Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół nauki jazdy w Lublinie

Utworzony przez fasfasf, 21 sierpnia 2009 r. o 18:17 Powrót do artykułu
Dziennikarze, zapraszam na kurs na przewóz rzeczy. ZObaczycie jak to wygląda! Nuda nuda, brak tematów i wszyscy wychodza przed czasem!!!!! a placa 700 zł!!! jak nowy kurs bedzie takki sam TO POLSKA JEST SKORUMPOWANA!!!!! Co do osrodkow to wszystkie sa do niczego . Zalezy z jakim instruktorem jedziesz i czy jestes frajerem. Ja bylem w...**** i powiedzialem ze jak mnie nie nauczy jezdzci a bedzie tylko palil i gadal z innymi, albo krzyczal ze mu samochod popsuje TO POWIEDZIALEM ZE JAK CI ZARAZ WYJEBIE W RYJ TO CI CZAJNIK SPADNIE! star dziad zamknal morde i nic nie mowil, a ja jechalem gdzie chcialem!!! i sie pozniej jeszcze obrazil!!! Tak samo mlodzi cwaniaczki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fasfasf napisał:
Zalezy z jakim instruktorem jedziesz i czy jestes frajerem. Ja bylem w...**** i powiedzialem ze jak mnie nie nauczy jezdzci a bedzie tylko palil i gadal z innymi, albo krzyczal ze mu samochod popsuje TO POWIEDZIALEM ZE JAK CI ZARAZ WYJEBIE W RYJ TO CI CZAJNIK SPADNIE! star dziad zamknal morde i nic nie mowil, a ja jechalem gdzie chcialem!!! i sie pozniej jeszcze obrazil!!! Tak samo mlodzi cwaniaczki!!!!
Pewnie że zamknął. Jak spotkał buraka, który oprócz pięści nie ma żadnych argumentów to co miał robić? Rozmawiać? Z kim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcialem sie uczyc, on mnie uczyc nie chcial wiec jak mialem z nim rozmawic skoro olewal sprawe bo mu zaplacilem za jazdy ??? ty tez jestes jakis spoleczniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam do KURSORA, cieszy mnie że nawet nie znalazł się na tej liście bo niestety źle wydałam 1050 zł. NIKOMU NIE POLECAM TEJ SZKOŁY !
Ostatnio edytowany 12 lipca 2010 r. o 16:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś chce zdać to i w najgorszym się nauczy. Ja uczyłem się w kleks i za pierwszym razem zdałem i jakoś nie widze w 1-10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rowniez chodzilam do KURSORA i po czesci podzielam Twoja opinie Fakt faktem pani V. nie jest dobra instruktorką ale jest kilku instruktorow ktorzy sie staraja i chca czegos nauczyc. Ja osobiscie bardzo polecam Kamila. Dzięki niemu naprawdę dużo się nauczyłam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy dziennikarze musicie zmienić teraz osobę wypowiadająca się na temat prawa jazdy, we wszystkich artykułach komentarz podejmuje Pan Kulka, a tu proszę 32% zdawalności. Teraz Pan, Panie Kulka już pewnie sam rozumie dlaczego ludzie płacą 2 tys i jeżdżą po prawko na Ukrainę lub płacą 5 tys i mają wszystkie kategorię amerykańskiego prawa jazdy. I sprawa następna, na porządku dziennym jest sytuacja że instruktor mówi: "nie jest Pan, Pani przygotowana jeszcze do egzaminu, proszę dokupić sobie 3-5 godzin jazd. A kto za to płaci??? ... Polecam mniejsze szkoły jazdy niż wielkie molochy którym tylko i wyłącznie zależy na kasie i doskonale pokazuje to ten ranking. Gdyby zrobić porównanie z ilością kursantów do tej % zdawalności zrozumiecie Państwo o co tu tak naprawdę chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, ja chodzilam do Autka - nowa szkola i jestem zadowolona z nauki tam. tak jak z teori jak i z przebiegu samego nauczania praktycznego (zreszta ten sam mlody instruktor), zachecam do robienia w Autku. a te duze szkoly duzo kasy chca i malo ludzi zdaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się można było spodziewać, ktoś kto czytał artykuły na gazeta.pl źle to zrozumie i wyciągnie złe wnioski. I nie zawiodłem się, ale zaskoczyło mnie że dziennikarze dzienkikawschodniego, też nie rozumieją co czytają. W rankingu było podane że dalsze miejsca zajeły takie ośrodki jak mila , kulka itp. a nie że następne w kolejności po najlepszych. Ahh co za żenada. To czego można się było spodziewać po ludziach czytających , skoro dziennikarz nie rozumie co czyta i co pisze. Ten ranking to jakaś kiszka i porażka. (a nawet wprowadzanie w błąd) bo same bzdury powypisywali. Pominęli mnijesze ośrdoki o lepszej zdawalności i napisali że mija która ma zdawalność jest niby na 9 miejscu a to zupełna nie prawda, bo znajdują się chyba poza pierwszą 20-stką. CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM panowie dziennikarze, a nie przepisywać to coś z innych stron i podpisywać się pod głupotami. