Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawicowy tygodnik atakuje: Czapski pił i kierował. Prezydent: "Nie piję od 3 lat"

Utworzony przez pax, 26 października 2014 r. o 14:39
jaka większość społeczeństwa taka większość kandydatów, jacy wyborcy tacy i wybierani. Gdyby ludzie nie prowadzili bezbożnego stylu życia to nie wybieraliby tych którzy wybierają i wybiorą. Każdy kto żyje w grzechu i dla grzechu jest bezbożny a więc wśród bezbożnych jest również wielu tzw wierzących. "Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie. (22) W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? (23) A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie. " - Ewangelia Mateusza 7:21-23 Biblia Warszawska kto chce żeby było lepiej niech zacznie od siebie najpierw, niestety większość ludzi będzie pogrążać się w coraz większy grzech, a więc i ludzie przez nich wybierani będą coraz gorsi, bo ludzie wybierają według swoich przekonań, upodobań : "A to wiedz, że w ostatecznych dniach nastaną trudne czasy. 2 Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, bezbożni; 3 Bez naturalnej miłości, niedotrzymujący słowa, oszczercy, niepowściągliwi, okrutni, niemiłujący dobrych; 4 Zdrajcy, porywczy, nadęci, miłujący bardziej rozkosze niż Boga; 5 Przybierający pozór pobożności, ale wyrzekający się jej mocy. Takich ludzi unikaj." - 2 list apostoła Pawła do Tymoteusza 3:1-5 Uwspółcześniona Biblia Gdańska Google : sprzedają nieskończony skarb za 80 złotych "...przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy" - 2 list apostoła Pawła do Tymoteusza 3:5 Biblia Warszawska - apostoł ostrzega, że wielu ludzi będzie wyglądało na pobożnych, ale codzienne ich życie będzie zaprzeczeniem mocy pobożności, która objawia się w naśladowaniu Pana Jezusa. Ci ludzie będą mieć m.in pokazowe akty religijne, będą uczestniczyć w rytuałach, ceremoniach, obchodzić różne święta, będą mówić wielkie słowa, może nawet będą czytać Biblię, ale na tego typu rzeczach się zakończy. W domu, pracy i innych miejscach będą grzesznie postępować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wolno wojewodzie to nie tobie s....tak można to posumować  moi drodzy .czas odejść p Czapski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest. Wam nie wolno, to co mi wolno. Koniec i kropka powieści tej treść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prawicowy tygodnik atakuje" (...) Czytając już sam tytuł artykułu, można mieć spore wątpliwości co do obiektywnego spojrzenia na sprawę. Czy to jakieś znamie, które trzeba wskazywać i podkreślać, że jakaś gazeta jest prawicowa? Zatem ja się pytam: CZY DZIENNIK WSCHODNI JEST LEWICOWĄ GAZETĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też od trzech lat nie piję (mało).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prawicowy tygodnik atakuje" (...) Czytając już sam tytuł artykułu, można mieć spore wątpliwości co do obiektywnego spojrzenia na sprawę. Czy to jakieś znamie, które trzeba wskazywać i podkreślać, że jakaś gazeta jest prawicowa? Zatem ja się pytam: CZY DZIENNIK WSCHODNI JEST LEWICOWĄ GAZETĄ?
