Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem jak można porównywać ptaki śpiewające do gawronów czy latających szczurów (gołębi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kruki, gawrony, gołębie nie śpiewają, a już zwłaszcza pięknie, a to one ubielają okolice. Ptaki śpiewające nie zakąłdaja kolonii i jakos mniej ślaadów po sobie pozostawiają. Autorzyna tych wypocin mogłby pogadać z dowolna osobą średnio zainteresowana ptakiami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszystkie ptaki poleciały na rondo przy makro dziobać zboże :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mysle inaczej :huh:
Ostatnio edytowany 25 kwietnia 2015 r. o 15:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwicie takiej "rzetelności"? A jaka to gazeta..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kruki, gawrony, gołębie nie śpiewają, a już zwłaszcza pięknie, a to one ubielają okolice. Ptaki śpiewające nie zakąłdaja kolonii i jakos mniej ślaadów po sobie pozostawiają. Autorzyna tych wypocin mogłby pogadać z dowolna osobą średnio zainteresowana ptakiami.
Kruki to ptaki ktore od miast trzymaja sie daleko, nie obwiniajmy ich za przemiane materii ich kuzynow ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulewa jest mą siostrą, strumień bratem A każde z żywych stworzeń to mój druh Jesteśmy połączonym z sobą światem A natura ten krąg życia wprawia w ruch Do chmur każde drzewo się pnie Skąd to wiedzieć masz skoro ścinasz je? To nie tobie ptak się zwierza W księżycową noc . Lecz ludziom wszelkich ras i wszelkich wiar Chłonącym te melodie, co z gór płyną - Barwy, które kolorowy niesie wiatr Możesz zdobyć świat Lecz to będzie tylko świat Tylko świat! Nie barwy, które niesie wiatr... Kolorowy wiatr  Pocahontas    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...