Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17. Wielki korek na drodze Piaski - Lublin

Utworzony przez kierowca, 20 czerwca 2011 r. o 09:20 Powrót do artykułu
kierowcy szukajcie objazdów przez mełgiew czy krępiec będzie szybciej i bez stresów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednej stronie korek, a druki pas stoi prawie wolny do połowy tylko zdarty, a drogowcy się śmieją, że stoimy w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś pomyśli o zmianie świateł na rogatkach świdnickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
Na jednej stronie korek, a druki pas stoi prawie wolny do połowy tylko zdarty, a drogowcy się śmieją, że stoimy w korkach.
drugi pas jest dla jadących z naprzeciwka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyłoby na pół godziny postawić misiaka, aby kierował ruchem... Korka by nie było... Ale oni wola latać Vectrą i siać postrach. Objazdem przez Minkowice (dojechałem do korka mniej więcej w tym miejscu) - kilka minut. Takie jest rozwiązanie dla chcących szybko dojechać do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
Wystarczyłoby na pół godziny postawić misiaka, aby kierował ruchem... Korka by nie było... Ale oni wola latać Vectrą i siać postrach. Objazdem przez Minkowice (dojechałem do korka mniej więcej w tym miejscu) - kilka minut. Takie jest rozwiązanie dla chcących szybko dojechać do Lublina.
jakim ruchem? przecież masz napisane jak wół, że tam nie ma ruchu bo wszyscy jadą jedną nitką samochód za samochodem to czym tam kierować? Każdy normalny kierowca wie, że akurat tam to policjanci nie są potrzebni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi tylko o to, ze roboty... Pas jest zwezony do jednoego ale korki tworza sie przez skrzyzowanie ze swiatłami!!!!!!!! Jest zle ustawiona sygnalizacja, ludzie... Wczoraj stalem 40 minut i szlag mnie trafil jak dojezdzajac do skrzyzowania zobaczylem ze samochody w kierunku Swidnika przejezdzaja w 30 sekund a dalej pali sie czerowne swiatlo dla jadaych w strone Lublina! Zenada, po prostu zenada!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
jakim ruchem? przecież masz napisane jak wół, że tam nie ma ruchu bo wszyscy jadą jedną nitką samochód za samochodem to czym tam kierować? Każdy normalny kierowca wie, że akurat tam to policjanci nie są potrzebni.
Każdy normalny kierowca wie, że w normalnym kraju policjant rusza dupsko i kieruje ruchem na światłach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant kierowalby ruchem dla tych, co skrecaja z Lublina do Swidnika i ew. ze Swidnika wyjezdzaja. Kiedy nie ma nikogo, albo nitka tychze jest bardzo krotka, policjant puszczalby ruch... wtedy swiatla nie trzymalyby bez sensu niewiadomo ilu samochodow od strony Piask, kiedy nie ma nikogo wyjezdzajacego badz wjezdzajacego do Swidnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pib napisał:
Policjant kierowalby ruchem dla tych, co skrecaja z Lublina do Swidnika i ew. ze Swidnika wyjezdzaja. Kiedy nie ma nikogo, albo nitka tychze jest bardzo krotka, policjant puszczalby ruch... wtedy swiatla nie trzymalyby bez sensu niewiadomo ilu samochodow od strony Piask, kiedy nie ma nikogo wyjezdzajacego badz wjezdzajacego do Swidnika...
...policjant puszczalby ruch od strony Piask...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można jechać przez: Biskupice,Jaszczów,Starościce,Minkowice,Świdnik -ale czy jest sens i kalkulacja nadkładać aż tyle drogi? Na mapie widzę,że jest droga z Wierzchowisk przez Mełgiew i Zadębie do ul.Mełgiewskiej -ale nie jestem pewien czy tam droga jest w pełni przejezdna z powodu budowy lotniska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chce sie miec dobra droge za 2 lata to trzeba sie troche przemeczyc, nikt z nieba nie zrzuci gotowej drogi i za 2 dni sie nia nie bedzie jezdzic. cierpliwosci polaczki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście już za dwa dni ruszają pociągi do Zamościa a cena biletu będzie niższa niż w BUS-ie ja jako student zapłacę nie całe 6 zł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jeden pas nieużywany, nieremontowany, zastawiony pachołkami, wystarczy go otworzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MTJ napisał:
Na szczęście już za dwa dni ruszają pociągi do Zamościa a cena biletu będzie niższa niż w BUS-ie ja jako student zapłacę nie całe 6 zł!!!
Masz racje...-tylko,że dworzec w Zamościu jest za bardzo na uboczu miasta-więc nie wiem,czy jest sens takiej jazdy i w Zamościu dojazdu do centrum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
jakim ruchem? przecież masz napisane jak wół, że tam nie ma ruchu bo wszyscy jadą jedną nitką samochód za samochodem to czym tam kierować? Każdy normalny kierowca wie, że akurat tam to policjanci nie są potrzebni. [/quote] Wiesz kolego, jaka jest bezwładność świateł przy wylocie z ul. Lotników Polskich na trasę Piasecką? Sytuacja, która miała miejsce w niedzielę, powtarza się co roku przy okazji Wszystkich Świetych (wieczorem). Rok temu miśki stanęły na krzyżówce i ręcznie kierując ruchem rozładowali momentalnie. [quote name='rr' timestamp='1308564303' post='491596'] jest jeden pas nieużywany, nieremontowany, zastawiony pachołkami, wystarczy go otworzyć
Jechałeś tamtędy? Południowa nitka jest cała zamknięta i ruch idzie północną. Po drugiej stronie pachołków śmigają autka w kierunku Piask.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie/panie napiszcie mi czy skorzystajac z objazdu wyjazd z obwodnicy przez Emilianów, Podzamcze, Mełgiew, Jacków, Świdnik i prosto na Lublin przez ul. Mełgiewską, Zadębie lub drugi wariant przebiegu przez Wierzchowiska, Minkowice, Jacków itd. czy droga przebiega bez większych dziur, równa droga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
panowie/panie napiszcie mi czy skorzystajac z objazdu wyjazd z obwodnicy przez Emilianów, Podzamcze, Mełgiew, Jacków, Świdnik i prosto na Lublin przez ul. Mełgiewską, Zadębie lub drugi wariant przebiegu przez Wierzchowiska, Minkowice, Jacków itd. czy droga przebiega bez większych dziur, równa droga?
Między Jackowem a ul.Mełgiewską /na wysokości bocznic kolejowych w Świdniku/ ten odcinek może być nieprzejezdny/zamknięty chyba z powodu prac przy lotnisku. Natomiast z dwupasmówki z Krępca przez Minkowice do Jackowa droga jest bardzo dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
panowie/panie napiszcie mi czy skorzystajac z objazdu wyjazd z obwodnicy przez Emilianów, Podzamcze, Mełgiew, Jacków, Świdnik i prosto na Lublin przez ul. Mełgiewską, Zadębie lub drugi wariant przebiegu przez Wierzchowiska, Minkowice, Jacków itd. czy droga przebiega bez większych dziur, równa droga?
lepiej w piaskach skręć na bychawę .trasa chmiel-czerniejów -abramowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
lepiej w piaskach skręć na bychawę .trasa chmiel-czerniejów -abramowice
Oj daj spokój! Z samych Piask do Chmiela Drugiego to już około 13km ,a gdzie jeszcze reszta trasy... -wg.twoich wskazówek trzeba kupę kilometrów nałożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...