Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To przecież oczywiste, że tam gdzie ten internet jest najbardziej potrzebny w aktualnej styuacji rynkowej - tj. brak łączy ze względu na niskie zagęszczenie - potrzebna jest unijna kasa, a co za tym idzie nierynkowy mechanizm dystrybucji. Powinien być zakaz dostarczania internetu unijnymi światłowodami do bloków - gdzie jest zawsze co najmniej kilku operatorów, a w ten sposób za unijną kasę robi się nieuczciwą konkurencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PSM puławy miało być taniej i szybciej a co jest.... Nawet śwatłowody do mieszań nie wprowadzili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na mokratkach mam już dociągnięty światłowód od 3 lat :) I tyle też z niego korzystam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma założony światłowód. Tylko nigdy się o tym głośno nie mówiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma założony światłowód. Tylko nigdy się o tym głośno nie mówiło.
Tylko że śiatłowud nie jest doprowadzony do miszkania i wszysko stoi na 100Mb/s zamiast 1000Mb/s.... Możw za 10 lat będziemy mieć te 250Mb/s jak w upc. Upc już testuje 500Mb/s a my za 100zł 100Mb/s żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co wam swiatlowody do domow bo nie bardzo wiem? A jesli chodzi o te 500 Mb z UPC to proponuję się zapoznać z rankingiem na stronie speedtest/ranking_isp   i tyle by było w temacie szybkich internetów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
speedtest.net/wave/32c91a2ab30e5ded   a po co wam swiatlowody do domow bo nie bardzo wiem? A jesli chodzi o te 500 Mb z UPC to proponuję się zapoznać z rankingiem na stronie speedtest/ranking_isp   i tyle by było w temacie szybkich internetów   To i tak nic nie zmienia bo w upc za 80zł jest 250Mb/s a w psm puławy jak zwykle najdrożej bo przezes musi sobie wiąść nagrode... Ciekawe za co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A psm, tvk pulnet w Pulawach jak zwykle pseudo usługi w wysokiej cenie... Nie polecam drogo, z zanikającym sygnałem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...