Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Właściciel RESORT PIASECZNo to ten sam człowiek któru oszukał ludzi z SUNHIILA. Spółka SOLO INVESTMENT i ANTAR to to samo. Tutaj Artykul o tych oszustach: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110603/LUBLIN/790858794
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie trwa nalot na Lublin spójrz w niebo.Właśnie trwa nalot białych ,wojskowych,nieoznakowanych samolotów NATO.Proszę spojrzeć w niebo.Wiem że wszystkim wtajemniczonym,włącznie z pilotami zostało to przedstawione jako walko z globalnym ociepleniem lub promieniowaniem,to kłamstwo.Mają ukryte cele,jestem lepiej zorientowany od Was.Smugi rozszerzają,rozchodzą na boki i zasnuwają całe niebo.W internecie aż huczy,setki tysięcy osób już o tym wiedzą,tysiące filmików jest na You Tube.Ja sam też to nagrywam.Rozpylanie cząsteczek w atmosferze jet zabronione.Proszę się nie ośmieszać bajkami o smugach kondensacyjnych. http://www.youtube.com/watch?v=exFs02ka8w0 http://www.youtube.com/watch?v=b2knd-oz9xo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się dorabiaja w Polsce tzw spryciarze okradając bliźnich. Zahaczą celowo 2 godziny na 7. dobę i mówią że 7 dób, a w rzeczywistości jest 6. Na całym swiecie jest tak, że jak się przyjeżdża jednego dnia, a wyjeżdża drugiego to się liczy jedna doba, mimo, że było się w ciągu dwóch dni. Po co napoczynają te 2 godziny? żeby policzyć za nie bezprawnie dodatkowy dzień. Nibt sprytne po polsku, ale pazerne i prostackie. Na całym swiecie to nigdzie, ale tak nie ma. W Polsce trują, zdzierają, bo się chcą wzbogacić na 10 pokoleń w ciągu paru lat., Na świecie do fortun dochodzą trochę dłużej jednak i uczciwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Właśnie trwa nalot na Lublin[...] [/quote] hahahah tak jasne a w Smoleńsku był zamach i rok temu porwali Cie kosmici:P [quote name='Lubelak' timestamp='1343133782' post='655738'] ...jestem lepiej zorientowany od Was.,,,
no jak każdy w tym kraju, przecież w Polsce mamy prawie 40 mln światowej klasy eskpertów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi Cię troszkę Lubelaku. Kiedyś młodzież miała mniej wolnego czasu, ale więcej się uczyła. Wystarczy poczytać o meteorologii, fizyce i chemii. Tam są odpowiedzi na twoje bezsensowne słowa. Jak człowiek może być tak mało inteligentny by wypisywać takie bzdury..? Nawet bardzo mi cię szkoda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadeptać najlepiej przedsiębiorcę ! za to że sobie gwiazdki dodał to jest właśnie poroniony system może ktoś wreszcie zauważy że ten inwestor tam wsadził dużo pieniądzy i zatrudnia ludzi !!! z których gmina ma podatki pismaki pokażcie mi taki osrodek podobny na tym pojezierzu który tyle zainwestował, przecież to dla gminy kura znoszące złote jaja a to ze się nazwał hotelem to sprawa konsumentów i ludzi co chcą zostawiąć tam pieniądze i spędzić wakacje, ten Ośrodek napędza ruch nad całym PIASECZNEM przecież jeszcze 3 lata temu wiało tam komuną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam i wiem o co chodzi, szkoda bo fajne miejsce ale NIE POLECAM. Włsciciele powinni sie wziąsc za co innego niż oszukiwanie ludzi .Dzień w tym niby hotelu wygląda normalnie jest basen { zielony zarosnięty glonami } śpiący ratownik i ludzi całe mnustwo oczywiscie pracowników,wieczorem zaczyna sie balet ,synek włascicieli pije na basenie z pracownikami zostawiając totalny burdel a rano nic się nie dzieje. więc jak nie macie gdzie jechac na wakację to chyba lepiej w zostac w domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak jest od Macierewicza...Odpisze pewnie jutro,bo teraz ma drogę krzyżową pod Palacem Prezydenckim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak jest od Macierewicza...Odpisze pewnie jutro,bo teraz ma drogę krzyżową pod Palacem Prezydenckim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam w tym sezonie.Miejsce fajne,choć pomimo widocznego "utopienia"mnóstwa kasy przez właściciela widoczne są oszczędności na tym na czym szanujący się ośrodek wypoczynkowy oszczędzać nie powinien.Ja rozumiem,że program"pierwsza praca"dla młodych i niedoświadczonych ludzi to słuszna idea ale pod warunkiem ,że się ich przeszkoli!