chcę wiedzieć jaki jest stan faktyczny tej sytuacji. Albo pracujesz w przedszkolu albo nie masz pojęcia  o niepokoju rodziców o zdrowie dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...