Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niczego z taką radością i łatwością  nie kradnie się jak publiczne pieniądze. Mam nadzieję że organizatorzy konkursu zwrócą teraz pieniądze. Czy przed ogłoszeniem konkursów na projekt nie wiedziano jakie będą orientacyjne koszty przebudowy? Ale to i tak nic w porównaniu z przeszacowanym lotniskiem i bizantyjskim stadionem dla drużyny widmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie cos dobrze, albo się nie dotykać. Czy potrzebne są przykłady spierniczenia.... chyba każdy zna ich mnustwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jeszcze 3-4 lata mieszkańcy będą chodzić po starym bruku to się nic nie stanie, korona z głowy nikomu nie spadnie a zadłużanie się po to żeby była podświetlana fontanna jest bez sensu ! od samego wyglądu pieniędzy w kasie miasta nie przybędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczcie się od Rzeszowa gdyby to było u nas już dawno plac byłby pięknie zaaranżowany i jakąś fontanną multimedialną jak na centrum przystało a u Was jak zwykle -nie da się. Podsumowując Lublin ale wy niezadani jesteście nawet jak dostaniecie pieniądze na ten cel to i tak będziecie się naradzać latami a miejsce to zmieni się w skansen ofajdany gołębim łajnem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo słuszna decyzja. ten plac nie wymaga pilnego remontu. są bardziej zniszczone miejsca. niebawem trzeba będzie odbudować ruiny na placu po Farze. osobna sprawą jest to, że ten bruk tam ma 30 lat i ma się nieźle. Jak coś sie buduje dziś to za 2 czy 3 lata już nadaje sie do remontu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Szacujemy, że koszt zaproponowanej przez projektantów przebudowy wyniósłby od 20 do 30 mln zł. – oceniał w kwietniu Stanisław Kalinowski, zastępca prezydenta. Teraz mowa o znacznie większej kwocie. – Szacowana jest na około 50 milionów zł. – przyznała w piątek Irena Szumlak, skarbnik miasta. – Takie są wyliczenia Wydziału Inwestycji i Remontów."   ... a ja powiem bez kozery ... pincet milionów. A co .... nie stać nas ? Budując za cudze (budżetowe, gminne, unijne), nie wydajesz ani grosza ze swojej kieszeni. Oby żyło się lepiej ... urzędasom, decydentom, zaprzyjaźnionym firmom. ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten plac nosi nazwę Litewskiego?Kto to był ten mityczny Litweski że aż centralny plac stołecznego przeciez Lublina nosi jego dumne imię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@podkarpacie - choćby nie wiem ile grających fontann zbudowano w Rzeszowie, to nigdy nie stanie się on miastem tej miary i rangi co Lublin, zapamiętaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@podkarpacie - choćby nie wiem ile grających fontann zbudowano w Rzeszowie, to nigdy nie stanie się on miastem tej miary i rangi co Lublin, zapamiętaj.
    Tak jest! Nic dodać, nic ująć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Barbara Ubryk czy to ignoranja i brak wiedzy z historii czy nietrafiony zart?? to poprostu obraża mieszkańców...   Plac Litewski nosi nazwe od wilkiego wydarzenia historycznego - Unii Polsko-Litewskiej, ktora tu sie działa, stoi tam takz obeliks na czesc tejze..      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczcie się od Rzeszowa gdyby to było u nas już dawno plac byłby pięknie zaaranżowany i jakąś fontanną multimedialną jak na centrum przystało a u Was jak zwykle -nie da się. Podsumowując Lublin ale wy niezadani jesteście nawet jak dostaniecie pieniądze na ten cel to i tak będziecie się naradzać latami a miejsce to zmieni się w skansen ofajdany gołębim łajnem
Kolejny wiejski popapraniec z płytkim umysłem z Zesówka , po ch.. tu wg zaglądasz ? Zajmij się swoją niedołężną mieściną, ja nie wiem wszyscy z tamtego wypizdowa mają aż takie kompleksy względem nas ? W sumie to się nie dziwię ,dużo inwestycji ,super drogi ,świetna kultura i placówki , własnie tego brakuje w zesówku a przedewszystkim zabytków ,kultury ,rozrywki i histori.Priorytety których ta wiocha nigdy nie osiągnie na takim poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont pl. Litewskiego nie powinien być odkładany,  to ścisłe centrum miasta, gdzie zagladają turyści, dlatego uważam, że w pierwszej kolejności powinien być przebudowany. Czy inne inwestycje nie mogą być odłożone?.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wiejski popapraniec z płytkim umysłem z Zesówka , po ch.. tu wg zaglądasz ? Zajmij się swoją niedołężną mieściną, ja nie wiem wszyscy z tamtego wypizdowa mają aż takie kompleksy względem nas ? W sumie to się nie dziwię ,dużo inwestycji ,super drogi ,świetna kultura i placówki , własnie tego brakuje w zesówku a przedewszystkim zabytków ,kultury ,rozrywki i histori.Priorytety których ta wiocha nigdy nie osiągnie na takim poziomie.
nie to co u Was w Lublinie-szklane domy 50 piętrowe ,bezrobocie na poziomie 1 % ,mocne firmy przemysłowe,piękne nowoczesne miasto z szybką koleją,estakady,obwodnice...heheeh dorośnij i częściej wyjeżdżaj w Polsce chociaż na wakacje to wtedy zobaczysz jakim Lublin jest zadupiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE! Mam nadzieję, że "remont" (w zaproponowanym kształcie) Placu, a raczej jego degradacja nie dojdzie nigdy do skutku. Grająca fontanna? Które poważne miasto europejskie ma grające fontanny na głównym placu? Łódź pęka ze wstydu, gdy ktoś wskaże "usta kropiwnickiego".   A może ktoś przypomniałby sobie, że w Lublinie są inne place, nie tylko Litewski? Polityka, polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 mln złotych na taką głupotę ??? toż to nóż w kieszeni się otwiera, kiedy czytam takie rzeczy. tyle innych, ważniejszych inwestycji powinno się wykonać w Lublinie, ale nie najważniejszy jest plac, który tak naprawdę wcale przebudowy nie potrzebuje. już lepiej przeznaczyć te pieniądze na pomoc potrzebującym ubogim i bezrobotnym mieszkańcom miasta, dla których władze nie są w stanie zapewnić żadnego zatrudnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że takiej decyzji nie podjęto rok temu w stosunku do stadionu. Uniknęlibyśmy gigantycznych kosztów inwestycji i kosztów utrzymania. Zaoszczędzonych pieniędzy starczyłoby na kilka innych inwestycji drogowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...