Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problem w wypożyczalni

Utworzony przez Bartra, 19 grudnia 2013 r. o 16:58
Prowadzę małą wypożyczalnię samochodów i ostatnio spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja. Klient nie zwrócił wypożyczonego auta, a dokument na który je pożyczył okazał się być sfałszowany. Policja szuka samochodu, chociaż nie bardzo wierzę, że uda się jej go odnaleźć. Chciałbym jednak uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości i dlatego szukam jakiegoś dobrego narzędzia do monitoringu swoich aut. Możecie coś polecić, a może macie pomysł na jakieś inne rozwiązanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie rzecz biorąc dobrą praktyką jest mieć zainstalowane lokalizatory GPS albo nawet system monitoringu floty, takich rozwiązań jest całe multum więc masz z czego wybierać. Z tego co pamiętam mój szwagier ma u siebie SATIS i podobno jest całkiem dobry, ale nie opieraj się wyłącznie na moim zdaniu i sprawdź co będzie dla Ciebie najlepsze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. SATIS GPS ma chyba najwięcej funkcjonalności i działa absolutnie bez zarzutu, jeździ na nim moja flota 15 samochodów, zniknęły całkowicie problemy z ich rozliczaniem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej bardzo współczuje :( Na przyszłość polecam współpracę z http://www.fleetpoland.pl/ pomagają rozwijać biznes, przeczytaj szczegóły na stronie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może skontaktuj się z inną firmą w Twojej branży. Ja mogę polecić sprawdzoną wypożyczalnię http://www.easymotion-van.pl/ :) Są prężnie działającą firmą, może Ci coś doradzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W temacie - czy ktoś wypożyczał auto we Włoszech? Jaki to koszt itp.Może macie doświadczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, ale złodzieje mogą zagłuszyć sygnał i z gpsu nici.
Ostatnio edytowany 13 kwietnia 2015 r. o 08:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat zawsze korzystam z tej: http://www.fleetcorp.pl i nigdy nie mam problemów. Bardzo mi się podoba dogodność warunków wypożyczania i dosyć rozsądna stawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarzają się różne przypadki, przed taką kradzieżą bezpośrednio chyba ciężko się ustrzec, ale ten GPS może być dobrym pomysłem. Zawsze można ubezpieczyć auta od kradzieży, jak masz tych aut kilka zbudować flotę, dzięki temu chronisz wszystkie auta w sensownej składce. Jak coś zapraszam do kontaktu CUK Ubezpieczenia, Chopina 45 w Lublinie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja idę do CUK i tam mi Pan oferty przedstawia i porównujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...