Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbna matura z matematyki. "Jestem zdziwiona trudnością zadań"

Utworzony przez maturzysta z przed 6-7 lat, 16 grudnia 2014 r. o 22:01 Powrót do artykułu
To że ktoś jest noga z matmy nie znaczy że jest humanistą. Poziom matury z matmy od lat spadał co roku więc jak nie nieco podniósł to już wielkie zgorszenie. Drodzy maturzyści sprawdźcie sobie zadania z pierwszych lat nowych matur to wtedy będziecie mogli mówić czy macie trudno czy łatwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie boli, że nigdy nie słyszałem w TV, radio, nie czytałem w prasie, ani nie usłyszałem od nauczycieli, że boją się o "umysły ścisłe" podczas matury z języka polskiego czy obcego ... Wszyscy martwią się o "humanistów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero sie zdziwicie jak bedziecie pracy szukać w Lublinie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy PO za obniżanie poziomu nauki. Kiedyś w 1 klasie dzieci liczyły do 100 dziś do 20 ! Głupim narodem łatwiej jest rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś w Polsce większość ludzi to banda idiotów i rośnie następna, a niedawno mainstream oburzył się kiedy Korwin Mikke nazwał rzecz po imieniu.. Ktoś ci powie kretynie żeś głupi to weź się za siebie i stań się mądrzejszy, debil poleci do TV i rozpowie że zostały złamane jego prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że całe to doświadczenie odbywa się kosztem tych młodych ludzi. Sam egzamin jest stresem, a jeszcze te zmiany, udziwnienia, nowości. Ile ich było na przestrzeni kilku lat?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie boli, że nigdy nie słyszałem w TV, radio, nie czytałem w prasie, ani nie usłyszałem od nauczycieli, że boją się o "umysły ścisłe" podczas matury z języka polskiego czy obcego ... Wszyscy martwią się o "humanistów".   A mnie boli to,że w ogóle nauczyciele mają odwagę mówić,że "SIĘ BOJĄ "o uczniów. Za moich czasów mieli jakoś więcej odwagi :P Byli pewni tego,że dobrze przekazali wiedzę i tylko czekali na efekty swojej pracy.Miarą wartości nauczyciela była ilość uczniów zdających. O korepetycjach nikt nie słyszał-nie było takowej potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 a kto będzie na nas robił emerytów liczymy na was :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bierze ktoś może udział w konkursie maturalnym SOOWA 2015 na okm.edu.pl? zapowiada się całkiem nieźle  ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to zapraszam na Korepetycje z literatury w Warszawie – Wesoła Preply http://preply.com/pl/warszawa/literatura-korepetytorzy-wesoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś w Polsce większość ludzi to banda idiotów i rośnie następna, a niedawno mainstream oburzył się kiedy Korwin Mikke nazwał rzecz po imieniu dla tego biorę Korepetycje z literatury w Gliwicach Preply http://preply.com/pl/Gliwice/korepetycje-z-literatura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...