Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak wszystko w tym zas... kraju. Matoł zrobi system, Czesiek wygra przetarg i zawsze coś się wys.ra, bo przeciez inaczej być nie może. Tylu zdolnych ludzi, np informatyków pojechało z tego kraju, bo przetargi na dobre programy i tak wygrają miernoty, ważne żeby cena była niższa. W tym kraju niczego nie umiemy zrobic jak należy, przykład: numer 112 wprowadzany latami, program do obsługi wyborów, informatyzacja ZUS, w teraz ten kolejny gniot informatyczny, za który pewnie ktoś skasował miliony zł. Bravo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełna zgoda @66 samo matolstwo głodne kasy z przetargo-przewałów ,ale bądź pewien przed 10 maja wszyscy otrzymają nowe dowody .Jak myślisz dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odebrałam wczoraj dowód -stary wzór ponieważ wniosek był złożony przed 1 marca.Na początku stwierdziłam,że wolałabym nowy ale potem....usłyszałam ,że w nowych nie ma adresu więc instytucje takie jak banki,urzędy do wszelkich załatwień będą wymagać zaświadczenie potwierdzające miejsce zaneldowania które kosztować ma 18 zł.Razy kilka ....gratulacje ot zagadka rozwiązana po co to.... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nowym dowodzie osobistym nie ma takich danych : - adresu zameldowania - wzrostu - koloru oczu - zeskanowanego podpisu właściciela ............................. Jest za to numer PESEL wydrukowany większą czcionką.  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ileż to razy i ileż pieniędzy pochłonęły tzw. programy informatyzacji administracji,komunikacji,pacjentow,kierowców i pojazdów...i tylko ,,poeta- nowy sienkiewicz" wie ,że Polska istnieje teoretycznie....ALE, PRZYJDZIE NOWYCH LUDZI PLEMIE, I ODMIENI ZIEMIĘ, TĄ ZIEMIĘ .......  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie powinni decydowac czy chca nowy czy stary, to napewno wymyslili Ci co jezdza autobusami bez biletu, beda mogli podac adres jaki beda chcieli ^_^,albo Ci co nie lubia podawac adresu przy wystawianiu mandatów różnym innym sluzbom  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...