Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio TOK FM zaprasza na debatę prezydencką

Utworzony przez Przemysław Leniak, 1 października 2014 r. o 14:44 Powrót do artykułu
chyba się wybiorę - popytac o tą aferę z Budżetem obywatelskim no i o Czerniejówkę ... na stronie Tokfm czytam: "1 października jesteśmy w Lublinie. Już teraz zapraszamy na debatę prezydencką do Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12, godz. 19.00). WSTĘP WOLNY. Swój udział zapowiedzieli: Dorota Polz-Gruszka (kandydatka Lubelskiej Lewicy Razem), Krzysztof Żuk (kandydat PO, obecny prezydent), Grzegorz Muszyński (kandydat PiS) oraz Piotr Kowalczyk (komitet Wspólny Lublin). Pytania można nadsyłać na adres lublin@tok.fm" a Gazeta Wyborcza która to współorganizuje pisze tak: "Możesz zadać pytanie kandydatom na prezydenta. W środę debata Kampania wyborcza w toku. Jak na razie mamy czterech i pół kandydata na prezydenta Lublina. Swój start zapowiedzieli: Krzysztof Żuk (PO), Grzegorz Muszyński (PiS), Dorota Polz-Gruszka (Lubelska Lewica Razem) oraz Marian Kowalski (Ruch Narodowy). Piotr Kowalczyk (Wspólny Lublin) jednoznacznie o kandydowaniu jeszcze nie powiedział. Stąd ta połowa, chociaż Kowalczyk na debacie też będzie Już w środę będzie okazja, żeby każdy mógł zadać pytanie kandydatom. A tą okazją jest debata prezydencka. Debata odbędzie się w środę o godzinie 19 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12. Wstęp wolny. Kandydatom będzie można zadawać pytania." super pójdę i niech mi kandydaci powiedzą co tam planują zrobić z aferą i z potopem hmm a i jeszcze mam kilka pytań  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziś... i to w nocy, czyżby liczono że nikt nie przyjdzie? nieładnie nieładnie cóż Czerniejówka ściągnęła mnie wczoraj to i dziś pojadę nie dam się wam myziać w przyjacielskim gronie... a co?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 to noc? znowu odstawiłeś leki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie ma ostatni bus do siebie o 19:10 to 19 to noc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szklarni minąłem fontannową kozicę -znaczysię urzędnika Kozę Próbowano mi sciemniać ze debata jutro... I dowiedzialem się że Muszyński zwiał na wieść że będę :-)
Ostatnio edytowany 1 października 2014 r. o 18:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sala na pierwszym piętrze powoli się wypełnia... Jest wirusololog od Palikota... Potrafi pozować do fotek - fiufiu:-)
Ostatnio edytowany 1 października 2014 r. o 18:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skarabeusz przybył ze służbą - kowalczykiem znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reszta kandydatów coś się spóźnia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koza jest :-) z tylu siadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk powiedział że nie chce być kontrkandydatem Żuka Mają związek partnerski nastąpił pewien skandal Tok FM oficjalnie wobec wszystkich mówi o używaniu przemocy przez Mariana Kowalskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejmuje tę całą sprawę ... Po 20 min. Tej pseudo debaty postanowiłem pójść na policję Takiej nienawiści wobec kandydata komitetu wyborczego wyborców jeszcze nie widzialem Na policji zglosilem po prostu przestępstwo wyborcze... ... Myślę że kandydaci którzy siedzieli na dupie chętnie i z przyjemnoscią odpowiedzą o dalej sprawie u prokuratora Ja postanowilem doprowadzić za każda demokratyczną cenę do upadku i ukarania tych bandziorów politycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...