Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w Ogrodzie Saskim: Chcą żeby psy mogły tu wchodzić (wideo)

Utworzony przez lublinianka, 10 kwietnia 2014 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Gdyby właściciele sprzątali po swoich pupilach to byłoby to do zaakceptowania, niestety niewielu z nich to robi ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słusznie. Jedna z niewielu mądrych decyzji naszego ratusza. Jak zauwazyła Pani ze Sławinka park jest dla wszystkich, nie tylko dla właścicieli psów, które w mgnieniu oka zdominują tamtejsze trawniki. Trzeba pamiętać, że dla mieszkańców śródmieścia to jedyne tereny zielone. Dlaczego jeszcze mają być zafajdane przez milusińskich? Pies do załatwienia się nie potrzebuje trawy, wystarczy po nim sprzątnąć. Gdyby psiarze to potrafili, to może nie byloby tego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ludzie powinni mieć prawo wyprowadzać psy w Saskim , ale na określonych warynkach ; 1) na alejkach i trawnikach pies na smyczy 2) sprzątanie po swoim pupilku , jest monitoring, więc chyba łatwo namierzyć osoby nie stosujące się do przepisów 3) zorganizowanie dwóch lub trzech terenów na wybieg dla piesków na terenie ogrodu . Jak ktos popiera moje pomysły zapraszam do wspólnego działania kontakt na fb  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za zakazem. I popieram, większość właścicieli nie ma nawyku sprzątania po swoich pupilach, mało tego robią gdzie popadnie, nawet na chodnik. W innych krajach są takie parki gdzie nie wchodzą czworonogi i są one oblegane przez ludzi. Można tam spokojnie usiąść na trawie i spędzić przyjemnie czas wśród zieleni i nie trzeba się martwić że wdepnie się zaraz w "psie odchody". Najpierw zacznijcie sprzątać po swoich pupilach, a później protestujcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pole minowe jeszcze w Saskim? Dziękuję postoję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda jakby sprzątali kupska po swoich pupilkach zakazu by nie było i żadne smuteczki tych ludzi mnie nie wzruszają bo nikt nie będzię się dawał teroryzować grupce ludzi co szukają sralni dla swoich psów bo im pod oknem nie łaska wyprowadzić mam nadzieje że zakaz ostanie bo to chyba najlepszy punkt w tym regulaminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się ! jedna z niewielu mądrych decyzji ratusza ! gonić psiarzy ! zasrają zaraz cały ogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni zgadzam się z władzami miasta! Mieszkańcy są różni a większość z nich jak nikt nie widzi "ucieka " z pieskiem gdy ten narobi kupkę a sprzątać nie ma komu. Nie wszyscy też dbają o swoje czworonogi jak powinni przecież one w odchodach mogą  zostawić  pasożyty, pałeczki coli itd. a później dzieci mają się bawić na tej trawie???? leżeć na kocykach gdzie zaraz obok śmierdzi odchodami! no ludzie dajcie spokój ! przecież są olbrzymie wąwozy - tam bierzcie swoje psy na spacer , poza tym decydując się na psa bierze się wszystko pod uwagę i miasto nie powinno zmieniać przepisów tylko dlatego że kilkanaście psów nie ma gdzie biegać. Człowiek zawsze powinien być ważniejszy niż zwierze niestety ale takie prawo " dżungli"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzeta to nasi bracia mniejsi- tak mawial Jan Pawel II. Czytajac ten artykul i komentarze,jest mi wstyd za tych katolikow ktorzy sa przeciwni naszym braciom mniejszym. Dlaczego nie dzialacie w zgodzie ze slowami Naszego Papierza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy to nosiciele pcheł, glist , tasiemców itp.... Psiarze  i kociarze to brudasy. Śpią z psami , liżą pyski psom . Feee!Rzygać się chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zgromadzenie było nielegalne. A psy należy prowadzić i na smyczy i w kagańcu. Gdzie policja? Gdzie straż miejska? Czy zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne wobec organizatorów nielegalnej manifestacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kiedy nie wiadomoo co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze." Bo przecież park był całe życie otwary dla wszystkich ludzi i zwieżąt. N remon parku poszło tyle pieniędzy, a psie kupy o tylko dobra wymówka. Jednoznacznie z wynikających zakazów powinno zlikwidować się place zabaw i muszlę koncertową. Bo przecież nie mozna krzyczeć i głośno słuchać muzyki. Tak ,że możemy wymieniać wiele "odlotowuch" pomysłów tylko dlaczego wszyscy czepili się tych pupili , a są też inne zwieżeta które też robią kupę nie parząc sie na to gdzie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzeta to nasi bracia mniejsi- tak mawial Jan Pawel II. Czytajac ten artykul i komentarze,jest mi wstyd za tych katolikow ktorzy sa przeciwni naszym braciom mniejszym. Dlaczego nie dzialacie w zgodzie ze slowami Naszego Papierza?
