Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Program do zarządzania projektami

Utworzony przez matii, 8 października 2014 r. o 12:14
Hej, słyszeliście już o http://pmcompass.pl? To polski program do zarządzania projektami, dający możliwość kontroli nad budżetem, dokumentacją oraz usprawniający komunikację w zespole projektowym. Polecam bardzo, bo usprawniło to funkcjonowanie mojej firmy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to jedynie dodatek,sprawdzający pracę księgowej-ona może go używać,żeby sprawdzić czy się w czymś nie pomyliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program do zarządzania to bardzo przydatna rzecz. Po wypróbowaniu kilku systemów, u mnie w firmie ostatecznie zdecydowaliśmy się na Redmine. System jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze nie tylko dla informatyka, co jest dużą zaletą. Posiada dobre wsparcie techniczne i sporo pluginów    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra sprawa. Trzeba miec tego typu aplikacje, bo idzie zginąć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od kilku miesięcy używam Redmine https://redmine.best.net.pl/ Bardzo dobry system, zarówno do zarządzania jak i komunikacji z klientem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do prowadzeniu firmy też używam Redmine od firmy Best. Jest to system do zarządzania projektami, przede wszystkim prosty w użyciu i tani. Za miesiąc użytkowania, w przeliczeniu na jednego użytkownika płacę ok. 10 pln. Doskonale sprawdza się do komunikacji z pracownikami i klientami. Wypróbowałem kilka systemów i ten najlepiej mi odpowiada.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z moimi przedmówcami. Używam http://bestredmine.pl jako klient, głównie do komunikacji z firmą, która obsługuje nas w zakresie IT. Dużo łatwiej jest się porozumieć i wytłumaczyć, czego oczekuję za pomocą tego narzędzia niż za pomocą maila czy telefonu. Polecam wszystkim, którzy poszukują sprawdzonego narzędzia komunikacji biznesowej.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w firmie Redmineod tego dostawcy jest właśnie wdrażany. Pracuję jako grafik i nigdy nie miałem żadnej styczności z CRM-em. Póki coprzeglądam sobie opcje. Myślicie, że nie będę miał problemu z obsługą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poradzisz sobie. System jest bardzo prosty w obsłudze. Ja pracuję w księgowości i też używamy Redmine od firmy Best, zazwyczaj do komunikacji i archiwizacji danych, dzięki czemu informatyk praktycznie przestał być nam potrzebny. Ten program to duże ułatwienie dla ludzi zajmujących się finansami i kadrami. Doskonale sprawdza się też przy rozliczaniu czasu pracy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również polecam ***pmcompass.pl/ . dla niewielkiej firmy, w której pracuje jest idealny, ma bardzo wiele różnych funkcji i jest nieskomplikowany w obsłudze. jak ktoś chce to może go wypróbować przez 30 dni, nie ponosząc żadnych kosztów ;) pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...