Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeźby papieża ze ściętych drzew trafią na aukcję?

Utworzony przez Irasiad, 17 kwietnia 2014 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Jako iż jestem nie wierzący, proszę was o modlitwe aby bozia dała im rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja, jako wierzący, modlę się o opamiętanie dla wszystkich popierających nie-rząd i by ten też się opamiętał, i przypomniał sobie, że pełni rolę służebną wobec narodu. Oraz, by media śmielej nagłośniały sprawy, które mogą uczynić bardziej znośnym życie w tym kraju. Np. wynaleziono lek, który przywraca w 100% zdrowie zarażonym wirusowym zakażeniem wątroby typu C. Po 3 miesięcznej kuracji. Ale w kraju jest zakaz leczenia pacjentów tym lekiem. Ile ludzi jeszcze umrze na tą chorobę? Np. mistrzostwa w piłkę kopaną skończyły się 2 lata temu, a do dziś działają spółki "świadczące prace i usługi na rzecz", gdzie pensje oscylują w granicach 30 tys/m-c + premie, a nie ma pieniędzy na opiekę nad niepełnosprawnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeźba, ktorej wykonanie zajmuje  kilka dni  ile jest warta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szkoły redaktorzyno: "nie wszystkie rzeźby stanął wśród zieleni"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako iż jestem nie wierzący, proszę was o modlitwe aby bozia dała im rozum.
 
Jako iż jestem nie wierzący, proszę was o modlitwe aby bozia dała im rozum.
Uwazaj  bo  zaraz  przyleci  ten kundelek od jude  i  nazwie  Cie  JUDE , mnie  zreszta  tez  . Co do artykulu  to  niech  stawiaja  i  stawiaja  koscioly  , niech  rzezbia  niech  obchodza  niech  pielgrzymuja  i  czuwaja  , niech  nadaja  nazwy  itd  .  Prawdziwa  sraczka  zacznie  sie  27 ,  oj  bedzie  sie  dzialo.  alleluja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Uwazaj  bo  zaraz  przyleci  ten kundelek od jude  i  nazwie  Cie  JUDE , mnie  zreszta  tez  . Co do artykulu  to  niech  stawiaja  i  stawiaja  koscioly  , niech  rzezbia  niech  obchodza  niech  pielgrzymuja  i  czuwaja  , niech  nadaja  nazwy  itd  .  Prawdziwa  sraczka  zacznie  sie  27 ,  oj  bedzie  sie  dzialo.  alleluja .  
Dr Sraczka ?  ze służbowego klikasz czy urlop ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szkoły redaktorzyno: "nie wszystkie rzeźby stanął wśród zieleni"...
A zaraz kawałek dalej: "...zamierzają zawieść je wojewodzie..." Oj nieuki, wy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale analfabeta pisał ten artykuł. Pytanie jest takie : czy to jest rada miasta czy rada parafialna ? Myślę że budową kościoła powinna zajmować się ta druga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem kraśniczanką i katoliczką i nie życzę sobie aby pieniądze były przeznaczone na ten cel. Jak proboszcz wymyślił sobie taki dach to niech teraz płaci. Ciekawe kto podpisał, pewnie moherowe berety i staruszki. A potem pójdą na wybory bo im ........ wybudował kośćiół, a ciekawe co jeszcze wybudował...............!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nie jest koncert życzeń, droga "ja". To demokracja. Ja też wielu spraw w tym kraju sobie nie życzę, a dzieją się one wbrew mojej woli, bo inni, których jest większość, tak zdecydowali:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając forum widać jeszcze że wielu jest zarażonych wirusem biłgorajskiego knura a po tym wirusie człowiek staje się świnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem kraśniczanką i katoliczką i nie życzę sobie aby pieniądze były przeznaczone na ten cel. Jak proboszcz wymyślił sobie taki dach to niech teraz płaci. Ciekawe kto podpisał, pewnie moherowe berety i staruszki. A potem pójdą na wybory bo im ........ wybudował kośćiół, a ciekawe co jeszcze wybudował...............!
Do Tuska napisz czerwona,komunistyczna CIOTO !!! zobacz na co są wydawane twoje pieniądze,a jeżeli katolicy sobie budują coś za swoje to ci WARA od tego !!!  POzatym CIOTO to nie jest koncert życzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoby osoby wierzęce piszecie o ''bozi'' figurkach dachu na kościele JP II był skromnym człwiekiem, wielkim duchem myślę, że nie byłby zadowokony z tych wszystkich pomników posągów nawet z tych struganych z lipy które sprzedacie na aukcji albo zgniją w miejskim parku podlewane przez psy i ozdabiane przez wrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Tuska napisz czerwona,komunistyczna CIOTO !!! zobacz na co są wydawane twoje pieniądze,a jeżeli katolicy sobie budują coś za swoje to ci WARA od tego !!! POzatym CIOTO to nie jest koncert życzeń.
I to katolik tak się wyraża,ubliża kobiecie !Młotku rada parafialna może sobie zarządzać swoim funduszem a rada miasta pieniądze ma na inny cel .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, ze szykuja sabotaż i chcą wpuscić w te bale robale które potem opier***o figurki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak wszyscy umżemy, a kto trafi do nieba???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiła bym jedną może dwie ale jak pieniądze idą na dach do tej ''małej '' kapliczki to zamówię sobie gdzie indziej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...