Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przelew i mineralna zamiast kubła wody

Utworzony przez Mariusz, 9 września 2014 r. o 20:21
Co za debilny pomysł z tym wiadrem, a jeszcze głupsi celebryci powielają go. Ludzie, tu nie chodzi o wylewanie sobie na ryj wody, tylko aby wspomóc tę fundację finansowo. Dwóch logicznie myślących się w końcu znalazło i wolało zrobić pożyteczny przelew. Szkoda, że większość celebrytów zrobiła sobie z tego podśmichujkę i wolała się zmoczyć niż dać parę groszy na szczytny cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te nasze bialskie  pismaki  bez szkoły ( bo nie dziennikarze) z  Biała 24 i innych robią sobie jaja iw publikują idiotyczne artykułu z ludźmi , którzy wylewają na siebie wodę he he . No ale co się dziwić jakie miasto( Biała Podlaska) tacy i pismacy pożal się boż....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam mam w dupie te histeryczne akcje, znam nie od dziś tego typu "Fundacje" które "pomagają" w tym czy owym, a w rzeczywistości stanowią dobrze prosperujący biznes jakiegoś cwaniaka pod przykrywką pomocy biednym. Co niektórzy może z załóżmy 10 mln odpalą 2 na cel statutowy tak jak wielka kapela pomocy a reszta w postaci swoistego złotego melona rozpłynie się gdzieś w niebycie... Tak czy owak wolę wspomóc choćby schronisko dla zwierząt lub stołówkę Brata Alberta niż bawić się w te pseudocharytatywne kretynizmy. Pozdrawiam wszystkich co myślą trochę mniej płytko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam mam w du*** te histeryczne akcje, znam nie od dziś tego typu "Fundacje" które "pomagają" w tym czy owym, a w rzeczywistości stanowią dobrze prosperujący biznes jakiegoś cwaniaka pod przykrywką pomocy biednym. Co niektórzy może z załóżmy 10 mln odpalą 2 na cel statutowy tak jak wielka kapela pomocy a reszta w postaci swoistego złotego melona rozpłynie się gdzieś w niebycie... Tak czy owak wolę wspomóc choćby schronisko dla zwierząt lub stołówkę Brata Alberta niż bawić się w te pseudocharytatywne kretynizmy. Pozdrawiam wszystkich co myślą trochę mniej płytko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te nasze bialskie  pismaki  bez szkoły ( bo nie dziennikarze) z  Biała 24 i innych robią sobie jaja iw publikują idiotyczne artykułu z ludźmi , którzy wylewają na siebie wodę he he . No ale co się dziwić jakie miasto( Biała Podlaska) tacy i pismacy pożal się boż....
  Tak pisze bialska inteligencja - przecież ta wypowiedź, to dowód na analfabetyzm od pięciu pokoleń! Kiedy krytykujesz innych, udowodnij, że nie byłeś matołem z języka polskiego. A ta wypowiedź świadczy o pierwotnym lub wtórnym analfabetyzmie.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co komu szkodzi oblać się wodą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...