Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Białej Podlaskiej szykuje pozew. Kandydat PiS oświadcza, że nie wiedział o artykule

Utworzony przez BudŻet, 28 października 2014 r. o 21:25
"Impreza nie była zorganizowana za publiczne pieniądze – stanowczo zaprzecza Renata Szwed. Sponsorowali ją wykonawcy inwestycji."   Niech się pani modli żeby ta informacja nie dotarła do CBA.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Impreza nie była zorganizowana za publiczne pieniądze – stanowczo zaprzecza Renata Szwed. Sponsorowali ją wykonawcy inwestycji."   Niech się pani modli żeby ta informacja nie dotarła do CBA.
to raczej trzeba się modlić ażeby dotarła i to jak najszybciej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sie Pani Renata zapędziła. Czyli ukryta łapówka. Czapski się też zapędził:Pił ale bursztynowy napój. Jeden dzieciak jak go złapali  tłumaczył się że palił papierosa "ale sie nie zaciagał". A jedna pani tłumaczyła że dała du/py ale przez pończochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to raczej trzeba się modlić ażeby dotarła i to jak najszybciej!!!
Miałem na myśli p. Renatę ;)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co to znaczy "żadnej wiedzy"? Że mógł mieć "trochę" wiedzy, "trochę więcej" albo dużo? Czy nawet oświadczenia nie można napisać językiem normalnym, bez bełkotu? Po prostu: " nie wiedziałem". Ręce opadają, kiedy ludzie po studiach nie potrafią się normalnie, poprawnie wypowiadać.I to jego "moją osobę" - a na studiach nie uczyli, że podkreślanie nosówek, zwłaszcza "ę" na końcu wyrazu, jest pretensjonalne? Na zdjęciach może i jeszcze jakoś wygląda, ale jak zaczyna mówić, to to już jest nie do zniesienia. A takie "przegadywanie" świadczy chyba o tym, że się ma tak naprawdę niewiele do powiedzenia. Albo niewiele prawdziwego do powiedzenia. Koszmarny jest ten gość. Przynajmniej według "mojej osoby".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...