Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przekręty Marcina Gąsiorowskiego- sekretarza Gminy Dzierzkowice!

Utworzony przez maksio1965, 29 czerwca 2011 r. o 21:14
Myślałem, że PSL to umierająca partia ponieważ wystawiła kandydata na wójta, 64-letniego Jana Grzebułę. Skąd u niego w tym wieku jeszcze taki zapał do pracy. On po prostu przyszedł wydrzeć jak największą podwyżkę zapewniającą mu większą emeryturę, którą wywalczył mu sekretarz, przyszły sąsiad, też z PSL-u- Marcin Gąsiorowski. On w przyszłości przymierza się do przejęcia stanowiska wójta i dlatego tak usilnie walczył o przekraczającą granicę przyzwoitości podwyżkę. Nie miał z tym żadnego problemu ponieważ wójt uzależnił od siebie radnych. Widać, że to był przekręt, jeśli nawet przewodniczący rady gminy nie zgodził się na tak wysoką podwyżkę. Gąsiorowski walcząc o tą podwyżkę zapewne myślał już o swojej przyszłej pensji. Widzicie ludzie, że w PSL-u to same kręty. Stary Grzebuła i Młody Gąsiorowski, który dał szansę zostania przy korycie wójtowi. Dlaczego nie wystartował sam??? Marcinie mamy dosyć krętactwa w Gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Maksiu. Ja znam niektórych z tych radnych, oni dla wójta zagłosowaliby za każdą podwyżką. Jeden radny robił wójtowi taką kampanię, mówiąc: "Głosujta na tego wójta, bo łun mo takie znajumości, że wszystko załatwi, nie tylko w Polsce, ale i za granicu". Mieszkańcy! Jak mnie wybierzecie w następnych wyborach i wójt mi coś załatwi to będę głosował za taką podwyżką, że jego pensja przewyższy pensję Grzegorza Lato, który zarabia 50 tysięcy złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie że Grzebuła i Gąsiorowski senior kiedyś byli I sekretarzami partii PZPR a dziś są I sekretarzami PSL, w środku czerwoni na zewnatrz zieloni jak arbuzy. Latyfundia samorządowe władzę i zarobki w gminie czas ukrócić . Co bezinteresownie zrobili do gminy i mieszkańców . Komu i w jakiej wysokości pomogli z pieniędzy zarobionych w gminie w ostatnich latach. Przy okazji realizowanych parków będa też zwyczajem u siebie robić ogrody ? Śmiechu warte !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinie wstyd- ale może się przeliczysz. Jeśli cię nie wybiorą będziesz rozczarowany- przede wszystkim nie będziesz miał takiej pensyjki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Junior i senior Gąsiorowscy to ludzie którzy nic nie zrobili do swojego środowiska . Załatwili pracę tylko swojej rodzinie i mielą ozorami na lewo i prawo . Wszyscy sa nie tacy aby oni sa tacy . Oczernianie i opluwanie innych stało się ich ulubionym zajęciem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzebuła i gąsioroski to pasożyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS widzę rządzi;-). Panie Dudek...i jego ekipko... ileż w Was zazdrości...ile zawiści. Może weźcie się do pracy wkońcu, a nie tylko zazdrościcie i wymyslacie jakieś ogropmne pensje i ogrody niby to u Pana Gąsiorowskiego?. Jak to dobrze, że jakieś 60-70% Dzierzkowic to ludzie mądrzy,inteligentni, którzy czytając te wasze śmieszne wypowiedzi, tylko kręci z niedowierzaniem głową. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz Pan Gąsiorowski sekretarz to wielka pomyłka . Nic nie potrafi. dobry jest tylko w robieniu pozorów i szumu wokół siebie . Przydał się do tatusia nic dla innych wszystko dla siebie. Oj Marcinie , marcinie kopanie dołków pod innymi to twoja specjalność . Po trupach do władzy . Poskakać i biesiada to ci najlepiej wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara dobra zasada, obrzucić kogoś błotem to zawsze się coś przyklei. W internecie można wszystko napisać i do tego całkiem anonimowo. Fajna sprawa. To nic, że to działanie tchórzliwe i niehonorowe. Najważniejsze że może się udać i kilka osób może uwierzyć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wybudowali ten Amfiteatr w gminie Dzierzkowice i komu będzie służył. Był Wielki szum bo budują Amfiteatr obok banku. Każdy myślał ze to będzie scena z zadaszeniem i ławkami. A tu dwa mury sceniczne i chodnik będący zaporą wodną. Po co tam dwie sceny.Może na jednej będzie tańczył wójt będzie tańczył a na drugiej sekretarz. Biedaki nie pomyśleli o odpływie wody z parkingu i czasie ulewnych deszczy woda przekracza stan awaryjny. Więc strażacy mają teraz ćwiczenia i pompują wodę do pobliskiej rzeki. Teraz nie mają wyjścia, więc na dobrą nawierzchnie asfaltową parkingu mają kłaść hektary kostki brukowej, żeby zrobić odpływy, pochylenia i odprowadzić wodę z