Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina ukarany grzywną. Ratusz nie wie, za co

Utworzony przez Obserwator, 14 października 2014 r. o 09:43 Powrót do artykułu
Pan F. zaczyna kampanię :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to Sąd nawalił albo Poczta. Typowo urzędnicza robota. Zamiast wyjaśnić sprawę, np. telefonicznie - stosowanie kar. Najważniejsza jest wiara w skuteczność karania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie zastanawia tylko skąd w  ludziach taka nienawiść o ile dobrze zrozumiałem ten artykuł a niektórzy mieszkańcy to widzę tylko zajmują się składaniem pism i pilnowaniem czy zostały odebrane i przekazane odpowiednim organom jak widać mają duużo czasu, albo  startują teraz w  wyborach i jest to kampania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie zastanawia tylko skąd w  ludziach taka nienawiść o ile dobrze zrozumiałem ten artykuł a niektórzy mieszkańcy to widzę tylko zajmują się składaniem pism i pilnowaniem czy zostały odebrane i przekazane odpowiednim organom jak widać mają duużo czasu, albo  startują teraz w  wyborach i jest to kampania
Oczywiście,że kampania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk co skutecznie zakorkowal Lublin nic nie wie. Nie wie ile kosztuje utrzymanie stadionu, nie wie że zna doskonale Piątka ktory wynająl dla Ratusza bez przetargu biurowiec. Nie wie ile wynosi dług miasta. To 16 listopada dowie się że nie jest już prezydentem. I PO sobie zostawi tylko długi i kamieni kupe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie kampania,to przywoływanie urzędników do porządku,komu mają służyć a nie tylko pierdzieć w stołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz sprawa pewnie się wyjaśni, bo nie wierzę, ze ktoś poczty w urzędzie nie przyjął, i będzie po sprawie, a rozdmuchana musi być wlasnie dlatego, ze ida wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zakorkował Lublin--- a co wyjechał 300 samochodami... wrócili starzy i nowi studenci w autach i Lublin się zakorkował ot cała filozofia, w wakacje korków nie było, wiec co wtedy Żuk odkorkował Lublin...weź pomyśl chwilę zanim coś napiszesz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zakorkował Lublin--- a co wyjechał 300 samochodami... wrócili starzy i nowi studenci w autach i Lublin się zakorkował ot cała filozofia, w wakacje korków nie było, wiec co wtedy Żuk odkorkował Lublin...weź pomyśl chwilę zanim coś napiszesz
A co do zadłużenia to P. Żuk zainwestował 2,2 mld, dług 400 mln, odnieść to nalezy do poprzednich prezydentów, 800 mln zł inwestycji P. Pruszkowskiego to 189 mln długu, 1 mld zł inwestycji P.Wasilewskiego to 488 mln długu, Procentowo prezentuje się to tak: przyrost zadłużenia 72% za Wasilewskiego, przyrost zadłużenia za Żuka 41 %   Akurat 2015 r będzie czasem na spłacanie zadłużenia, zanim ruszy nowa perspektywa unijna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie zakorkował Lublina tylko przybyło samochodów a miasto nie jest z gumy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak 'znany lubelski blogerze'  :lol: , pieniaczu i trollu internetowy czemu w tak perfidny sposób robisz sobie kampanię wyborczą? Widzę, że działasz podobnie jak Tułajew - nie mam pracy i kwalifikacji to zostanę radnym  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan F. zaczyna kampanię :)
Pan F. dopiero może kampanię zacząć - bójcie się, bo nie znacie dnia ani godziny...   Pan F. z tą sprawą oraz setkami innych nie ma nic wspólnego poza tym, że korzysta z tego samego art. 61 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.   Znam wiele innych "okołoratuszowych" przykładów nieprzekazania skarg, nałożenia kar i nieodbierania sądowej korespondencji, co w przypadku zwykłego obywatela kończy się zazwyczaj wizytą umundurowanych funkcjonariuszy policji...   W tej sprawie poraża nie tyle zaprzeczanie, co całkowita frywolność "ludzi" prezydenta, którzy mając w orzeczeniu sygnaturę akt twierdzą, że nie wiedzą czego dotyczy sprawa.   To co wyżej pozwala z niemal 100% pewnością przewidzieć, że rzecz dotyczy planów... zagospodarowania przestrzennego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do zadłużenia to P. Żuk zainwestował 2,2 mld, dług 400 mln, odnieść to nalezy do poprzednich prezydentów, 800 mln zł inwestycji P. Pruszkowskiego to 189 mln długu, 1 mld zł inwestycji P.Wasilewskiego to 488 mln długu, Procentowo prezentuje się to tak: przyrost zadłużenia 72% za Wasilewskiego, przyrost zadłużenia za Żuka 41 %   Akurat 2015 r będzie czasem na spłacanie zadłużenia, zanim ruszy nowa perspektywa unijna.
