Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy: Zielony listek dla początkujących. Utrudnienia dla motocyklistów

Utworzony przez Yuri, 15 czerwca 2009 r. o 23:10
Czyli co jak mam prawko 6 lat to za 15 lat mam kolejny raz zdawać na prawo jazdy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ SENSU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yuri napisał:
Czyli co jak mam prawko 6 lat to za 15 lat mam kolejny raz zdawać na prawo jazdy ????
skąd jesteś młocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yuri napisał:
Czyli co jak mam prawko 6 lat to za 15 lat mam kolejny raz zdawać na prawo jazdy ????
Yuri, qrwa młocie ze wsi. Przeczytaj jeszcze raz komentowany przez ciebie artykuł. Potem jeszcze raz, potem idź na piwo, przemyśl sprawę, wróć i przeczytaj tekst ponownie. Jak nie zrozumiesz, to nawet leczenie ci nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koło arutowicza dziś przez cały wieczór czuć było spaloną elektronikę i straż pożarna jeździłą często. Nie wiecie co to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Yuri, qrwa młocie ze wsi. Przeczytaj jeszcze raz komentowany przez ciebie artykuł. Potem jeszcze raz, potem idź na piwo, przemyśl sprawę, wróć i przeczytaj tekst ponownie. Jak nie zrozumiesz, to nawet leczenie ci nie pomoże.
mieszkałem na wsi i w mieście i zdecydowana większość mieszczuchów to młoty... zdecydowanie. Więc zamknij się wykształciuchu, który doisz rodziców z kasy a sam nic nie robisz. Ocenianie zacznij od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mieszkałem na wsi i w mieście i zdecydowana większość mieszczuchów to młoty... zdecydowanie. Więc zamknij się wykształciuchu, który doisz rodziców z kasy a sam nic nie robisz. Ocenianie zacznij od siebie
...ale przynajmniej czytać ze zrozumieniem potrafi, co wam wieśniaki ciężko przychodzi.... Przeprowadzka do miasta nic nie zmienia. Kto się urodził wieśniakiem, całe życie nim będzie. A od kasy jego rodziców to wara wieśniaku, to jego rodzice, ty skup się na twoich starych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Zgadzam się z nowymi przepisami dotyczącymi prawka na kat.A Jestem posiadaczem moto 130KM poj 1045ccm i wiem co potrafią takie sprzety. W połączeniu z młodym niedoświadczonym kierowcą, który wiezie pasażera i chcę się popisać= wypadek. Jedną zmianę bym tylko wprowadził. Czym różni się 18 latek na pierwszym moto od 24latka na pierwszym moto?! Niczym .znam wiele osób mających 30 lat i są nieodpowiedzialni.Nagle z wiekiem doświadczenie jazdy na motocyklu się nabiera z Nieba! Motocyklista powinien nabierac doswiadczenia podczas jazdy . Wprowadziłbym ograniczenia nie ze wzgledu na wiek lecz na moc: AM-skutery-14 lat ok A1- moto do 125ccm 15Km od 16 roku zycia,minimum 4 lata jazdy na A1 uprawnia do kategori A2 A2-moto pow 125 i mocy pow 15Km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram badania 65-latek jest gorszy od młodego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pavel1988.mybrute.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pati napisał:
...ale przynajmniej czytać ze zrozumieniem potrafi, co wam wieśniaki ciężko przychodzi.... Przeprowadzka do miasta nic nie zmienia. Kto się urodził wieśniakiem, całe życie nim będzie. A od kasy jego rodziców to wara wieśniaku, to jego rodzice, ty skup się na twoich starych....
