Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba być artystycznym nieukiem aby nie widzieć, że poprzez wydzielinę taką jak np łzy można zakazić się żółtaczką i ignorantem aby porównywać skup łez do skupu złomu... masakra intelektualna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżon! Ty antysemito!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próbówka do której są wypłakiwane zły jest przekazywana od osoby do osoby, a co się dzieje z próbówką do której wypłakiwane są DOBRY???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd tą informację wziąłeś o żółtaczce :) :) :) jeżeli ktoś sie chce smarową cebulą na własne widzi mi sie... to niech sobie kupi chusteczki do zmywania makijażu albo do mycia dzididusiowych pupek ;D ... to jest toaleta praciwników a nie dla wchodzących do sklepów ... ale w polsce każda nowość, jakaś innowacja artystyczny musi byc obsmarowana w mediach, trzeba pisać anonimy ... jeszcze chwilę a ściągną kaczyńskiego lub doniosą do kurii widząc w tym dzieło szatana ... zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otwieram wkrotce skup gufna 100zl za kilo rzadkie po 50zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być artystycznym nieukiem aby nie widzieć, że poprzez wydzielinę taką jak np łzy można zakazić się żółtaczką i ignorantem aby porównywać skup łez do skupu złomu... masakra intelektualna
To najlepiej nie wychodź z domu, bo coś jeszcze złapiesz.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniekąd akcja pokazała stan naszego państwa, nieradzącego sobie z największymi idiotyzmami, a wręcz finansującego te pomylone pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do tego ma sanepid,, jak komuś nie odpowiada płacz to niech nie idzie, to nie sklep, że żarcie trzeba kupić bo bez niego nie da się żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd ta kasiorka dla łzarzy? Od sponsorów? Coś podejrzewam, że z kiesy miejskiej. A lewaccy "artyści" (tudzież tzw. animatorzy kultury) w imię sprawiedliwości społecznej tak lekką ręką rozdają nieswoje pieniądze...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztuka ma inspirować, prowokować, powodować jakąś reakcję. Skup łez jest bez sensu, głupi, niedorzeczny, ale jednak powoduje reakcję, prowokuje do rozmów, dyskusji. Kontrola Sanepidu jest równie głupia i bez sensu, godna debila, ale jednak prowokuje do dyskusji, wywołała reakcję. Nie myślałem wcześniej o Sanepidzie jako o artystach, jako o sztuce. Sanepid od dziś dla mnie jest organizacją artystyczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...oczywiście płakać się chce widząc prezentowany stan intelektualny organizatorów ... tego czegoś... czego? - żadna nazwa nie przychodzi mi do głowy. Wypada te tzw. "gwiazdy" wśród "artystów" olać ciepłym moczem :) :) :) :) :) :) :) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...oczywiście płakać się chce widząc prezentowany stan intelektualny organizatorów ... tego czegoś... czego? - żadna nazwa nie przychodzi mi do głowy. Wypada te tzw. "gwiazdy" wśród "artystów" olać ciepłym moczem :) :) :) :) :) :) :) .
chojrak, na pewno bez stresowo udzieliłeś tysiące wywiadów, streszczając tak pojemne przedsięwzięcia jednocześnie koordynując zgromadzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...