Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"proba spisu rolnego" - zly temat, to juz wlasciwy spis a raczej obchod przedspisowy, tu jest wiecej na ten temat: http://www.stat.gov.pl/gus/5840_8516_PLK_HTML.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na potwierdzenie mojej racji podaje link do probnego spisu, ktory juz sie odbył: http://www.stat.gov.pl/gus/psr_probny_PLK_HTML.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna promocja lubelszczyzny. Miasto i województwo wydaje miliony na promcję a rodziama gazeta robi kontrbandę. Trzymaj tak dalej. Nie macie pieniędzy na nowe zdjęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pragne zaznaczyc ze ktoś wygrał przetarg i odpowiada za to aby serwery działały prawidłowo, znane było obciążenie bo wiadoma była liczba rachmistrzów więc czy przetarg wygrała firma ktora nie byla w stanie tego obsłuzyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lrot też ma problemy z serwerem z konkursie na najlepszy produkt. dziwne to jak szybko janów odrabia straty.... co sekundę .... przekręty i mydlenie oczu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał się nałazić by znalźć tak wizerunkowe foto.Czemu to ma służyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rachmistrzem i dziś maiłam rozpocząć pracę ale niestety nadal mają problemy z serwerami i nie da się nanieść punktów adresowych. Na szkoleniach osoby prowadzące nie miały zielonego pojęcia i każde zdanie kończyło się słowami (ale to nie jest pewne, lub ale to może ulec zmianom)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem nadal występuje , jestem rachmistrzem , mieliśmy pracować od rana , jest godzina 15.40 i nadal nie mogę połączyć się z serwerem...mieli naprawić w pół godziny dziwne bo idą na to grube pieniądze a efektów na razie brak...za to duuużo nerwów zamiast telefonów za 1500 zł mogli dać nam netbooki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informuję iż synchronizacja jest już możliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lider napisał:
informuję iż synchronizacja jest już możliwa
Do tej pory nie ma polaczenia z serwerem, ktory umozliwa pracę rachmistrza. Pracę powinnismy zaczac o 8 rano, jest 16. Może by sie jakis rzecznik wypowiedział??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety była chwilowa, punkty adresowe zostały pobrane po czym zniknęły. Ponowne próby synchronizacji kończą się błędem połączenia.
lider napisał:
informuję iż synchronizacja jest już możliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyspozytor ma wyłączony telefon, z firmy softline dostałem 9 numerów serwisowych ale żaden nie odpowiada.Są wyłączone lub zgłasza się poczta głosowa a GUS milczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
synchronizacja mi poszła, ale z tego co widzę nie mam wszystkich adresów i są błędy... ta sytuacja jest chora bo skoro zawinili to powinni się otwarcie przyznać i dać oficjalny komunikat. Ludzie specjalnie robią sobie dzień wolny i organizują czas żeby potem siedzieć w domu i przez kilka godzin wpatrywać się w mały ekranik z nadzieją że " a nóż się uda.." ... mam część adresów ale nie wiem czy jest sens zaczynać pracę skoro może się jutro okazać że biegałem na darmo przykre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że gdzieś w kraju w jednej gminie zrezygnowali wszyscy rachmistrze wraz z liderem. Czy może ktoś potwierdzić tą plotkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też synchronizacja poszła ale punktów adresowych brak więc dzień dzisiejszy uważam za zmarnowany ciekawe jak będzie jutro, coś niechce mi się wierzyć,że wszystko pójdzie tak jak powinno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACHMISTRZ napisał:
Mi też synchronizacja poszła ale punktów adresowych brak więc dzień dzisiejszy uważam za zmarnowany ciekawe jak będzie jutro, coś niechce mi się wierzyć,że wszystko pójdzie tak jak powinno.
chyba tak jest w całym kraju ;/ na Podlasiu tak samo ;[ jak synchronizacja pójdzie to oprócz raportu, że pobrano adresy wszystko jest błędne tzn. brak jest konkretnych adresów ;/ porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GUS chwali się ze jako jeden z nielicznych krajów wprowadził spis w formie elektronicznej - tylko ze ten pomysł jest totalną porażką jest godzina 18;07 a ja nadal nie mogę pracować bo nie mam punktów adresowych. Nikt nie odbiera telefonów, od nikogo nie ma żadnych informacji co się dzieje. Cały dzień uważam za zmarnowany widzę ze nikt tu nie szanuje cudzego czasu. Trzeba było zostać przy formie pisanej na papierze a nie ośmieszać się na całą Europę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkopolska też ma ogromne problemy. Ze obchodem przedspisowym jest problem. A wyobrażacie sobie jak dojdą ankiety które codziennie trzeba będzie ściągać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kujawsko-Pomorskie również nie działa, pewnie GUS milczy, bo pewnie wszyscy na ksero "drukują" papierowe ankiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazowieckie chyba tez leży bo u mnie pasek postępu synchronizacji zatrzymał się w połowie i nie chce drgnąć, piszcie jeśli u kogoś będą jakieś zmiany na lepsze. pytanie tylko, dlaczego nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności i nie wystosuje odpowiedniej informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 247

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...