Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przepychanki przy wieszaniu plakatów wyborczych

Utworzony przez kokoloko, 13 listopada 2014 r. o 19:59 Powrót do artykułu
Panie Adamie Sadło - sam przyznajesz że zaklejasz czyjeś plakaty i masz pretensje do innych? Na świdnickim forum staracie się udowodnić że Wspólna Sprawa jest o klasę wyżej niż Rodzina i Prawo a tu taka wtopa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe bo ja się nie doczytałam w teście powyżej, że ten pan zaklejał plakaty, a tylko że je naklejał na słupie. Dla mnie to jest jakaś różnica jednak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan G. to oszust !!!! Bylem przy calej sytuacji i to on zaczal wykrzykiwac ze Swidnik nalezy do pis i zeby doslownie wypie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe bo ja się nie doczytałam w teście powyżej, że ten pan zaklejał plakaty, a tylko że je naklejał na słupie. Dla mnie to jest jakaś różnica jednak 
  Czytanie ze zrozumieniem nie boli... "Wtedy jeden z panów powiedział, żeby nie zaklejać jednego z plakatów, później okazało się że jest to jego materiał wyborczy." 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobili się w imię polityki - warto było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a czy MICHAŁ nadal nas OLEWA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołębiowski to smoleński świr, którego popiera burmistrz i PiS. Jak wygrają ustawią pomnik smoleński na placu Konstytucji. Mają to prawdopodobnie obiecane u Jaksona i jego kumpli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Gołębiowski pokazał klasę jak na prawdziwego Wolaka - katolika przystało. Tylko darcie mordy, Smoleńsk, a jak potrzeba kultury to startuje z rękami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Adamie Sadło - sam przyznajesz że zaklejasz czyjeś plakaty i masz pretensje do innych? Na świdnickim forum staracie się udowodnić że Wspólna Sprawa jest o klasę wyżej niż Rodzina i Prawo a tu taka wtopa....
Z tego co wiem, to słupy są publiczne i każdy może sobie nalepiać, ile tylko chce. A za chwilę może podejść ktoś inny i nalepiać swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobili się w imię polityki - warto było?
Panie Mariuszu, Pragnę zauważyć, że ja akurat nie użyłem siły fizycznej, tylko Pan Gołębiowski. Trudno więc mówić, że "pobiliśmy się". Poza tym, wyjaśnienia Pana Gołębiowskiego delikatnie mówiąc, rozmijają się z prawdą, ale szczerze: już na tyle mi ręce opadły, że nie zamierzam z tym polemizować. Szkoda, że zamiast mnie przeprosić, KW Rodzina i Prawo wybiera kolejny atak i określa moją reakcję jako cyt. "chamstwo". Pozdrawiam ciepło w ten zimny dzień. Adam Sadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołębiowski to smoleński świr, którego popiera burmistrz i PiS. Jak wygrają ustawią pomnik smoleński na placu Konstytucji. Mają to prawdopodobnie obiecane u Jaksona i jego kumpli.
Po Naszym trupie na Placu Konstytucji 3 Maja !   A takiego wała !   Na ul .Modrzewiowej niech stawiają pod oknem Jaksona .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...