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt. Zresztą kulka, efekt i inni tak samo są dużo bardziej z tyłu niż podaje ranking. Dużo lepszą zdawalność od Mili która jest niby na 9 miejscu mają Alfred, Wiraż i Speed i nie zostali wymienieni. Ciekawe. Ale gdzieś widziałem kompletny ranking i jeżeli go znajdę to dam linka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobre to sformułowanie: "Najgorsze szkoły jazdy". Taki ranking - owszem - rzuca jakieś światło, ale jest bardzo płynny. Poza tym nie uwzględnia małych ośrodków, gdzie jest niedużo kursantów, a wyniki mogą mieć niezłe. Rozmaite fora są pełne niewybrednych komentarzy, a nawet wyzwisk, rzucanych przez zawiedzionych kursantów i to jest przykre. Z pustego i Salomon nie naleje... Jeśli ktoś nie pozwala się nauczyć przez instruktora, tylko jeździ tam gdzie chce, jak autor pierwszego postu, to rezultaty będą opłakane. Nauczanie, szanowny Panie, jest procesem obustronnym i instruktor może dać z siebie wszystko, ale nawet gdyby stanął "na rzęsach" i w tej pozycji usiłował przekazywać wiedzę i ćwiczyć umiejętności, jeśli nie będzie miał odzewu z drugiej strony - niewiele zdziała. Emocje "oblanych" kandydatów dominują jednak w komentarzach, czyniąc krzywdę porządnym ośrodkom. POzdrawiam, życząc bezpiecznej jazdy. Ktoś z czołówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie odradzam Marte - Babska Szkołe Jazdy. Moze atmosfera na jazdach byla fajna, ale profesjonalizmu to bylo faktycznie na te 15,3 % z rankingu. Konczylam kurs i wszystko bylo cacy i tak niby swietnie mi szlo. Tak slodzic to tylko one potrafia. Mam juz dosc tego calego prawka, to moja 6 i ostatnia proba. Porazka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba sama czujesz na ile umiesz? :/ wiec slodzenie nic nie pomoze :/ moze nie masz smykalki i nie zwalaj na szkole. Ja robilam w mili ktora tez rzekomo jest taka beznadziejna i zdalam za 1 razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że nie powinni przynajmniej podawać tych "mniej lubianych" szkół jazdy od razu nazywając je "najgorszymi". Ile jest w tym prawdy, to: - zależy od instruktora - od kursanta - od tego, na ile obiektywna jest ta ankieta... Kiepsko muszą czuć się kursanci i ludzie związani z tymi "najgorszymi", bo do nich przylgnie etykietka raz już naklejona. Dla ośrodka to antyreklama za darmo. Mogli podać w diagramie kołowym udział %, a nie szeregować i wartościować... Osobiście jestem związana z jednym z ośrodków z czołowej 10., ale to trochę przykre, gdy widzi się takie sformułowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ranking to szczera prawda! Robiłam kurs w Marcie i faktycznie..dziewczyny rozmawiają,uśmiechają się i mówią że jestem super kierowca. Po 3 egzaminie byłam wściekła-zrozumiałam że chyba nie bardzo taki zemnie dobry kierowca.. poradzono mi (nie wiem czy moge powiedziec gdzie..) zebym wykupiła jazdy w Rozpędzie. zrobiłam tak.Instruktor absolutnie nic nie mówił że mnie źle nauczono..Widać było jego szacunek do koleżanek po fachu ale miał zemną naprawdę dużo roboty! Dzieki niemu zdałam w końcu ten egzamin! Wcale się nie dziwie że Rozpęd jest na pierwszym miejscu a Marta na ostatnim! (dziwie się że tam jest kat.C napisana..Może to jakiś błąd?) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam pytanie gdzie można zrobić kurs prawa jazdy, ja przymierzam się do ELI podobno jest tam bardzo fajnie i niedrogo a i promocje mają fajne podobno dobrze uczą i indywidualnie podchodzą do każdego kursanta nie krzyczą i nie spóźniają się na jazdy pomóżcie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ele ja robiłam tam kurs są naprawde fajni instruktoży którym zależy na tym aby nayczyć jeździć to poprostu profesjonaliści dziękuje wam zdałam za pierwszym razem bez żadnych problemów a przedewszystkim umiem jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanowczo odradzam osk delta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam szkołę jazdy MILA. Mili instruktorzy, satysfakcjonujące ceny. Nauczą dobrze teorii i praktyki. Mówię bo ja zdałam oba egzaminy bezbłędnie i za pierwszym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co napisałaś na temat mili to wielkie kłamstwo instruktorzy wcale sie nieprzykładają załatwiają tylko swoje sprawy a jak sie jeździ to praktycznie nic nietłumaczą jak miałem jazdy to praktycznie jeździłem gdzie chciałem a jak robiłem jakieś błędy to nic niemówili tylko gadali przez telefon stanowczo odradzam ten osrodek .Jazdy doszkalające wziołem sobie w eli i tam przez cztery godziny jazdy dowiedziałem się więcej niż przez trzydzieści godzin jazdy w mili pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...