parkingu. Tą kostką pewnie położyłby ze 2km chodnika na wsi co przez głupotę muszą pokryć teraz dobrą nawierzchnie asfaltową parkingu. Ale stać Nas i wszystkie nawierzchnie asfaltowe moża pokryć kostką brukową i wójtowi oprócz tej 17 tyś. podwyżki dać jeszcze jedną-sekretarz załatwi ją z radnymi. Po co ten Amfiteatr, nie wiem- nie lepiej było zrobić kort do tenisa ziemnego lub boisko „orlik” i oddzielić pasem zieleni od parkingu, przynajmniej były by wykorzystane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni Dzierzkowic pracujący w FŁT Kraśnik chciałem was pocieszyć dostaliśmy podwyżkę w fabryce 130zł brutto miesięcznie o którą związki walczyły od dłuższego czasu. Mam na myśli dwóch wiceprzewodniczących Rady Gminy Dzierzkowice Latosa i Dudę oraz Zapalskiego którzy pracują w FŁT. Możecie pójść do prezesa naszej firmy i powiedzieć: My Radni Dzierzkowic dostaliśmy podwyżkę tylko 130zł a wójt z naszej gminy dostał od nas 1700zł, prosimy o podniesienie podwyżki. Na pewno Wam dołoży, ale po r… .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ten stadion piłkarski z UNI dostali bardzo duże pieniądze- słyszałam, że za godzinę płacą 15zł.ale jak tam inni mogą się zatrudnić gdy tam pracują ludzie z paki sekretarza. Konserwatorzy szkolni tam pracują i pozatrudniali swoich synów. Nie można by dać zarobić ludziom biedniejszym nie z układów. Ten radny –konserwator z Woli załatwił tam pracę nawet nieletniemu synowi. On to umie wykorzystać swoje stanowisko radnego załatwił pracę sobie i córce w szkole oraz zięciowi przy gminie. I jak taki radny Gniazdek sprzeciwi się wójtowi albo radny Duda jak jego żona pracuje w gminie- ,po co takich wybierać. Taka wiocha a już kręcą -rządzą układy i ma być dobrze w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Kris nikt nie odpowiedział ci na twoje pytanie. Piszesz że internecie można wszystko napisać i do tego całkiem anonimowo , że to działanie tchórzliwe i niehonorowe. Dlaczego ty nie masz odwagi podać swojego nazwiska i imienia tylko posługujesz się pseudonimem Kris. To spróbuj napisać jakąś prawdę na wójta, sekretarza lub radnych i podać swoje nazwisko a gwarantuje ci że będziesz miał wielu wrogów. Ludzie nie chcą mieć wrogów dlatego podpisują się pseudonimami. Myślę że teraz kris będziesz miał odwagę odpisać i podać swoje imię i nazwisko. Człowieku jest demokracja i musi być jakaś opozycja która patrzy rządzącym na ręce a co złe krytykuje. Doradż nam, w jaki inny sposób można walczyć z krętactwem, gdy nasi radni są bezradni i nie mamy do nich zaufania. Mamy cicho siedzieć- grzechem jest widzieć zło i nic nie mówić. Gdyby nie sprzeciw solidarności miałbyś PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kris napisał:
Stara dobra zasada, obrzucić kogoś błotem to zawsze się coś przyklei. W internecie można wszystko napisać i do tego całkiem anonimowo. Fajna sprawa. To nic, że to działanie tchórzliwe i niehonorowe. Najważniejsze że może się udać i kilka osób może uwierzyć ...
Nawet nie wiesz jak szybko można namierzyć "anonimowego" piszącego na necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec prosze bardzo namierz mnie. Panie narcinie taki spec z ciebie zielony jestes. Pionku psl. S.czarnota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajmy bo zawsze może być gorzej!!!!!!!!!! zrobią odpływ z parkingu i wszystko wróci do normy!!!!!!!! W końcu firma, która to robi to dobrzy fachowcy w tym co robią!!!!pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że robią odpływy na parkingu i będzie wreszcie można zaparkować samochód po deszczu.To mnie cieszy a co smuci mnie to że koszty tego odwodnienia pokryje się z kieszeni pewnie podatników a winnego tych głupich decyzji znów nie będzie- tak jak w rządzie.Wszystkie inwestycje w centrum rynku a na wsiach pozostałych nic się nierobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
Wszystkie inwestycje w centrum rynku a na wsiach pozostałych nic się nierobi.
To, że nie inwestuje się tuż przed Twoim domem i nikt Ci ogródka nie zrobił z publicznych pieniędzy to nie znaczy, że nic się nie robi w całej gminie. Najpierw dowiedz się jak jest faktycznie, a potem komentuj, bo po prostu piszesz nie prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed domami to zróbcie nam nowy chodnik bo mrówki wyniosły spod kostek piasek i się pozapadał. Taki zapadnięty katastrofalnie wygląda przy naszych solidnie wykonanych chodnikach na zaprawie cementowej lub grysiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...