Jakie 2,2 miliarda? Pomyliłeś skumulowany niedobór finansowy i dług publiczny z inwestycjami?   Wymień chociaż połowę z tego co podałeś, a ja wskażę w jakim jesteś propagandowym  błędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten mieszkaniec to wysyła do ratusza nawet listy z pytaniem w co ma się dziś ubrać, krążą już legendy o tym schorowanym przypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perfidny? no doprawdy... czy to moje bilbordy starszą w całym Lublinie? czy to przeciwko mnie zapadają wyroki sądów? ... może chodziło ci o słowo prawy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do zadłużenia to P. Żuk zainwestował 2,2 mld, dług 400 mln, odnieść to nalezy do poprzednich prezydentów, 800 mln zł inwestycji P. Pruszkowskiego to 189 mln długu, 1 mld zł inwestycji P.Wasilewskiego to 488 mln długu, Procentowo prezentuje się to tak: przyrost zadłużenia 72% za Wasilewskiego, przyrost zadłużenia za Żuka 41 %   Akurat 2015 r będzie czasem na spłacanie zadłużenia, zanim ruszy nowa perspektywa unijna.
Jakie 2,2 miliarda? Pomyliłeś skumulowany niedobór finansowy i dług publiczny z inwestycjami?   Wymień chociaż połowę z tego co podałeś, a ja wskażę w jakim jesteś propagandowym  błędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy jest na tyle perfidny by oblepiać internet SWOJĄ buźką i wrzucać wszędzie filmy ze SWOIM udziałem/nie czujesz się jak masturbator?/, odkąd pojawiły się listy kandydatów do rady miasta zacząłeś szturmować wszystkie fora, przypadek? Ciebie w internecie jest o wiele więcej niż Żuka na billboardach, ten to przynajmniej nie udaje, że ją prowadzi i przynajmniej za nią płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odkąd pojawiły się listy kandydatów do rady miasta zacząłeś ;-) oj chyba nie - chyba się mylisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk co skutecznie zakorkowal Lublin nic nie wie. Nie wie ile kosztuje utrzymanie stadionu, nie wie że zna doskonale Piątka ktory wynająl dla Ratusza bez przetargu biurowiec. Nie wie ile wynosi dług miasta. To 16 listopada dowie się że nie jest już prezydentem. I PO sobie zostawi tylko długi i kamieni kupe.
Ale piszesz bzdury - akurat Żuk wreszcie coś robi z drogami w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy jest na tyle perfidny by oblepiać internet SWOJĄ buźką i wrzucać wszędzie filmy ze SWOIM udziałem/nie czujesz się jak masturbator?/, odkąd pojawiły się listy kandydatów do rady miasta zacząłeś szturmować wszystkie fora, przypadek? Ciebie w internecie jest o wiele więcej niż Żuka na billboardach, ten to przynajmniej nie udaje, że ją prowadzi i przynajmniej za nią płaci
Sprawdziłeś kto płaci, ile i jakie są faktyczne koszty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...