PATI TY SIĘ CHYBA Z ROZUMEM NA GŁOWE POMIENIAŁAŚ KTO SIĘ PRZEPROWADZA ZE WSI DO MIASTA? W JAKICH TY CZASACH ŻYJESZ? KAŻDY KTO MA KASE NA DZIAŁKE I DOM UCIEKA OD TEGO SYFU MIEJSKIEGO,BRUDU,CHAMSTA,ZŁODZIEJSTWA I PROSTACTWA.CZŁOWIEK NA WSI JEST KIMŚ MA DUMĘ ŻE ŻYJE NA SWOIM MA SWOJĄ ZIEMIĘ,NA KTÓREJ MOŻE WSZYSTKO ROBIĆ,MA CISZĘ I SPOKUJ,MA WSZYSTKO CO MU DO ŻYCIA POTRZEBA.A TY? SIEDZISZ JAK MAŁPA W ZOO W TYM BLOKU I NIC NIE MASZ POZA SWOIM "M" I TY SIĘ NAŚMIEWASZ LUDZI ZE "WSI"? ŻAŁOSNE ZEJDŹ NA ZIEMIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEŚNIAK napisał:
PATI TY SIĘ CHYBA Z ROZUMEM NA GŁOWE POMIENIAŁAŚ KTO SIĘ PRZEPROWADZA ZE WSI DO MIASTA? W JAKICH TY CZASACH ŻYJESZ? KAŻDY KTO MA KASE NA DZIAŁKE I DOM UCIEKA OD TEGO SYFU MIEJSKIEGO,BRUDU,CHAMSTA,ZŁODZIEJSTWA I PROSTACTWA.CZŁOWIEK NA WSI JEST KIMŚ MA DUMĘ ŻE ŻYJE NA SWOIM MA SWOJĄ ZIEMIĘ,NA KTÓREJ MOŻE WSZYSTKO ROBIĆ,MA CISZĘ I SPOKUJ,MA WSZYSTKO CO MU DO ŻYCIA POTRZEBA.A TY? SIEDZISZ JAK MAŁPA W ZOO W TYM BLOKU I NIC NIE MASZ POZA SWOIM "M" I TY SIĘ NAŚMIEWASZ LUDZI ZE "WSI"? ŻAŁOSNE ZEJDŹ NA ZIEMIE
...kolejny słomiarz.... SPOKÓJ to miałeś chyba za duży na lekcji języka polskiego w gminnym ośrodku kultury....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dadzą kase na wymianę i badanie !!! ZŁODZIEJE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob napisał:
skąd jesteś młocie?
Sam jestes młotem, śmieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Yuri, qrwa młocie ze wsi. Przeczytaj jeszcze raz komentowany przez ciebie artykuł. Potem jeszcze raz, potem idź na piwo, przemyśl sprawę, wróć i przeczytaj tekst ponownie. Jak nie zrozumiesz, to nawet leczenie ci nie pomoże.
Zamknij pysk śmieciu sam jesteś wieśniakiem. Ty lepiej udaj się do psychologa bo z Tobą jest coś nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pati napisał:
...ale przynajmniej czytać ze zrozumieniem potrafi, co wam wieśniaki ciężko przychodzi.... Przeprowadzka do miasta nic nie zmienia. Kto się urodził wieśniakiem, całe życie nim będzie. A od kasy jego rodziców to wara wieśniaku, to jego rodzice, ty skup się na twoich starych....
Jak napisałem wyżej WIEŚNIAK to TY buraki za dyche. Idź lepiej krowy doić bo mleka w sklepie nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yuri napisał:
Jak napisałem wyżej WIEŚNIAK to TY buraki za dyche. Idź lepiej krowy doić bo mleka w sklepie nie będzie.
Nie, no Yuri, jaka elokwencja z tego tekstu bije. No powaliłeś wszystkich. Zrozumiałeś chociaż ten artykuł...? Czy dalej masz wątpliwości...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem wieśniakiem bo mieszkam w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom tego forum jest zatrważająco niski. wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czytam to forum i prawie zapomnialam o czym byl artykul... o zmianach w przepisach prawa jazdy czy o wiesniakach, mieszczuchach i braku manier... Ludzie zlitujcie sie! Jesli chodzi o zmiany to popieram, za duzo zlego sie dzieje na drogach, zeby patrzec na to obojetnie. Tylko niech ktos sie w koncu za to powaznie wezmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...