Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 18:55

Jestem stałym bywalcem w marzannie i jestem z szokowana negatywnymi komentarzami!!!!obsługa przemiła,jedzenie pyszne i ceny przystepne!hm.....widocznie kogos to mocno boli.....i to jest przykre!!!!

#22 ~tajemicza~

~tajemicza~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:13

ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )

#23 ~sarna~

~sarna~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:55

nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal

#24 ~sarna~

~sarna~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:55

nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal

#25 ~Warszawia'k~

~Warszawia'k~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 06:50

ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )

Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,

#26 ~zdegustowany~

~zdegustowany~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 12:30

Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,

Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 13:24

Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić coś wręcz odwrotnego.
Ten pan dziennikarz chyba za dużo naoglądał się filmów trzeciej klasy, w których różni "sprawdzacze" decydują o "być albo nie być" jakiejś restauracji/jadłodajni/knajpy.
Uważam jednak że ten artykuł i te wszystkie nieprzychylne opinie na tym forum odniosą wręcz przeciwny skutek do tego jaki jest celem nieprzyjaciół/konkurentów tej restauracji.
Każdy będzie chciał sam osobiście się przekonać czy to prawda czy też nie, a tym bardziej obsługa i kucharze tej restauracji zrobią wszystko żeby potwierdzić tylko wysoką klasę i poziom tej kuchni.
Dlatego będzie jeszcze więcej klientów niż do tej pory. W myśl zasady że prawdziwa cnota krytyk się nie boi, czy jakoś tak to było. Oliwa zawsze sprawiedliwa na wierzch wypływa, a wszystkim wątpiącym i innym zawistnikom życzę smacznego i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia. :)

#28 ~cest~

~cest~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 14:35

Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. :) jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta. :)
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane.

#29 ~pin~

~pin~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 08:20

Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!

Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 11:53

Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"

Oj pin, to wcale nie jest śmieszne tylko prawdziwe i smutne.
Staraj się czytać ze zrozumieniem.

#31 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 13:35

Zgad, sie z recenzja. To juz nie jest dawna marzanna.

#32 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 09:16

Jeśli ktoś poszukuje oferty weselnej tego miejsca, kompleksowy opis macie tutaj: http://www.gdziewese...u-Marzanna.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych