Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Matko znów jakiś test muszę pisac! Porażka. Przynajmniej to ostatni i muszę miec przynajmniej 37 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje 5 złw kieszeni napisał:
Matko znów jakiś test muszę pisac! Porażka. Przynajmniej to ostatni i muszę miec przynajmniej 37 pkt
Co takiego !!! co się czepiasz tego testu, to dobrze, że mamy jeszcze jeden, bo się dobrze przygotujemy !!! W dodatku on był banalnie prosty !!! na ostatnie zadanie ( 24 ) miałem pół godziny czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem takiego same zdania. W kwietniu będziemy wiedzieć co już nasz czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam poszło, moim zdaniem był prosty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prób ny test był prostu ; )) Ale i tak się bałam. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On był banalny a ile wam wyszło w 22??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 o ile się ni mylę było zadaniem matematycznym o Orzechowskich i wyszło mi w nim 22,50. Przynajmniej ja miałam takie 22 zadanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test jak dla mnie byl bardzo prosty szkoda że to nie koncowy ale co tam pech.Ucze sie bardzo zle praktycznie na 2. A test napisalem na 30+ pkt napewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszło 22.50 zł a rabat 7.50zł test był banalny 5-cio latek by go rozwiązał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile wam wyszło kilogramów w tym co było trzeba przyrządzic truskawki w czekoladzie dla 12 osób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był prościutki! za tamten miałam największą ilość punktów w szkole... napewno +35 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Miały być już odpowiedzi! I jeszcze ich nie ma! Ja napisałem na 40 punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie bylo ostatnie zadanie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury piszecie mają być odpowiedzi tylko jakoś ich nie widać, nie wiem po co te reklamy z odpowiedziami skoro i tak ich nie ma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ja nawet wczoraj sprawdzałam i nic nie było jaki żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tam w tej rodzinie Orzechowskich było 22.50 normalnie był banalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w tym 22 była masakra ; D wyszło mi 22.50 xD a dla kolegi wyszło 6.50 ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi w tym co trzeba było przyrządzic truskawki w czekoladzie dla 12 osób to wyszło 30 dm ale w odp było na kg więc zamieniłam i wyszłó 0.3 k xd. ^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z próbnego testu miałam 38/40 a z normalnego 40/40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie zadania dla mnie były proste ale 24 najciężej poszło :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...