Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio ESKA w Białej Podlaskiej

Utworzony przez matt95_biała_podlaska, 11 października 2012 r. o 19:14
Witam! Chciałbym na forum poruszyć temat z przed 4 lat. W 2008 roku KRRiT ogłosiła konkurs na częstotliwość 99,2 MHz w Białej Podlaskiej. Jak wielu mieszkańcom wiadomo na 99,2 FM zostało uruchomione białoruskie radio RACJA, co było najgorszą decyzją KRRiT. Ja osobiście oczekiwałem na Radio ESKA. Skoro ESKA nie dostała częstotliwości 99,2 FM, to wpadłem na pomysł, że można by było powielić ESKĘ Siedlce 96,8 FM, napisałem więc do UKE. Dostałem odpowiedź, iż powielenie jest niemożliwe, bo UKE musi chronić częstotliwość 96,9 FM z Brześcia, która z resztą nie nadaje. W naszym mieście nadaje ok. 10 stacji FM i nawet doliczając stacje z Białorusi, to jeszcze jedna wolna częstotliwość na pewno by się znalazła. Wiem, że znajdą się tacy, którzy zaraz będą wypisywać, że "ESKA to chłam" i inne takie, więc proszę w takim wypadku o niekomentowanie - szanujmy czyjeś upodobania. Wszystkich fanów Radia ESKA z Białej Podlaskiej i okolic proszę o propozycje i co można zaradzić w tej sprawie. Np.: nadsyłać skargi do KRRiT, aby w ramach rekompensaty za 99,2 FM ogłosiła nowy konkurs dla radia formatu CHR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie do KRRiT skargi na adres: skargi@krrit.gov.pl Kto wie może zdziałamy coś w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram  Radio Eska w białej podlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eska dla białej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma radia eski w Białej na 105,6 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo silny sygnał RadiaZET na 105,4 FM by zakłócał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...