Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
".... Obecnie wynagrodzenie dla wójta wynosi 12,1 tys. złotych brutto, czyli ustawowe maksimum.."   pracuję w budżetówce i po 35 latach pracy jakoś nie mam najwyższego ustawowo maksimum tylko najniższe, chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ile masz?  
".... Obecnie wynagrodzenie dla wójta wynosi 12,1 tys. złotych brutto, czyli ustawowe maksimum.."   pracuję w budżetówce i po 35 latach pracy jakoś nie mam najwyższego ustawowo maksimum tylko najniższe, chory kraj
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UDAJĄ,ŻE TACY ANTY DO WÓJTA, A TO JEDNA BANDA KANCIARZY,JAK W CAŁEJ POLSZCZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi sie tytuł artykułu : " radni nie umieją" Tak naprawdę to Rada Gminy Pulawy jest tak zaciekle ze nie będą umieli niczego uchwalić przez najbliższe 4 lata a na koniec zwolennicy przeciwników obecnego wojta bedą za to obciążać jego. Juz dzis Mieszkańcy Gminy Pulawy możecie cos z tym zrobić: przekonajcie radnych ktorych wybraliście zeby zajęli sie ważnymi dla was sprawami bo zmarnują 4 lata na niszczenie Wójta. Przy tej okazji marnują Wasze pieniądze i zaufanie: każdy z nich pobiera 200 zł za sesje na której juz po raz kolejny niczego nie ustalili. Podsumujmy: jest 15 radnych, wiec jedna sesja kosztuje Was 3000 zł. W styczniu było 2 sesje jeśli sie nie mylę, to daje juz 6000 zł i do tego wynagrodzenie niekompetentnego przewodniczącej ktora, jak sama przyznaje nie ma doświadczenia w wysokości 1300 zł miesięcznie. To daje 7300zł na dyskusję o wynagrodzeniu Wójta, nie licząc czasu urzędników którym rowniez placicie za obsługę Gminy. Czy to nie obłuda z strony radnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ku...a!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla radnych. Bez przesady. Ludzie za 1000 zł żyją, a panu wójtowi od razu maksimum. Miejcie trochę szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Austrii więcej zarabiał, a tutaj dają mu marne grosze. WSTYD. A ciągłę dojazdy z Poniatowej kosztują, całe szczęście paliwo staniało!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni chcą obniżyć wynagrodzenie Wójta, by zaoszczędzić, a nikt nie odejmie sobie od ust 200zł, czy obłuda nie jest branie przez Przewodnicząca Rady Gminy klikawa 1300zł, za ... za co ja sie pytam, kto z bezrobotnych tyle zarabia. nikt nie obnizy sobie, dla przykładu, dla zasady, ale komus oczywiście, owszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...