Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzina rannej dziennikarki Bianki Zalewskiej chce dalszego leczenia w Polsce (wideo)

Utworzony przez Daj im trochę rozumu..., 30 lipca 2014 r. o 19:10
A ja chcę aby za leczenie zapłacili z własnej kieszeni. Jak się ktoś pcha na wojnę musi się z tym liczyć. I dla czego ma za tego typu wypadek płacić NFZ ?? Przecież ona tam pojechała świadomie w celach zarobkowych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę aby za leczenie zapłacili z własnej kieszeni. Jak się ktoś pcha na wojnę musi się z tym liczyć. I dla czego ma za tego typu wypadek płacić NFZ ?? Przecież ona tam pojechała świadomie w celach zarobkowych !
rozumiem, że wolisz informacje z pierwszej ręki od rosyjskich separatystów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Putin powinien na momencie rozprawić się z tymi Prawicowo- Nacjonalistycznymi UPO-wcami. Ukraińskich banderowców trzeba wystrzelać lub śmieci  wyciąć w pień. Ukraińskie rezuny w czasie wojny byli strażnikami w obozach koncentracyjnych na po wojnie na Wołyniu, Podkarpaciu i Lubelszczyźnie mordowali polską ludność. Na wieczną chwałę zasługuje Bohdan Staszyński. To właśnie towarzysz  Bohdan Staszyński spowodował , że 15 października 1959 roku w Monachium kopyta wyciągnął Stepan Bandera przywódca organizacji ukraińskich nacjonalistów. Sława towarzyszu Staszyński!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy powinni wykorzystać okazję , pomóc rosyjskim seperatystom i zaatakować tych banderowskich bydlaków z zachodu. To samo Węgrzy z południa. Może odzyskalibyśmy Lwów i troszeczkę tych banderowskich faszystów ubili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "miro" ja zgadzam się z tym że powinna sama zapłacić za leczenie lub ukraiński NFZ (czy co tam mają) bo pracowała dla wojska robiąc propagandowe reportaże z pola walki o czym mówi jawnie że robiła reportaże z czołgu... a potem przebrała się w cywilne ubranie... (od kiedy dziennikarze jeżdżą czołgami...?)i myślała że jak się już przebierze i zmieni auto ( o ile to prawda...)  to wojna jej nie dotyczy....  biedne dziecko... Separatyści nie są głupcami, wiedzą kto pracuje dla ukraińskiej propagandy...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za tzw separatystów, ! też bym się chętnie odseparował od "naszego" rządu"... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dziwne, ze byla punkowa wspiera nacjonalistow ukrainskich. NO coz co innego robi sie jak ma sie lat 17, a co innego jak 35. Przwdziwy punk not dead nie bedzie banderowcem, ale lweicowcem i postkomunista...Nacjonalizm to nie wolnosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram niech sama płaci za leczenie. Jak  jej się tak  podobają banderowskie ku***  to niech już tam zostaje i nie wraca do  kraju bo tylko wstyd przynosi Polsce bratając się z banderowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnim reporterem - dziennikarzem z prawdziwego zdarzenia był Milewicz, reszta to już tylko popłuczyny goniące za sensacją, zero obiektywizmu... Czym różni się propaganda ruska, ukraińska, brukselska czy amerykańska? Na prawdę nie ma już miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ta pseudo-dziennikarka pracuje dla Ukraińców i sieje ukraińską propagandę to niech Ukraińcy ją leczą lub niech te gównojady z TV Republika zasponsorują jej leczenie. Wstydu ta baba nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie szkalowania dobrego imienia mojej przyjaciółki przez osoby, które nie widziały jej na oczy.         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie szkalowania dobrego imienia mojej przyjaciółki przez osoby, które nie widziały jej na oczy. 
I co w związku z tym że sobie nie życzysz ha ha ha???  :lol:  :lol:  :lol:  Możesz sobie nie życzyć do woli  :D . Jestem mieszkańcem Białej i to co ta kobieta wyprawia to woła o pomstę do nieba . Wozi się czołgami  z ukraińskimi bandziorami, i przedstawia to co jej te ukraińskie banderowcy karzą . Niech ją banderowcy operują  jak tak się z nimi zwąchała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pani Biance nie dziwię, ani trochę. To nasza rodaczka i dawać ją do Polski, my ją wyleczymy :)   Tyle się narzeka... Ja jestem ogólnie z Katowic, ale przyjechałam do Bielska na wakacje do rodziny i zasłabłam na ulicy, miałam szczęście, że trafiłam na spoko gościa, jak się okazało dość znanego przedsiębiorce, Bartka Skulimowskiego, który wziął mnie "pod pachę" i do samego gabinetu zaprowadził, moja mama mu chciała zapłacić to powiedział, że uśmiechem :) Potem jeszcze lekarze - mega fajni i mili, aż mnie przytkało.   Bielsk - super miasto.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bianka Zalewska jest podobno Ukrainką z pochodzenia, stąd jej zainteresowanie tym krajem. Czy jest snajperem, nie wiem. Ciężko uwierzyć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...