Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rośnie TBS przy ul. Synów Pułku w Chełmie

Utworzony przez kryszot, 3 września 2013 r. o 20:11 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze, że budują te mieszkania, bo to najlepsza opcja dla ludzi którzy nie chcą się obciążać kredytem na 30 lat. Dla szukających mieszkania polecam tbs24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super dla młodych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie mieszkańców jak to fajnie od podszewki wygląda fajny temat na obszerny artykuł w gazecie ecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super będzie gdzie mieszkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to fajnie się mieszka w Tbsie na Synów Pułku. Jest spokój, duży parking, plac zabaw, mieszkanie nowe. Ale dosyć tych plusów. Jeżeli ktoś chce załatwić coś w Tbsie to musi pogodzić  się z tym, że zostanie przyjęty jak intruz.  Oświetlenie zewnętrzne budynków owszem jest, ale świeci może połowa latarni.  Jakość budynków jest tragiczna. Opłaty za ogrzewanie nie wiadomo skąd się biorą mimo, że rozliczenie jest z ciepłomierza. Więcej płaci się za ogrzewanie piwnic i klatek schodowych niż za mieszkanie. Mimo, że na klatkach i w piwnicy nie ma kaloryferów. Lód na parapetach itp. Chyba ktoś nie dopełnił swoich obowiązków przy odbiorze budynku.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanie niby dla ludzi mniej zamoznych a to nie prawda!!!Jak sie nie zarabia co najmniej 3tyś na miesiac to nie ma szans na utrzymanie tego ICH mieszkania(NAJEMCO) :excl: Ludzie nie wierzcie tbs-owi to wszystko obłuda!!!To co oni mówia na poczatku wszystko ładnie, pięknie pózniej pęka jak bańka mydlana!!!Przeżylem to na wlasnej skórze! :angry: Nie chcę nigdy więcej mieć z nimi do czynienia!Płaci sie tyle pieniędzy co miesiac nie wiadomo za co?!a podwyżki sa regularnie co kilka miesięcy.A jeśli chodzi o stan mieszkania to daje wiele do życzenia:ściany pękaja,wiatr wieje po całym mieszkaniu,lód na oknach od środka,ściany krzywe,ściany cienkie że słychać jak sąsiad się załatwia i wiele,wiele jeszcze innych rzeczy na minus!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,tak z tym ogrzewaniem to sie zgadzam! jak nie grzejesz to płacisz za to że puszcza cieplo w rury ok.400zł. tak mi powiedzieli w tbs-ie.to banda złodzieji!!!wogóle ta cała obsada w tym tbs-ie to pożal się boże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam od kilku lat w tych TBS-ach i mimo pewnych wad wiem, że jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą oddać bankowi w odsetkach kolejnych 100% wartości swojego mieszkania. A jak komuś się polepszy zawsze można zrezygnować odbierając wkład. Pozdrawiam malkontentów;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam pytanie jak wygląda sprawa praktyczna mieszkania w TBS ? Koszty, warunki itp. Mam okazję wynająć mieszkanie ale się jeszcze waham 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...