Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosjanie jadą Drogami Chwały. Dziś będą w Terespolu

Utworzony przez tyle w temacie, 21 kwietnia 2015 r. o 06:47
To może jeszcze powinni złożyć kwiaty na cmentarzu w Dzwoli i Frampolu gdzie leżą polscy, niemieccy i rosyjscy żołnierze z września 1939 roku. Tak tak ci sami rosyjscy  co tak naszemu wojsku  niespodziewanie plecy "obronili" przed Niemiecką zmotoryzowaną kolumną pancerną. A ostałe z krzyżowego ognia resztki kompanii płk. Zieleniewskiego co się w Momotach poddały jak bydło pognały przez Frampol, Biłgoraj na mord katyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jeszcze powinni złożyć kwiaty na cmentarzu w Dzwoli i Frampolu gdzie leżą żołnierze polscy, niemieccy i rosyjscy z września 1939 roku. Tak tak ci sami co tak nam honorowo  plecy "obronili" przed zmechanizowaną kolumną niemiecką. A ich koledzy resztki naszej kompanii płk. Zieleniewskiego wziętej w ogień krzyżowy którzy poddali się w Momotach jak bydło przez Frampol, Biłgoraj na mord katyński pogonili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Rozpłakałem się ze śmiechu :D Rosyjscy patrioci na znak zwycięstwa na faszystami jadą do Niemiec Volkswagenami :D Samochodem zaprojektowanym przez faszystów. Jednak Ruski to jest pusty idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znznz jest trasa? Mam trochę kurzych jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wjada i zostaną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Rozpłakałem się ze śmiechu :D Rosyjscy patrioci na znak zwycięstwa na faszystami jadą do Niemiec Volkswagenami :D Samochodem zaprojektowanym przez faszystów. Jednak Ruski to jest pusty idiota.
To już na pierwszy rzut oka widać po tym bękarcie stalinowskim,marzy mu się znowu zawładnięcie Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skóra z wilka w każdym polskim domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Rozpłakałem się ze śmiechu :D Rosyjscy patrioci na znak zwycięstwa na faszystami jadą do Niemiec Volkswagenami :D Samochodem zaprojektowanym przez faszystów. Jednak Ruski to jest pusty idiota.
Ruski musi być posłuszny, nie mądry - najgorsze jest to, że duża część Polaków idzie ich drogą. POsłuszni, pozbawieni własnego zdania i niezdolni do zrozumienia o czym piszesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruski musi być posłuszny, nie mądry - najgorsze jest to, że duża część Polaków idzie ich drogą. POsłuszni, pozbawieni własnego zdania i niezdolni do zrozumienia o czym piszesz. 
Tak, to tylko POlszewicy, ale ta druga połowa Polaków to raczej normalna jest,nie przesiąknięta tym czerwonym łajnem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to tylko POlszewicy, ale ta druga połowa Polaków to raczej normalna jest,nie przesiąknięta tym czerwonym łajnem !!!
Żal mi, że w Polsce są ludzie, których mózg najwyżej sięga ptasiego ! muka jest przykładem totalnego pustaka z muru .  ... z suporka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rasizm i nacjonalizm przemawia przez "madrych" PiSzacych tu swoje komentarze. Niestety na glupote ludzka nie wynaleziono jeszcze lekarstwa, a podobno Polacy to goscinny narod:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żołnierzy radzieckich, którzy stracili swoje życie wyzwalając Polskę spod hitlerowskiej okupacji  BEKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rasizm i nacjonalizm przemawia przez "madrych" PiSzacych tu swoje komentarze. Niestety na glupote ludzka nie wynaleziono jeszcze lekarstwa, a podobno Polacy to goscinny narod:(
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruski musi być posłuszny, nie mądry - najgorsze jest to, że duża część Polaków idzie ich drogą. POsłuszni, pozbawieni własnego zdania i niezdolni do zrozumienia o czym piszesz. 
Bo duża część Polaków to właśnie POstkomuna,komuchy, POlszewia,pachołki Moskwy i różna uśpiona do pewnego czasu agentura soviecka która bardzo mocno daje znać o sobie że istnieje i że w każdej chwili jest gotowa na decyzje i rozkazy tego bękarta Stalina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Debil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rasizm i nacjonalizm przemawia przez "madrych" PiSzacych tu swoje komentarze. Niestety na glupote ludzka nie wynaleziono jeszcze lekarstwa, a podobno Polacy to goscinny narod:(
a mnie ani ty a ni oni nie obchodzą . Sam ustalam listę gości. Pomyśl to nie boli nie jestem z PIS tylko z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo duża część Polaków to właśnie POstkomuna,komuchy, POlszewia,pachołki Moskwy i różna uśpiona do pewnego czasu agentura soviecka która bardzo mocno daje znać o sobie że istnieje i że w każdej chwili jest gotowa na decyzje i rozkazy tego bękarta Stalina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pójdę ich powitać . Poogladam motory , może mnie przewiezo. Powitał ich goździkami może fotkę zrobię jak się uda z nimi . Więcej luzu kochani a nie tacy maruderzy wiecznie nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pójdę ich powitać . Poogladam motory , może mnie przewiezo. Powitał ich goździkami może fotkę zrobię jak się uda z nimi . Więcej luzu kochani a nie tacy maruderzy wiecznie nie tak
Widły zabier ze sobą,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pójdę ich powitać . Poogladam motory , może mnie przewiezo. Powitał ich goździkami może fotkę zrobię jak się uda z nimi . Więcej luzu kochani a nie tacy maruderzy wiecznie nie tak
Odwieczne pytanie kto prijedut - dansiory czy jebuny, profilaktycznei radze założyć wygodne buty, a zdjąć majteczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...