Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Siedlisko Folkloru Marzanna (recenzja)

Utworzony przez Adrian, 17 grudnia 2012 r. o 16:37 Powrót do artykułu
to akurat prawda byłem tam z dziewczyną 30 listopada, zamówiliśmy tylko drugie danie a mianowicie Schab w sosie borowikowym wraz z ziemniaczkami i mizerią. Schab kompletnie nie był doprawiony, ziemniaki nie słone tak samo jak i mizeria a o marnym sosie nawet nie wspomną. Za cenę 28 zł za sam schab z sosem spodziewałem się dużo lepszego jedzenia nie polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sierakowska podpadła Dziennikowi?....też jej nie lubię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłem tam pierogi z kapustą i grzybami - akurat bardzo smaczne, ceny wg mnie wcale niewygórowane, pójdźcie do Czarciej Łapy na Grodzką tam zobaczycie ceny hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam tam na weselu, nie wiem czy był zamawiany 'zewnętrzny catering' czy to inwencja ichnich kucharzy ale jedzenie było totalnie beznadziejne, porównywalne do szpitalnego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam że jedzenie tam jest bardzo smaczne tylko zależy na jakiego się trafi kucharza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas stemu zajechałam tam z rodziną na obiad, ale po zamównieniu flaków zrezygnowaliśmy z dalszego jedzenia. To nie były flaki tylko woda z dwoma paseczkami flaków, zwróciliśmy uwagę kelnerce, że gdybyśmy chcieli zjeść wodę to byśmy ją zamówili a zamawialiśmy flaki. Kelnerka jako usprawiedliwienie, podała argument, ze widocznie kucharka nie zamieszała flaków i stąd pojawił się problem. Ale to nie pierwszy raz. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłem tam i nie polecam. Kalafior w środku był jeszcze zamrożony, miska mięsiw śmierdziała, a sos kurkowy był kwaśny. Jedyne co dało się zjeść to frytki i schabowy. Ale to ostatnie to można wszędzie zjeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzannie dawałem szanse 3 razy. za pierwszym odesłałem barszczyk do kuchni bo był z torebki i rozcieńczony tak jakby rozlewali gorący kubek na 4 porcje. Za drugim razem Żona zatruła się śledziem a za trzecim podali śmierdzące mięso. Dość. Nigdy więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marzanna syf straszny, bylam raz, pozniej moj zoladek dochodzil do siebie dwa dni. odradzam!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam tydzień temu. Jako że słynna knajpa z golonką w ja\nowskich lasach była już zamknięta to przed Lublinem zatrzymaliśmy się w marzannie. No i zamówienie tam golonki to był błąd: golonka w środku niedopiecznona, ziemniaki spalone, kapusta zasmażana smakowała jak kupiona w hipermarkecie. Oczywiście mojej koleżance podali zimne naleśniki bo czekali na moje danie. W życiu już mnie tam nie zobaczą! A właściciel w prasie lansuje się jako znawca bogosu... Kpina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama organizowałam wesele w Marzannie. Żaden catering, jedzenie przepyszne, od pierwszego dania, po barszczyk na końcu. Gorąco polecam ten lokal - wesele w nim to spełnienie marzeń każdej dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielokrotnie gościłem w Marzannie przejazdem. Za każdym razem zarówno obsługa, jak i samo jedzenie trafiało w mój gust. Wszystko dopieczone, doprawione i dosmaczone. Przykro czytać wypowiedzi osób, które jak widać, albo nie znają się na kuchni, albo nie wiedzą co jest dobre. Pamiętajcie, proszę, że każda nieprawdziwa opinia to niegodziwy sposób na zniechęcenie klientów. Na szczęście, z tego co zaobserwowałem, w Marzannie ciągle jest tłoczno, więc zarówno ja, jak i moi znajomi będziemy mieli gdzie smacznie zjeść jeszcze nie raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale p*******licie głupoty ciekawe która konkurencja wam zapłaciła ze te wywody wasze! jedzenie w Marzannie jest przepyszne i tanie jak na dzisiejsze restauracje! naoglądaliście się Gesslerowej i wymyślacie a w domu chleb ze smalcem jecie jestem stała klientka i nigdy nie miałam nic do zarzucenia tej restauracji oby tak dalej i jak najwiecej takich miejsc!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, wreszcie ktoś rozsądny!! konkurencja na rynku restauracji jest wskazana, ale ZDROWA, a nie podkładanie świń!! kultury trochę byście mieli i nie przytakiwali prostakom, co to chcą w ten sposób konkurencję wykończyć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
130zł wydane, a jedzenie takie niedobre?? dziwne, bo skoro nie smakowało, dziękuję za resztę i wychodzę płacąc duuuużo mniej - tylko za to co zjedzone. żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal.pl napisał:
130zł wydane, a jedzenie takie niedobre?? dziwne, bo skoro nie smakowało, dziękuję za resztę i wychodzę płacąc duuuużo mniej - tylko za to co zjedzone. żenada.
Recenzja nie polega na spróbowaniu jednego dania i wyjściu z restauracji jeśli nam nie smakuje... Trzeba dać szansę następnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
venus napisał:
ale p*******licie głupoty ciekawe która konkurencja wam zapłaciła ze te wywody wasze! jedzenie w Marzannie jest przepyszne i tanie jak na dzisiejsze restauracje! naoglądaliście się Gesslerowej i wymyślacie a w domu chleb ze smalcem jecie jestem stała klientka i nigdy nie miałam nic do zarzucenia tej restauracji oby tak dalej i jak najwiecej takich miejsc!!!!!!!!!!!
Tak pisze albo pracownik albo własciciel .......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam właściciela i pracowników - jeśli już, napisali by innymi słowami.
Waldi napisał:
Tak pisze albo pracownik albo własciciel .......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziśiaj nie robi by wykończyć konkurencję - ale w tak prosty i każdemu znany sposób. Papier jak to mówią przyjmie wszystko - trzymajcie się jest u was smacznie i tanio i pamiętajcie,że kto czym wojuje od tego sam ginie.Pozdrawiam klient Marzanny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety widać w tych komentarzach "rękę konkurencji". Kilkanaście wpisów zrobionych od wczoraj z dużą konkurencją, większość nie jest zgodna z prawdą. Szkoda, że autor tych komentarzy nie ma tyle odwagi by zacząć konkurować jakością a nie bandyckimi metodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...