Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy nie odpuszczają rządowi i kierowcom. Dziś znów blokady dróg

Utworzony przez dołgwird, 10 lutego 2015 r. o 08:36
i fajnie  ! Gorzej jak już nie będzie co chcieć bo wszystko zabiorą górnicy i śląsk ! Może by tak ruszyć na zwiunski zawodowe bo to ponad 300 mln złotych ! Za co ? za psucie i pierdzenie w stołki a fe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdzące lenie zwanie rolnikami. Pokażcie  i biednego rolnika bez dotacji, krusu i wczasów w egipcie ( teraz moda na wsi latać !!! na wczasy )   Won z dróg i bierzcie się do roboty, gnój wywozić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być??? Wybraliście sobie taki biznes (tak tak to jest rodzaj biznesu) ćwoki to macie. Jak piekarz chleba nie sprzeda to też ma mu Państwo zwrócić koszta wypieku???? Jak handlarz na targu nie sprzeda wszystkich ciuchów to też Państwo ma zwrócić koszta???? Debile jedne podjęliście się takiego biznesu wiedzą, że czasem mogą być straty (jak w każdym biznesie) spowodowane powodzią, suszą itp. itd. Więc o co chodzi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdzące lenie zwanie rolnikami. Pokażcie  i biednego rolnika bez dotacji, krusu i wczasów w egipcie ( teraz moda na wsi latać !!! na wczasy )   Won z dróg i bierzcie się do roboty, gnój wywozić.
znasz wogóle postulaty rolników kmiocie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdzące lenie zwanie rolnikami. Pokażcie  i biednego rolnika bez dotacji, krusu i wczasów w egipcie ( teraz moda na wsi latać !!! na wczasy )   Won z dróg i bierzcie się do roboty, gnój wywozić.
Tępa DZIDO !!!  rolnik dzisiaj robi to co w 89 r BOLEK -KONFIDENT ,tylko wtedy to POszło wszystko w całkiem w złym kierunku,teraz ma być inaczej,lepiej dla ciebie,lepiej dla nas,lepiej dla całego narodu OŚLE !!!!  raz sierpem a raz młotem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba poczekać aż komuś z kierowców puszczą nerwy i dojdzie do tego co na Śląsku - kierowcy zaczną rozjeżdżać protestujących albo zaczną się bijatyki.   Tak jak napisałem w poprzednim temacie. Zacząłem też protestować przeciwko działaniu rolników. I przestałem kupować jakiekolwiek lokalne i regionalny produkty. Wyszukuję takich szczególnie z zagranicy. Moi znajomi również podobnie się zachowują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo jeszcze w Polsce będzie taki CYRK? Rolnik mający gospodarstwo do 50 ha płaci miesięcznie około 130 zł na KRUS czyli rocznie około 1500 zł, mały jednoosobowy zakładzik, rzemieślnik, szewc, hydraulik, właściciel jednoosobowego sklepiku płaci około 1100 zł miesięcznie do ZUSu czyli około 13.000 zł rocznie. Szewc nie protestuje, chociaż ledwo koniec z końcem wiąże, marchewkę, jajko czy kurę musi kupić w sklepie a rolnik, który sam się wyżywi i jeszcze sprzeda szewcowi blokuje drogę hydraulikowi, żeby ten nie miał jak dojechać do sąsiedniej wsi i przepchać rurę kolejnemu wieśniakowi? Qrwa gdzie my żyjemy??? Czy leci z nami pilot???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosy na NIE to administracja samorządy i ich rodziny ale z pierdzistołków kraj się nie wyżywi i straci swoją suwerenność ale to tym głosującym na NIE jest obojętne przy takiej postawie ich rodzice i dziadkowie przewracają się w grobach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być??? Wybraliście sobie taki biznes (tak tak to jest rodzaj biznesu) ćwoki to macie. Jak piekarz chleba nie sprzeda to też ma mu Państwo zwrócić koszta wypieku???? Jak handlarz na targu nie sprzeda wszystkich ciuchów to też Państwo ma zwrócić koszta???? Debile jedne podjęliście się takiego biznesu wiedzą, że czasem mogą być straty (jak w każdym biznesie) spowodowane powodzią, suszą itp. itd. Więc o co chodzi????
