Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Przyszedł czas zapłaty"? Prezydent Białej Podlaskiej nie pójdzie do sądu

Utworzony przez eh ..., 31 marca 2015 r. o 12:01
Dosyć istotnym, tak mi się wydaje nie jest, czy zlecił dyrektorom, bo to trudne do udowodnienia, ale czy wspomniana kancelaria posiadła zlecenie audytu! Najprawdopodobniej tak, bo cos omijają tę kwestię ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek, ale przecież koszty procesy to Ty byś pokrył w przypadku przegranej ( zapewne ) Jeśli w tej sprawie gazeta kłamała to wytocz sprawę a z odszkodowania wybudujesz pomnik dla pary prezydenckiej na Placu Wolności. Dwie pieczenie na jednym ogniu, to ja mam Cię uczyć jak się interesy robi ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się wybiera partyjnego kandydata,gdy dostanie stołek to się odwdzieńcza partyjnym kolesiom ,tworzy się SITWA. tylko okregi jednomandatowe i wiecznie rządzących bonzów partyjnych odsuniemy od władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie miał nic sobie do zarzucenia to od razu by wytoczył proces nie patrząc na koszty!!! Widocznie ma coś do ukrycia i nie chce żeby to wyszło w procesie.   ...Chwilę wcześniej Stefaniuk przekonywał, że w polskich samorządach rządzą "rodzinno-towarzyskie klany" oraz "układy i układziki". I że nadzieje na zmiany Polacy wiążą z PiS. - Jestem przekonany, że PiS nie zawiedzie tych nadziei. Polska się zmieni, i to już niebawem! - grzmiał z mównicy.....   Ciekawe co pan prezydent będzie miał do powiedzenia na temat podpisania umowy z kancelarią Kancelaria Prawna A. Jedliński i Wspólnicy z Gdyni. Wspólnikami gdańskiej kancelarii są: Adam Jedliński (wieloletni członek władz SKOK-ów, przyjaciel prezydenta Lecha Kaczyńskiego), Andrzej Sosnowski (prezes SKOK Stefczyka, przyjaciel senatora Biereckiego), Grzegorz Buczkowski (jeden z najbliższych współpracowników Biereckiego w Kasach) oraz Dominik Bierecki - syn senatora To jest właśnie przykład "układów i ukłądzików" z którymi chciał walczyć prezydent Stefaniuk Panie prezydencie, niech pan idzie do sądu i niech się pan nie ośmiesza na samym początku swojego urzędowania!!!! Czas dla pana szybko biegnie. Raczej nie dotrwa pan do końca swojej prezydentury!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 milionów mieszkańców w kraju i akurat trafiło na ludzi związanych z Panem Biereckim. Prawdopodobieństwo takiego trafienia jest jak w toto lotka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta Wyborcza...nie ma się czym przejmować, Chyli się nad przepaścią i został jej tylko jeden krok do przodu...Tego już nikt nie czyta. Utrzymuje się z dotacji i prenumerat w urzędach związanych z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne że mojego komentarza nie ma.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisałam, że to podłość i cynizm ze strony tego człowieka, takie zachowanie i jeszcze kilka innych rzeczy, ale nie przeszedł przez cenzurę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz test: pan prezydent, to najzacniejszy człowiek wszechczasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy wiecej dziennika wschodniego i tego stefaniuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na jakie koszta narażać. Przecież jak by wygrał bo przecież jest nie winny(hahaha) wszystkie koszta pokryła by gazeta. Ale wychodzi na to że gazeta ma rację  a prezydencik się boi zę prawda wyjdzie jeszcze w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...