Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Platforma zeszła na psy. Komuchy na liście PO ? To zgroza. Nie będę głosowała na farbowane lisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wycinanie ludzi z list dobije PO na Lubelszczyźnie. Ja sie z tego ciesze ale chcialbym wiedziec komu podziękować. Czy Karpinskiemu ? To byl kiedys najbliższy współpracownik Schetyny. Czy to Karpinski na jego polecenia wykonczy PO na Lubelszczyźnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się spodziewsć po Karpińskim "CH..J Z TĄ POLSKA WSCHODNIĄ" - no to ch..j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu będą nas atakować te gęby aż do wyborów. Jacy to oni uczciwi i czego to oni dla nas nie zrobili, no a ile to oni dokonają jak ich wybierzemy  :blink:  Mam dość tych kłamst polityków i nie ważne, z której są opcji, jeden jest wart drugiego. Do tej pory w kazdych wyborach wybierałam tzw. mniejsze zło, mam już tego dość. Nie bedę głosować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk może będzie prezydentem, ale PO na Lubelszczyźnie to już ostatnie stadium titanica. Ja mogę im pomachać ręką na "bul-bul-bul". Karpiński za dość poczciwego i widocznego Sobczaka wstawił jakąś postkomuszą niemotę z roszczeniowego postsocjalistycznego ZNP. Nieudolna próba ocalenia koryta przymierzem z postkomuchami i paligłupami. A niech się gryzą, idę po prażoną kukurydzę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Titanik nabrał wody i tonie.   w ok. 1 - Lublin - PO bedzie miało 2 mandaty: (po rezygnacji Żuka) Wasilewski i Lisowska w.ok. 2 - Banan - PO będzie miało 2 madaty: Sobczak i Babisz w pozostałych okręgach o co najmniej 1 Radnego w Sejmiku mniej   I zanosi się na utratę posadek, a wtedy zrobi się miejsce na Spokojnej, Stefczyka i Czechowskiej i zabraknie rejestracji z Chełma i Włodawy a bezrobocie wzrośnie na ścianie wschodniej.   Co wtedy będą robić urodzeni Dyrektorzy i starsi specjaliści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wycinanie ludzi z list dobije PO na Lubelszczyźnie. Ja sie z tego ciesze ale chcialbym wiedziec komu podziękować. Czy Karpinskiemu ? To byl kiedys najbliższy współpracownik Schetyny. Czy to Karpinski na jego polecenia wykonczy PO na Lubelszczyźnie ?
Karpinski porzucił Schetyne i zwachal sie z Tuskiem. Za to otrzymal fotel ministra skarbu. Pozniej powycinal ludzi Zmijana i tobi to dalej. Grabczuk murowany mandat ale Raniewicz pewnie bedzie chcial go wyciac. Sobczuk moze sie doigral bo niepotrzebnie popieral wwyborach do Europarlamentu Kaminskiego. W sumie, taki mamy klimat ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpinski na polecenie Tuska zablokowal mozliwosci bezplatnego oglądania mistrzostw Europy w siatkówce. Patrz niżej: http://www.rp.pl/artykul/1118331,1141562-Na-tasmach-PO-o-pieniadzach-na-siatkowke--Szef-Orlenu--Zablokowalem-to.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raniewicz na Prezydenta Chełma "przerost ambicji nad umiejetniściami" niech głosuj a na niego ci którym pomógł wraz z rodzinka. Czyli nikt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma zeszła na psy. Komuchy na liście PO ? To zgroza. Nie będę głosowała na farbowane lisy.
  A platformerskie czerwone psy to nie komuchy ??  Cycu !!! tam całe PZPR  i cała konfidencja się zmieściła i znalazła schronienie a do SLD to zaledwie cząstka tego bydła czerwonego wypie rdoliła !!! dlatego teraz tak  " dobrze " mamy jak mamy !!! Badam tą sprawę od samego zarania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A platformerskie czerwone psy to nie komuchy ??  Cycu !!! tam całe PZPR  i cała konfidencja się zmieściła i znalazła schronienie a do SLD to zaledwie cząstka tego bydła czerwonego wypie rdoliła !!! dlatego teraz tak  " dobrze " mamy jak mamy !!! Badam tą sprawę od samego zarania.
No to gdzie była ta lustracja i dekomunizacja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...