Jezu co za głupoty od papież to wara chyba to nie wypada cytować jego imie do problemu srających psów na mózg człowieku ci padło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzeta to nasi bracia mniejsi- tak mawial Jan Pawel II. Czytajac ten artykul i komentarze,jest mi wstyd za tych katolikow ktorzy sa przeciwni naszym braciom mniejszym. Dlaczego nie dzialacie w zgodzie ze slowami Naszego Papierza?       co Ty pieprzysz ? nie wiesz czy wszyscy komentujący są katolikami czy nie! a sory nie obrażaj mnie bo ja jestem ateistą a jestem za decyzją władz miasta ! po co mieszasz w to religie ???? nie masz mózgu ? to sprawy społeczne nie religijne wracaj do rydzyka na kolacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zgromadzenie było nielegalne. A psy należy prowadzić i na smyczy i w kagańcu. Gdzie policja? Gdzie straż miejska? Czy zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne wobec organizatorów nielegalnej manifestacji?
no właśnie ja też się pytam czy zostaną wobec protestujących wyciągnięte konsekwencje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za tym żeby mogli wchodzić z psami...tylo strażnicy miejscy stoją przy wejsciach a inni śledzą na monitoringu tych co łażą z psami jak nasra a nie sprzątnie 500zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kiedy nie wiadomoo co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze." Bo przecież park był całe życie otwary dla wszystkich ludzi i zwieżąt. N remon parku poszło tyle pieniędzy, a psie kupy o tylko dobra wymówka. Jednoznacznie z wynikających zakazów powinno zlikwidować się place zabaw i muszlę koncertową. Bo przecież nie mozna krzyczeć i głośno słuchać muzyki. Tak ,że możemy wymieniać wiele "odlotowuch" pomysłów tylko dlaczego wszyscy czepili się tych pupili , a są też inne zwieżeta które też robią kupę nie parząc sie na to gdzie robią     człowieku myślisz trochę ??? a niby dla kogo są place zabaw! ?? - DLA DZIECI! to chyba logiczne że trzeba zachować tam środki ostrożności by dzieci bezpiecznie się na nim bawiły a nie biegały psy i zostawiały odchody! ogarnij się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się ! jedna z niewielu mądrych decyzji ratusza ! gonić psiarzy ! zasrają zaraz cały ogród
co mogę powiedzieć, wal się na ryj!!! Psiarze po psach sprzątają więc o co Ci chodzi palancie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za tym żeby mogli wchodzić z psami...tylo strażnicy miejscy stoją przy wejsciach a inni śledzą na monitoringu tych co łażą z psami jak nasra a nie sprzątnie 500zł
tia jasne i co na jedną osobę z psem ma przypadać jeden ochroniarz ?? i go pilnować ? bo jak w tym samym czasie z 30 osób z psami 5 nie posprząta to za którym pobiegnie ochroniarz? za 1? 2? 3? 4 ? czy 5? ale masz pomysł jak trąbka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacekplacek
co mogę powiedzieć, wal się na ryj!!! Psiarze po psach sprzątają więc o co Ci chodzi palancie?
a rękę dasz sobie uciąć, że KAŻDY psiarz sprząta ZAWSZE po wsoim psie gdy jest z nim na spacerze? a propo psiarzy -ładną klase pokazujecie swoim zachowaniem i kulturą chociażby tutaj na forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...