Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Oranżeria w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez sędzimir, 7 grudnia 2013 r. o 17:48
Jednym słowem drożyzna.Przelicz na dolary to się przekonasz.To jest prawdziwe porównanie do innych cywilizowanych nacji.Powodzenia w biznesie.Ha....Ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co! oranżeria pięć gwiazdek. To już koniec swiata. Dwa razy tam byłem i nigdy więcej.Niestrawności męczyły mnie dwa dni ze o innych bardziej intymnych dolegliwosciach nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stołówka pracownicza przerobiona na restaurację od tego na końcu świata. Przerost formy nad treścią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze wrażenia były odmienne:   http://czysmakuje.blogspot.com/2013/10/oranzeria-nie-po-drodze-nam.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ode mnie też 5 gwiazdek. Nie wiele w Lublinie jest miejsc gdzie można smacznie zjeść i do tego spokojnie wybrać się z 2 letnim dzieckiem bo i na takie okazje są doskonale przygotowani. Bardzo miły kompetentny personel. Ten lokal ma klasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świat schodzie na psy a z bim gastronomia skoro taka restauracja dostaje 5 gwizadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w karcie była cena 8 zł to na rachunku też powinna być ta sama kwota. Tłumaczenie, że zmieniamy niedługo kartę nijak ma się do prawa w Polsce. Supermarkety notorycznie zmieniają ceny oszukując ludzi i oddają bez gadania jak się ich na tym nakryje natomiast opisana restauracja tak nie zrobiła.   Jak można przyznać 5 gwiazdek złodziejowi i oszustowi?   Jedyna wytłumaczenie to, że posiłek był na koszt firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No muszę przyznać, że ... POTRAFICIE ZJEŚĆ, to już sławetny pasibrzuch tyle nie jadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory czytałem Pana recenzje z ciekawością i ufnością w bezstronną ocenę. Czekałem na lokal, który znam. No i się doczekałem. Pracuję w okolicy i czasem chodzę tam coś zjeść. Raczej z musu niż chęci. Jedyne, z czym mogę się zgodzić to, że wystrój może się podobać. Ale nic poza tym. Jedzenie, a to o nie głównie chodzi w restauracji, raczej mocno przeciętne a już na pewno nie na 5 gwiazdek, no chyba, że w skali dziesięciogwiazdkowej. Lepsze jedzenie można spotkać w wielu lokalach i dodatkowo te ceny, niektóre potrafią zwalić z nóg. Teraz będę czytał recenzje z ciekawością i przymrużeniem oka.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha! Oranżeria smaczna, dobry żart, ale Prima Aprilis jest w kwietniu.. Jedzenie w tym czymś to narażenie życia, gdyż grozi poważnym zatruciem(no cóż do odważnych świat należy). Gulasz wygląda jak wymiociny(dosłownie). To ma być rzetelna recenzja , Panie Sulisz? Wstyd!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyt drogo jak na moją kieszeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie spoko miejsce. Ma atmosferę, jest nowoczesne, dobrze się tam czuję a bywam dość często. Gdy chcę zjeść coś wyjątkowego albo zapraszam gości, to jest karta restauracyjna. Gdy chcę zjeść szybko i tanio, to wybieram lunch. Nigdy mnie tam nic złego od strony kuchni nie spotkało i potwierdzam, co napisał p. Sulisz - kuchnia jest oryginalna i na dobrym poziomie. Czy 5 gwiazdek? Nie wiem, ale na pewno wyróżniające się miejsce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polemika z hejterami jest bez sensu więc coś od siebie... Bardzo często odwiedzam Oranżerię z rodziną w niedziele, byłem na Andrzejkach Rodzinnych, na choince z Córką, nasza firma organizuje imprezy dla Klientów.... zawsze wszyscy są zadowoleni i bardzo smakują im dania. Oczywiście z gustami się nie dyskutuje i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Z mojej strony też 5 gwiazdek i życzę dalszych sukcesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Oranżerii było moje wesele - goście zachwyceni i jedzeniem (bo smaczne i ładnie podane), i obsługą (kulturalna i "do usług"), i lokalem. Od tamtej pory bywamy tam dosyć często. Ceny są przeciętne jak na duże i smaczne porcje, a o tym, że lokal jest niezły niech świadczy fakt, że animatorka zajmująca się w niedzielę dziećmi nie narzeka na brak pracy :) Agata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie forma podania dań jest oryginalna. Dania są smaczne i raczej niespotykane. Miejsce klimatyczne, organizujące ciekawe przedsięwzięcia. Przede wszystkim miejsce dla Rodzin z Dziećmi! Polecam! :) Natalia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w lokalu na weselu, kiedy jeszcze przypominał bardziej "stołówkę pracowniczą" i byłem mega zadowolony. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa też na poziomie. Plusem jest brak urokliwych terenów zielonych - goście się nie rozłażą po całej okolicy (jak na przykład w "Koronie") tylko bawią na sali. Obecnie jeden z moich ulubionych lokali. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Córeczka uwielbia to miejsce, które jest najbardziej przyjazną restauracją dla rodzin z dziećmi, jaką znam! Jedzenie jest przepyszne, cudownie podane i pałaszowane we wspaiałej atmosferze! Jak komuś za drogo, albo za daleko, albo niesmacznie, to niech idzie do baru mlecznego tuż za rogiem i spełnia swoje wygórowane oczekiwania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oranżeria to jedna z niewielu restauracji, do której spokojnie można wybrać się malutkim dzieckiem. Właściciele stawiają na prorodzinność i to jest ich dużym plusem. Ponadto dania jakie serwują, to istne marzenie zarówno jeśli chodzi o smak, jak i o ich podanie. Polecam ten lokal wszystkim znajomym, bo ma swój niepowtarzalny klimat :) Karola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno byliśmy tam z żoną na uroczystym obiedzie po obronie doktoratu koleżanki. Jedzenie znakomite, przystawki smakowite, świetna obsługa (ekspresowa!), bardzo dobra kawa. Nie ma kłopotu z miejscem parkingowym. Bardzo polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Oranżerii od kilku lat organizujemy ważne rodzinne uroczystości. Ostatnio urodziny synka (świetna animatorka, która razem z dzieciakami zajęła się pieczeniem świątecznych pierniczków). Dania – fantazyjnie podane na talerzu i do tego smaczne :) Ja gorąco polecam a Oranżerii GRATULUJĘ!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...