Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucja parkingowa w Kazimierzu. Automatyczne bramki

Utworzony przez Blacku, 13 stycznia 2015 r. o 19:03 Powrót do artykułu
A kiedy będą BRAMKI WJAZDOWO - PARKINGOWE w Lublinie . Ja się pytam . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy automaty = trzy miejsca pracy mniej. Czy oby na pewno o to chodzi? Jestm w stanie zrozumieć (chociaz niechętnie) że w prywatnych firmach tnie sie koszty i montuje się maszyny które za friko robią robote za 10 osób, ale czy urzędy miast powinny w ten sposób reperować swoje budżety?? Przyczyną bezrobocia w tym kraju (i nie tylko) nie są politycy, urzędnicy czy ktokolwiek inny - wszystkiemu winna jest piep*ona mechanizacja i nic w tym kierunku na lepsze sie nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za likwidacja płatnego parkingu przy stacji paliw,zostałem tam bardzo źle potraktowany wręcz po chamsku i w ramach protestu nie parkuje tam od kilku lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz na wieś płać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten parking przy kamieniołomie to jakiś żart ??? A którędy tam dojadą i wyjadą ludzie ? Ciasną Krakowską hahahaaaaaaa czy pod górę po płytach(gdzie nie ma miejsca by ninęły się samochody) i polną droga przy lesie na Słoneczną ? Chcę to zobaczyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz na wieś płać.....
BURAK !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł. Wszędzie tak robią. W końcu mamy XXI wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...