Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest rolników na krajowej "dwójce": "Odstrzał dzika korzyścią dla rolnika" (zdjęcia)

Utworzony przez szasz, 21 lipca 2014 r. o 16:55
oczepcie się od biednych dzików!!!! niech się sami odstrzelą .... buractwo. nie dość że krus płacą czyli nic (a nie jak biedny zwykły szarak okradany jest z 30% pensji na zus)i mają zewsząt dotacje, to jeszcze narzekają. cebularze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczepcie się od biednych dzików!!!! niech się sami odstrzelą .... buractwo. nie dość że krus płacą czyli nic (a nie jak biedny zwykły szarak okradany jest z 30% pensji na zus)i mają zewsząt dotacje, to jeszcze narzekają. cebularze.
to Ty sobie lepiej siedź w tej swojej metropolii i nie wybieraj się na wieś bo widać, że o kosztach produkcji w rolnictwie pojęcia nie masz i gadasz trzy po trzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Marek Sawicki nie przyjedzie na miejsce protestu? Z rodzinnego domu jest blisko a i z ministerstwa Adwójka to by zajeło półtorej godziny, POPROSTU MA WSZYSTKICH W .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wszystkim mądrym inaczej poważnym biznesmenom zająć się produkcją rolniczą skoro widzą w tym same profity:) Czemu nie walicie na wieś dzrzwiami i oknami? Kupcie sobie gospodarstwa i już, co stoi na przeszkodzie? KRUS będziecie płacić, dopłąty z UE brać, odszkodowania za dziki. Na co czekacie?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik nie zarobi,nie kupi nowej maszyny,nie kupi maszyny to wy buraki z miast ich nie będziecie produkować,nie będziecie produkować wynocha na bru bo zakład padł,pójdziecie na bruk to zostanie wam tylko szczaw i mirabelki.Nie macie pojęncja jak bardzo jesteście uzależnieni od tych tom na dole tak zwanych przez waz darmozjadów ze wsi.Ludzie to jest naczynie powiązane bo jak chłop pada to wy prędzej czy później też pójdziecie na dno.A tłumaczenie że żarcie sobie kupię z zagranicy to wielka głupota,bo pytam się za co za pensie z hipermarketu.Nie macie pojencja ile tak zwanych miastowych żyje z usług dla rolnictwa jak coś debilnego napiszecie to zastanówcie się stu krotnie,tyle w tym temacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym odstrzelił kilku rolników. Przez ich zabawy na drodze jestem ponad 1 000zł w plecy, bo kierowca nie zdążył z towarem na czas... Ale co oni tam wiedzą, tylko od dotacji do dotacji, po drodze jeszcze jakaś zapomoga, ON zamiast do traktora to do swojej audicy i jacy oni biedni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki oto los zgotowali PSL-owcy rolnikom.Najpierw Kalinowski podpisał niekorzystny układ stowarzyszeniowy,potem zabrano rolnikom produkcję,a nam zdrową żywność.Teraz ewidentnie okradają rolników,ponieważ producent otrzymuje najmniej za swój towar.Organizatorem handlu artykółów rolnych jest sitwa  PSL-owska,więc nie mogą mówić,że to robi czapka niewidka.Widfać jak na dłoni ,że gumo filcowi mają w d... swoich wyborcow,bo nawet do protestujących rolników Sawicki nie chce przyjechać.Jest jeszcze jeden szczegół,że my wszyscy w ten sam sposób jesteśmy okradani!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym odstrzelił kilku rolników. Przez ich zabawy na drodze jestem ponad 1 000zł w plecy, bo kierowca nie zdążył z towarem na czas... Ale co oni tam wiedzą, tylko od dotacji do dotacji, po drodze jeszcze jakaś zapomoga, ON zamiast do traktora to do swojej audicy i jacy oni biedni...
Ich to nie obchodzi. Świeża dziczyzna przyda się w domu legalnie. Zawsze się to robiło, od pokoleń ale za wnyki, obrzyny oraz inne "wynalazki" przecież można "beknąć", to się protestuje! "Chłop żywemu nie przepuści" a co za płotem, to już nie jego problem... I jeszcze szambo powinni im pozwolić spuszczać do rzeki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym odstrzelił kilku rolników. Przez ich zabawy na drodze jestem ponad 1 000zł w plecy, bo kierowca nie zdążył z towarem na czas... Ale co oni tam wiedzą, tylko od dotacji do dotacji, po drodze jeszcze jakaś zapomoga, ON zamiast do traktora to do swojej audicy i jacy oni biedni...
1000zł? co to jest buraku my jesteśmy  w plecy 10000 tyś ale co ty tam wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000zł? co to jest buraku my jesteśmy  w plecy 10000 tyś ale co ty tam wiesz
To sprzedaj ziemię razem z plantacją i zajmij się roznoszeniem ulotek w Białej. Ze sprzedanej ziemi kup sobie troszeczkę ciuchów (bo w gumofilcach to wstyd po Białej łazic) i będziesz zawsze zarabiać nic nie stracisz, niczym nie ryzykujesz nie będziesz biadolić , że ci źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000zł? co to jest buraku my jesteśmy  w plecy 10000 tyś ale co ty tam wiesz
  To mi oddaj mój 1 000zł i będziesz w sumie miał w plecy 11000zł. Protestować pod ministerstwo, a nie wiejska swołocz drogi blokuje !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich rolników poszkodowanych przez dziki,zapraszam do zakupu odstraszaczy,które eliminują szkody na polach praktycznie do zera. magdalena0707@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich rolników poszkodowanych przez dziki,zapraszam do zakupu odstraszaczy,które eliminują szkody na polach praktycznie do zera. magdalena0707@wp.pl
Te knury w sejmie,senacie ten twój wspaniały środek też ruszy ??? jeżeli tak to pisał bym sie na 4-tony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich rolników poszkodowanych przez dziki,zapraszam do zakupu odstraszaczy,które eliminują szkody na polach praktycznie do zera. magdalena0707@wp.pl
Te knury w sejmie,senacie ten twój wspaniały środek też ruszy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia       Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do pana piotra z rogożnicy ja wiem która to jest jego kukurydza i jeżeli on twierdzi ze mu zniszczyli okolo 30 % to wychodzi jakieś 8 ha zniszczenia  , niezly jest z niego naciągacz całe życie tylko wyłudza pieniądze, a co do jego kukurydzy to trzeba ją siać za dnia a nie o pierwszej w nocy a potem narobi omin albo magazynki uste bo zapomnie dosypać i wina spada na dziki, mam nadzieję ze nie dostał ani centa, te pieniądze należą się tym co naprawde mają szkodę , co można wyłudzić to pioter pierwszy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...