Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zmarł 'z przywiązania sznurkiem'? raczej zatruł się zbyt dużą ilością alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic śmiesznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba się za mocno przywiązywać do rzeczy doczesnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się, by był jakiś związek między przywiązaniem do szafy, a zejściem denata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie życie taka....żona i taka śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małżeńska zabawa w "bondage" wymknęła się spod kontroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano do pokoju weszła córka. – Zaczęła wołać mamę, bo „tata się nie rusza” – relacjonuje podkom. Kasprzyk. Kobiety wezwały pogotowie. Reanimacja 43-letniego mężczyzny trwała godzinę. Został zabrany do szpitala. Zmarł tam w sobotę ok. godz. 17. Co ma do tego wiązanie sznurkiem przecież nieboszczyka nie trzymali by od rana w szpitalu przez conajmniej 8 godzin , zatem to szpital winny jest smierci .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale patologia - ja p i e r d o l ę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogła po prostu wezwać policję jak się awanturował, a nie wiązać go! kto tak postępuje? Może jakiegoś zatoru dostał?...nie ważne pijak, nie pijak...szkoda człowieka. Kobiety też mi szkoda, bo chyba nie wiedziała co robi, a teraz do końca życia będzie za nim tęsknić i obwiniać się za jego przedwczesne odejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nad kim rozpaczać - JEDNEGO PIJAKA MNIEJ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
zmarł 'z przywiązania sznurkiem'? raczej zatruł się zbyt dużą ilością alkoholu
widac, że w dzieciństwie dużo alkoholu miałaś/łeś w rodzinnym domu...a teraz brak ci szacunku dla zmarłego (nie ważne czy pijak) sam się nie powiesił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobiła ! Przynajmniej ma teraz kobieta spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...