Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przegrali w walce o miejsce w europarlamencie (komentarze)

Utworzony przez hmm, 26 maja 2014 r. o 16:04
Niektórzy głosują na ludzi a nie na listę. Ja głosowałem na Panią Nowacką, na Europę + nigdy inaczej bym nie zagłosował. Szkoda, że wybory tak upartyjniono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie przygotowania do jesiennych wyborów panie Czerniak ???? Panu juz dziękujemy !!! STOP MARIONETKOM !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bratkowski miałeś pan wiele czasu na to. Miałeś wiele środków. Czy naprawdę myślisz chłopie, że wystarczy wpaść jak po ogień na święto strażaka, jubileusz KGW czy rozdać dyplomy w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieuki do Europy się wybierali, a pojęcia Lubelszczyzna, którą tak brechali potwierdza,że historię Polski nie znali i dalej bredzą o niej choć przegrali.Region Lubelszczyzna nie istnieje,a dopóki Wasz rozum nie zmądrzeje,to możecie marzyć i mieć nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nazbierał głosów Broniewicz z PO ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo, że nie głosowałem na młodego p. Hetmana to wolę, że to on wszedł, a nie przysłowiowy peeselowiec Bratkowski. Szkoda tylko, że ten pierwszy w tej sytuacji mniej pomoże Lubelszczyźnie, a ten drugi bardziej jej na miejscu zaszkodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Poseł Michał K. i Zofia P. od Palikota. Razem mają mniej niż połowa głosów najgorszego kandydata z listy PiS. Hahahaha. Michał znany ze statystowania, Basia N. chcąca wprowadzaź Lublin do zrzeszeń w których od dawna jest zrzeszony. Brawo za genialną kampanię, efekty druzgocące wyszli niby do ludzi - ale chyba do meneli na deptaku - poziom szkolnego samorządu uczniowskiego. Bardzo oryginalna kampania - gdyby nie nazwisko Palikota - bylibyście niżej niż Demokracja Bezpośrednio - bo wygląda na to, że z nimi możecie konkurować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nam jako politykom nie udało się przekonać obywatelek i obywateli, że te wybory są ważne." - powiedziała Pani Nowacka.   Jakim politykom???!!! Pani uważa siebie za polityka? Od kiedy? Widzę, że głupoty Pani mówi, a i minka Pan zrzedła. No cóż, nie da się już chyba daleko ujechac na tragedii smioleńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy w Polsce będą demokratyczne wybory,pozbawione partyjniactwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie głosowałam, bo już wystarczająco klepię biedę mając już od 2008 r. zamrożone wynagrodzenie, już 6 lat klepie biedę i dalej mamy w budżetowce mieć do 2015 roku zamrożone płace, także mam gdzieś wybory itp. straciłam całkowitą nadzieję na to, że pracując mogę godnie żyć, co to za życie, na nic nie stać, a oni eurodeputowani żyją w luksusie, zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Hetman zrezygnuje z pensji europosła na rzecz pracy dla lubelszczyzny tak jak ostatnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz 13-tke, nie narzekaj! Poza tym skoro nie masz podwyżki, to znaczy, że od tylu lat zarabiasz powyżej najniższej krajowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie że czekamy Panie Posle!! A podziękujemy przy urnach jeśli zechce Pan kandydować na Prezydenta Miasta Lublin.Jakie przygotowania do jesiennych wyborów panie Czerniak ???? Panu juz dziękujemy !!! STOP MARIONETKOM !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród mądrzeje,a kto posługuje się słowem Lubelszczyzna określając w ten sposób województwo lubelskie,to kiedy zmądrzeje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff jak dobrze, że nikt od paligłupa się nie dostał. Stop degeneratom w polityce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie będę identyfikować się z partia Palikota ale chylę czoła przez posłem Kabacińskim. Jedyny człowiek , który w ciemno i bez dyskusji staje w obronie społeczeństwa. Przykładem była jego zdecydowana postwawa przy problemie osób z grygowej. Jest młody, odważny i pełen zapału. Jeśli sie nie zepsuje będzie ważną postacią na Lewicy i dumą regionu. Ostatnio często angażuje się w problemy środowiskowe i robi przy tym świetny Show. A procedury środowiskowe to bagno!!! Zbije na tym kolosalny kapitał polityczny i wygra w cuglach w następnych wyborach parlamentarnych. Czego szczerze mu życzę. Mam nadzieję, że nadal bedzie tak dynamicznie stawać w obronie praw społeczeństwa. Panie pośle, chylę czoła. TAK TRZYMAĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz Żaczek będzie musiał załatwić jakieś fuchy Ziobrze i Kurskiemu po wygranych wyborach samorządowych, jak obejmie stołek burmistrza w Rykach, bo inaczej zostaną na lodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE BRATKOWSKI - SAMA KAMPANIA WYBORCZA NIE WYGRYWA. jESZCZE TRZEBA SIĘ TROCHĘ WYKAZAĆ MIĘDZY WYBORAMI - A NIE FIGUROWAĆ TYLKO JAKO DZIAŁACZ I PRETENDOWAĆ DO WYSOKICH STOŁKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy w Polsce będą demokratyczne wybory,pozbawione partyjniactwa?
w demokracji były losowania, później zmieniono system, jaki klasycy nazwali ochlokracją (jako zwulgaryzowaną/sprymitywizowaną odmianę systemu demokratycznego), podstawowe cechy odróżniające 1. demokracja: losowanie, ochlokracja: wybory 2. demokracja: płatne stanowiska, ochlokracja: nieodpłatne sprawowanie funkcji 3. demokracja: cenzus majątkowy (gołodupce nie idą polityki aby się dorobić), ochlokracja: brak cenzusu majątkowego (zależnie od posiadanego majątku możliwości obronne danego obywatela były różne) 4. demokracja: zastawienie całego majątku na czas sprawowanie funkcji, ochlokracja: kłopot ze złożeniem oświadczeń majątkowych 5. demokracja: korupcja to kuriozum, ochlokracja: korupcja jako norma 6. demokracja: brak potrzeby manipulowania tłumem, ochlokracja: tłum głosuje więc każdy kto chce rządzić nim manipuluje można tak długo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomyliłem się pisząc odwrotnie o odpłatności sprawowania funkcji było oczywiście odwrotnie w demokracji sprawowanie funkcji było bezpłatne, honorowe w ochlokracji wszystko dla kasy      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...