Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SALA WESELNA OKOLICE KONSTANTYNOWA LUB JANOWA

Utworzony przez Przyszła żona, 24 października 2012 r. o 15:46
Witam Poszukuję sali weselnej w okolicach Konstantynowa lub Janowa, proszę jeżeli możecie coś polecić lub odradzić to napiszcie coś. Wiem że w Konstantynowie jest u Kępińskich i w Zakanalu odnowiona remiza. Jakie głosy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w janowie ul.brzeska 6 słomą ogrzewana i wyścielona - pełna ginekologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jajcenty napisał:
w janowie ul.brzeska 6 słomą ogrzewana i wyścielona - pełna ginekologia
pytam poważnie, bo słyszałam że w Konstantynowie różnie bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w konstantynowie bardzo tania tylko właściciela i jego rodzinę trzeba dobrze napoić i nakarmić bo przychodzą w trakcie uroczystości i zaglądają we wszystkie kąty szukając żarcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pytam poważnie, bo słyszałam że w Konstantynowie różnie bywa.
w janowie też.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiż to problem nakarmić albo napoić kilka osób więcej, zwłaszcza gdy są głodni. Osobiście miałbym nawet z tego satysfakcję. Jeżeli się lokal podoba to w czym problem, zaś tacy dla których odrobina żarcia stanowi problem nie powinni się w ogóle pobierać, gdyż całe ich dalsze życie może się kręcić wokół takich właśnie problemów a przyjście na świat dziecka "nieplanowanego" mogłoby przerodzić się w tragedię kończącą się rozwodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Horoszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tylko rodzinę nakarmić i napoić to nie ma problemu nawet zaproszę do stołu, bardziej boję się chomikowania i naliczania opłat o których wcześniej nie było mowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=t1iDYFCoKeQ&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
https://www.youtube....feature=related
http://top1-1.com/wp-content/uploads//2012/02/tusk-to-swinia.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecz z PiS*dami z każdego postu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecz z PiS*dami z każdego postu.
Ja tam wolę Tuska i żyje mi się coraz lepiej ( czyli ile można było kupić za pensję): 1.Benzynę Pb95 422 (w 2007 r.) 396 (w 2010 r.) 333 (w 2012 r.) 2.Chleb 1151 (w 2007 r.) 808 (w 2010 r.) 678 (w 2012 r.) 3. Papierosy 271 (w 2007 r.) 237 (w 2010 r.) 190 (w 2012 r 4.Masło 593 (w 2007 r.) 542 (w 2010 r.) 476 (w 2012 r.) 5.Jogurt 2435 (w 2007 r.) 2261 (w 2010 r.) 1919 (w 2012 r.) 6.Ser żółty 550 (w 2007 r.) 520 (w 2010 r.) 442 (w 2012 r.) 7.Proszek do prania 95 (w 2007 r.) 86 (w 2010 r.) 77 (w 2012 r.) 8.Piwo 703 (w 2007 r.) 633 (w 2010 r.) 584 (w 2012 r.) 9.Książka 51 (w 2007 r.) 44 (w 2010 r.) 38 (w 2012 r.) 10.Jeansy 12 (w 2007 r.) 10 (w 2010 r.) 9 (w 2012 r.) 11.Sportowe buty 9 (w 2007 r.) 8 (w 2010 r.) 7 (w 2012 r.) 12.Bilet do kina 95 (w 2007 r.) 82 (w 2010 r.) 76 (w 2012 r.) 13.Wizyta u fryzjera 190 (w 2007 r.) 158 (w 2010 r.) 126 (w 2012 r.) 14.Szampon 283 (w 2007 r.) 253 (w 2010 r.) 228 (w 2012 r.) - W tym roku ceny wody w wielu miejscowościach wzrosły od 7 proc. do 30 proc. To niewiele w porównaniu z tym, co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Podwyżki cen wody mogą sięgnąć nawet 400 proc.
Ostatnio edytowany 26 października 2012 r. o 20:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma wpis Pawlaka do sali weselnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, Pawlak i _pl_ to ta sama osoba - wielbiciel "pis-dryków" , ale wracając już się dowiedziałam że tam (w sali obok Konstantynowa) trzeba uważać, dokładnie czytać umowę i najlepiej na przyjęciu upoważnić (poprosić) jakąś niepijącą ciotkę o pilnowanie obsługi, co wynosi co wnosi bo później zdziwienie że nie ma już dla gości na poprawinach. Bo chomikowanie cudzego ciasta (i nie tylko ciasta) to już tradycja. I ustalę z właścicielami warunki przebywania na sali właściciela sali którą wynajmuję opłaty za klimatyzację , ogrzewanie, stłuczka, motylki, obrusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszła żona napisał:
Właśnie, Pawlak i _pl_ to ta sama osoba - wielbiciel "pis-dryków" , ale wracając już się dowiedziałam że tam (w sali obok Konstantynowa) trzeba uważać, dokładnie czytać umowę i najlepiej na przyjęciu upoważnić (poprosić) jakąś niepijącą ciotkę o pilnowanie obsługi, co wynosi co wnosi bo później zdziwienie że nie ma już dla gości na poprawinach. Bo chomikowanie cudzego ciasta (i nie tylko ciasta) to już tradycja. I ustalę z właścicielami warunki przebywania na sali właściciela sali którą wynajmuję opłaty za klimatyzację , ogrzewanie, stłuczka, motylki, obrusy.
Ja proponuję ciche przyjęcie dla najbliższych, w myśl, im szumniejsze wesele, tym głośniejszy rozwód. Znamy się? Bo ja jestem lekarzem - wenerologiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz na ile osób to wesele ma być to powiem ci gdzie najlepiej będzie. Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj znać na ile osób i chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj znać na ile osób podaj maila to się odezwę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam wesele na tej sali w Konstantynowie, i nie miałam problemu z właścicielami, wiadomo jeżeli są jakieś stłuczki,lub coś z sali ginie ,,motyki,,(bo goście mają lepkie ręce albo niszczą obrusy ) to trzeba zapłacić. Jedzenie, bardzo smaczne, wystarczyło na wesele,poprawiny i na kilka dni po weselu. Jestem zadowolona i polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaką liczbę gości pomieści ta sala w Konstantynowie? I ile biorą od osoby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...