(Chłopaczek w okularkach pyta przy mnie koleżankę jakie dodatki do dania po czym idzie na bok "walczyć" z bułką ktora z jakiegoś powodu nie chce się odkleić od grilla elektrycznego!)Rozumiem też,że zarobek sezonowy powinien załatać dziurę w portfelu na resztę roku,zwłaszcza że kredyty pewnie pobrane niemałe...Ale jeśli klijent chce zjeść kebaba (bo takie nazewnictwo widnieje na tablicy z "menu" to wypadało by mu tego kebaba zaoferować.Piszę "wypadało" bo to co dostałem za 20 zlotych to raczej nazwać można bułką z kapustą pekińską i keczupem.O przepraszam,było mięso,nawet w kawałkach w ilości 11 słownie jedenaście ogryzków 1-2 cm!Ogólnie pozerka na zewnątrz a w praktyce dno i wodorosty.Toaleta płatna 1zł za to w lesie obok grzybek na grzybku.Takie rzeczy jak toaleta powinny być zapewnione przez administratora ośrodka BEZPŁATNIE!.Długo by wyliczać .Pozostaje druga strona jeziora ,z dala od Mayday'a i Resortu.A swoją drogą polecam Państwu dziennikarzom temat :kto i jakim prawem w ścisłym sąsiedztwie rezerwatu(parku)przyrody wydaje zgodę na budowę dyskoteki która na długie lata zniszczyla turystykę urlopową nad jeziorem Piaseczno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam byłam i wcale nie jest źle, a mam porównanie do innych hoteli. Wyżywienie jest bardzo ok., reszta tez ok, no może poza tym, że w pokojach niektórych śmierdzi gdzybem z klimatyzacji lub z łazienki (zdecydowanie z tym cos powinni zrobić) ale jest czysto, wyposażenie bardzo w porządku, tv, szlafroki. ale jacuzzi faktycznie zarośniete glonami. nie wiem jak teraz, by byłam wiosną na samym poczatku sezonu więc moze jeszcze tak to wyglądało, no ale fakt-nie powinno. ale bardzo fajne otoczenie- jeziorka, las, super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra miała tam wesele--- SKANDAL, jedzenie było obrzydliwe, nie wiedziałam, ze tyle potraw mozna przygotować z mięsa wieprzowego pokrojonego w kostkę, dobrze, że nikt się nie zatruł, poza tym było lato na sali oczywiście zero klimatyzacji- także wszyscy goście byli przeokrutnie spoceni, w " resorcie" sala "bankietowa" od plażowiczów nie jest oddzielona- to wyobraźcie sobie jak wyglądaliśmy w tłumie rozneglizowanych ludzi idących na plażę. Mam wrażenie, że to taka plastikowa kicha, bańka mydlana z zewnątrz ok, ale w środku tragizm!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wladza gminna sprawdza co ten lokal robi z odpadami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widzieliście ich domki letniskowe? Ja byłam w zeszłym roku. Domek 4-osobowy - sypialnia, salon+aneks kuchenny i wc z prysznicem. Brzmi dumnie. W rzeczywistości to Masakra. Domek nadaje się na 2 osoby to max. Zero krzeseł, stolika. NIE POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poul napisał:
,synek włascicieli pije na basenie z pracownikami zostawiając totalny burdel a rano nic się nie dzieje.
pół bidy by było jakby oni tam tylko napoje alkoholowe pili, byłem raz świadkiem jak najzwyczajniej sobie ćpali!! nie polecam tego miejsca na wypoczynek, więcej nerwów was to będzie kosztować (i pieniędzy) niż to wszystko warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Max'a kolego zdaje mi się że akurat MayDay to tą turystykę tam napędzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RESORT- jak dumnie brzmi!!!!! Ciekawe co Gmina Ludwin na to???????????? Wiecznie chwali się Resortem - a tu taki niewypał. - Panie Wójcie dalej proszę"Pchać" kasę na plaże przy REsorcie!!!!!!!!!!!!!!- a przeciwna strona zarosnie zielskiem całkowicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko boska jak czytam te wpisy to mnie dreszcze przechodzą bo mamy wesele tam 1 wrzesnia, fakt, że już teraz zaczynają nas oczukiwać, co innego było ustalane wcześniej a jest teraz. Aż boję się pomyśleć jak będzie z tym jedzeniem na weselu. Czy znacie może kontakt do całego tego właściciela Pana Jarka Tarnasiewicz bo mi się już odechciało rozmawiać z tą obsługą . Podzielcie się swoimi opiniami, czy tam naprawdę jest tak źle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anita napisał:
Matko boska jak czytam te wpisy to mnie dreszcze przechodzą bo mamy wesele tam 1 wrzesnia, fakt, że już teraz zaczynają nas oczukiwać, co innego było ustalane wcześniej a jest teraz. Aż boję się pomyśleć jak będzie z tym jedzeniem na weselu. Czy znacie może kontakt do całego tego właściciela Pana Jarka Tarnasiewicz bo mi się już odechciało rozmawiać z tą obsługą . Podzielcie się swoimi opiniami, czy tam naprawdę jest tak źle?
Trzeba spisać umowę na ustalenia.Przypalają i wysuszają sznycle są jak drewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spedzam w osrodku juz kolejny sezon w lipcu z rodzina i jestem zadowolona. Tygoniowy pobyt z pelnym wyzywieniem za niewygorowana cene w pelni spelnil moje oczekiwania. Osrodek ma piekne polozenie, wokol lasy, jezioro, basen, jacuzii, plac zabaw bardzo ladny. Polecam znajomym z dziecmi i tez nie sa rozczarowani. Ja nie rozumie tych zlosliwych komentarzy!!!!!!To nie jest luksusowy hotel, za ktory musi sie placic fatune. Masz to za co zaplaciles!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...