Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sala weselna SONATINA wolne terminy 2013

Utworzony przez JulkazNarutowicza, 2 grudnia 2012 r. o 15:25
ktoś tu na forum szukał dużej sali weselnej na 250 osób, to wiem, że Sonatina w Dominowie pod Lublinem ma jeszcze wolne terminy na 2013 rok, ogólnie trzeba się dogadywać, ja właśnie zarezerwowałam sobie termin na wrzesień ciesze się, że mi się udało bo moja siostra miała też tam wesele i była wyjatkowo zadoowlona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też się udało zarezerwować Sonatinę, jeszcze kmaerzysty szukam a sala piękna, mam już pomysł na dekorację i w ogóle już nie mogę się doczekać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja znajoma robiła wesele na Podkarpaciu w Karczmie przy Dworze w Jasionce obok Rzeszowa i powiem wam, że wyszło bardzo fajnie. Może to przez to, ze knajpka posiada bardzo fajny, staropolski klimat. Z tego co wiem, to też jeszcze mają wolne terminy na 2013 rok. Ja swoje wesele też chyba tam zrobię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za info, dzowniłam właśnie do Sonatiny, jestem już po pierwszych ustaleniach, widziałam salę, jestem pod wrażeniem, w ogóle cieszę się, że napisaliście o ni je bo nie wiedziałam o jej istnieniu za bardzo, a po tych wszystkich salach które widziałam to Sonatina zdecydowanie jest najlepsza, podoba mi się, że potraktowali nas indywidualnie,a nawet zgodzili się na moje dosyć oryginalne pomysły związane z wystrojem sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli ktoś jest zainteresowany sonatiną, tutaj macie ich całą ofertę weselną: http://www.gdziewese...e/Sonatina.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna napisał:
jesli ktoś jest zainteresowany sonatiną, tutaj macie ich całą ofertę weselną: http://www.gdziewese...e/Sonatina.html
ooo dzięki wielkie, właśnie byłam na ich stronie, ale szukałam jeszcze dodatkowych informacji, ogólnie się ZDECYDOWAŁAM : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam teraz zadzwoniłam to już wiele terminów jest zabukowanych, kilka z tych terminów które ja chciałam są już zabukowane, teraz to naprawdę trzeba się spieszyć, a już w przypadku takich profesjonalnych sal jak SONATINA to już wogóle chyba z 2 lata wcześniej ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh, faktycznie teraz tam zadzwoniła orientacyjnie zapytać o wolne terminy, to zainteresowanie jest bardzo duże, ale warto czasem pytać czy nie zwolniło się nic, bo czasem ktoś wpłaci zaliczkę, ale jednak zmieni zdanie Sonatina sama w sobie jest śliczna, elegancka, takiej sali właśnie szukam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za info dziewczyny. Odwiedziłam wczoraj Sonatinę. Wcześniej nie słyszałam o niej i jakoś nie mieliśmy zamiaru tam jechać z Bartkiem, a tu się okazuje, że jest tam dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Termin mamy na wrzesień, a nie na lipiec jak chcieliśmy, ale to nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mi ktoś na e-mail podesłać zdjęcia z Sonatiny? mam do Dominowa 40 km i tak chciałabym wstępnie na zdjęciach zobaczyć na żywo jak to wygląda, ale ocywiście jak coś to sama tam pojadę oferta wygląda bardzo zachęcająco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też bym chciała zobaczyć fotki, podeślij mi jak coś, jak ktoś ma to podam swój e-mail wstępnie jestem zainteresowana zabukowaniem tam sali, zrobiliśmy już przedwstępną rezerwację i na razie  tego się trzymamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w google grafika jakieś zdjęcia możesz znaleźć, wlasnie sprawdzałam też z jurkiem myślimy o tej sali,  mamy jeszcze kilka do obejrzenia ale ile można oglądać ;)   poza tym Sonatina ma super ceny, więc to na pewno bardzo nas kusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś tu na forum szukał dużej sali weselnej na 250 osób, to wiem, że Sonatina w Dominowie pod Lublinem ma jeszcze wolne terminy na 2013 rok, ogólnie trzeba się dogadywać, ja właśnie zarezerwowałam sobie termin na wrzesień ciesze się, że mi się udało bo moja siostra miała też tam wesele i była wyjatkowo zadoowlona
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście nie polecam tego lokalu ,beznadziejne jedzenie oszukuja ,zmęczona i nieświeża obsługa ogolnie jedynka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Sonatiny. Lokal może i fajny ale nic pozatym.Jedzenie nie smaczne a do tego mało , za to dają dużo jarmużu tylko kto to je?Obsługa na sam jej widok odechciewa sie jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z anusią co do Sonatiny.Obsługa nie ciekawa,jedzenie nie dosmakowane,i mało nic nie dokładają ogólnie nie ciekawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co macie na myśli z tym jarmuszem, bo ja na swoim weselu nic takiego nie zaobserwowałam   Ja byłam bardzo zadowolona z mojego wesela w Sonatinie, i chyba najlepszym na to dowodem były pochlebne opinie moich gości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sonatina jest w porządku. Mój kuzyn robił tam wesele i naprawdę warto. Obsługa naprawdę w porządku, można dobrac atrakcje wedlug wlasnego gustu i możliwosci finansowycg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym była zainteresowana terminem na lipiec 2014 tylko, że raczej wszystko maja już zajęte, czekam na jakieś zwolnienie się rezerwacji bo  bardzo chciałabym zrobić wesele właśnie tam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...