 Włącz myślenie człowieku ,handlarz ciuchów na targu to pośrednik, jak i ten co sprzedaje owoce ,a rolnik chce godziwej zapłaty za to co wyprodukował .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież niedawno były wybory, tak niedawno, że do dnia dzisiejszego nie ma wyników na stronie PKW!!!   Wybraliście swoich przedstawicieli w gminach, radach powiatu, w sejmikach wojewódzkich, macie w POsadach Swoich Ludzi tzn cały rząd i blokujecie zwykłym ludziom drogi aby stracili te miejsce pracy jakie jeszcze mają??     Na prowincjonalnych drogach szukacie sprawiedliwości, gdy rząd rządzi w stolicy??  Tutaj krzywdzicie takich samych zwykłych ludzi i oczekujecie współczucia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat uchwalają ustawę o sprzedaży bezpośredniej i nie mogą bo brak zgody min. spraw zagranicznych markety mogą stracić...a tak tylko można ominąć pośredników i zyska konsument m/innymi ten biedny szewc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sobie protestują chłopki. Rolnicy ciężko pracują, oddać im należy szacunek. Protestujący, to rolnicze kombinatorki, karierowicze, cwaniaczki i rozrabiacze. Popatrzcie tylko na samego Izdebskiego i jego poczynania gospodarcze, jaką on ma wartość, szmata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie do Wydziału Ruchu Drogowego Policji. Jak to jest w tym kraju z punktu widzenia prawa? Czy każdy może sobie wjechać na drogę publiczną i ją po prostu zablokować??? Czy pozostawienie pojazdu, który utrudnia ruch na drodze publicznej nie powinien być natychmiast odholowany?   Gdzie jest policja kiedy jej trzeba? Kto pilnuje w tym kraju porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba poczekać aż komuś z kierowców puszczą nerwy i dojdzie do tego co na Śląsku - kierowcy zaczną rozjeżdżać protestujących albo zaczną się bijatyki.   Tak jak napisałem w poprzednim temacie. Zacząłem też protestować przeciwko działaniu rolników. I przestałem kupować jakiekolwiek lokalne i regionalny produkty. Wyszukuję takich szczególnie z zagranicy. Moi znajomi również podobnie się zachowują. 
Patriotyzm i solidarność tyle w temacie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Pracuje na etacie i w porównaniu do miasta na wsi zyje sie biednie i ten kto choć kilka dni przepracował zetelnie na wsi nie bedzie pisał takich oszczerstw na rolników , są grupo która najwiecej straciła na zakazie importu do rosji , na wschodzie jak padnie przemysł rolniczy , chyba jedyny jaki tu istnieje nie bedzie kompletnie gdzie znaleźć pracy. Trzeba sobie uzmyslowić że to wszystko jest powiązane. A co do dzików np. w powiecie biaskim dochodzi  już do tego że strach jest wejsc do lasu ,na grzyby czy cokolwiek bo można być zatakowanym przez dziki w tym roku dwa razy sie na nie natknołem i tylko chyba cudem nic mi sie nie stało. A przez 20 lat wczesniej nikt nie myslał o takim niebezpieczenstwie w lesie. Ale nie ma sie co dziwić skoro mysliwi zamiast  zadbać zeby dziki żywiły sie naturalnie wożą im do lasu kukurydzę. przez co słabsze osobniki przezywają i lochy zamiast dojżewać do rozrodu 2 lata posiadają juz młode po roku. Wiec mysle ze trzeba sie wybrać na wieś dla tych co wygłaszają opinie powyżęj poznać realia i dopiero wtedy wypowiadać sie na tematy o których nie ma sie pojecia. Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszakańcy miast zamknijcie sobie te mord....  przeniescie sie na tydzien na wies do pracy w rolnictwie zobaczycie jak jest kolorowo ile musimy sie napracować żebyście mieli co włożyć do waszych kłapaczek ,aby miały siłę kłapać i nie zamykać się. Wstydzilibyście sie wypowiadać na temat rolnictwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
> to panstwo polskie powinno zapewnic rolnikom stabilizacje cenowe < Oczywiście także każdemu rzemieśnikowi w Polsce każdemu usługodawcy itp "państwo" powinno zapewnić stabilizację cenową a także ubezpieczyć na zasadach KRUS. Co do żywności to tak jak węgiel w razie potrzeby przyjedzie z zagranicy. Proponuję by dotację tegoroczną z Unii na rolnictwo (ok 25 mld) przeznaczyć dla potrzebujących np domy dziecka, stypendia dla biednych a dobrze uczących się dzieci, dla osób niepełnosprawnych na pomoc upadającym jednoosobowym lub rodzinnym "firmom" które muszą zabezpieczyć byt rodzinom itd.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd, to wiemy, PO PSL. A kierowcy, której kategorii ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa DZIDO !!!  rolnik dzisiaj robi to co w 89 r BOLEK -KONFIDENT ,tylko wtedy to POszło wszystko w całkiem w złym kierunku,teraz ma być inaczej,lepiej dla ciebie,lepiej dla nas,lepiej dla całego narodu OŚLE !!!!  raz sierpem a raz młotem !!!
w dooopie ma  rolnika i jego płody. Stac mnie kupić w Niemczech czy Francji. Nasz rolnik vel brudas nie wie ile brać, Putinowi sprzedawał jabłka po 1 zł, mi skur....... na targu liczy 4,50 zł. Niech sam je je. Ja kupuję banany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla ROLNIKÓW!! Przynajmniej oni mają na tyle odwagi żeby w końcu ruszyć ten gowniany rząd a Ci, którzy tak strasznie narzekają na ich protesty niech nadal cicho siedzą i widocznie sa strasznie zadowoleni z tego co się w naszym kraju dzieje!! Wyliczacie ile to oni zarabiają bo dopłaty z UE bo dobrobyt- kto wam broni spróbujcie sami jaki to ciężki kawałek chleba, ile trzeba pracy, ile trzeba w to zainwestować żeby ewentualnie zarobić. Rolnik to producent a nie pośrednik!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...