Alaż skąd! Kontynuacja organu Komitetu Wojewodzkiego PZPR nie moze przecież być gazetą lewicową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Andrzej Czapski wyjaśnił, że na imprezie 19 września pił piwo, ale bezalkoholowe."   Komedia czy tragedia ?  :lol:  On sam wymyślił sobie takie wytłumaczenie ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zarzucić komuś takie przestępstwo nie mając kompletnie dowodów. Dlaczego ktoś kto robil zdjęcia i domniemani świadkowie nie wezwali policji skoro widzieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zarzucić komuś takie przestępstwo nie mając kompletnie dowodów. Dlaczego ktoś kto robil zdjęcia i domniemani świadkowie nie wezwali policji skoro widzieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie widać jakie metody się stosuje żeby tylko zdobyć władzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie od dziś wiadomo, że Białą rządzi alkoholik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Picie to jest życie.  Piję codziennie , gdzieś tak od 8 lat nie było dnia abym nie wypił jakiegoś alkoholu. Muszę pić gdyż jak nie piję to mnie trzęsie, mam omamy wzrokowe i koszmarne sny. Kocham alkohol 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że cały materiał w TP o Panu Czapskim tylko mu pomoże - przecież piwo bezalkoholowe wygląda tak samo jak zwykłe. Trzeba było Prezydenta sprawdzić alkomatem zamiast za nim jeździć po imprezie. Tak tylko wyszło, że mówił prawdę, a "dochodzeniowa gazeta" się skompromitowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co było przedtem .... skoro Czapski od kilkunastu lat jest prezydentem ?!?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, musi Pan być przygotowany na jeszcze większe świństwa. Sekta piowska nie popuści, birecki, stefaniuk /swiadomie z malej litery/  zrobią wszystko by wygrać wybory. Szkoda Białej dla takichułomnych ludzi. Idź Pan do przody, pieski niech szczekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, musi Pan być przygotowany na jeszcze większe świństwa. Sekta piowska nie popuści, birecki, stefaniuk /swiadomie z malej litery/  zrobią wszystko by wygrać wybory. Szkoda Białej dla takichułomnych ludzi. Idź Pan do przody, pieski niech szczekają.
idź pan do przody ;) To chyba pisał kolega od browara :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na plakatach wyborczych twarz Czapskiego sama za siebie mówi. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czapski ...a na imprezie banku PKO w hotelu skala w bialej to kwas chlebowy pan pil ,czy mineralna .... Wydaje mi się ze coś mocniejszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim czasie bardzo często zastanawiałem się, na kogo oddać swój głos w wyborach samorządowych.  Za panem Czapskim przemawia jego doświadczenie i dokonania dla miasta w ostatnich latach. Niemniej widzę, że ostatnio w mieście robi się jak by mniej dla przeciętnego mieszkańca. Czy jest to wina zadłużenia miasta? Czy może braku środków na pobudzenie lokalnego rynku pracy? Nie mnie to oceniać, bo moja wiedza w tym temacie jest niewystarczająca do wyciągania konstruktywnych wniosków. Dlatego skłaniałem się, do tego, aby oddać swój głos na osobę młodą, która być może z nowymi pomysłami i nowym spojrzeniem na rzeczywistość rozbudzi potencjał tkwiący w naszym mieście. Jednak artykuł z tygodnika podlaskiego, bardzo mnie rozczarował. Tego czy ktoś pił, czy nie pił, i czy jechał po alkoholu nie da się stwierdzić na podstawie zdjęć.  Jeżeli taka sytuacja miała miejsce to, dlaczego nikt nie poinformował stosownych służb do zbadania tego faktu? Dla mnie wygląda to na zabawę małych dzieci w piaskownicy. Wiem, ale nie powiem. Nie, bo nie. Nie dziwię się obecnemu Prezydentowi, że ma zamiar zgłosić sprawę do sądu. Mam tylko nadzieję, że jako szary obywatel będę informowany jak ta sprawa się zakończy.   Reasumując-najprawdopodobniej w dniu wyborów samorządowych zostanę w domu. Dokąd zmierzamy, jeżeli człowiek człowiekowi staje się wilkiem? Gdzie podziała się życzliwość i serdeczność między ludzka? Czy organizowane w zakładach pracy imprezy imieninowe, czy inne - to takie zło? Czy po zmianie prezydenta, imprezy takie, jak ta, na której wykonano foty zostaną zakazane?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senator  Bierecki to jeden ze spadochronowych cwaniaków,zarabiający  ok 5 mln rocznie na ludzkich udziałach w SKOK-ach.Udziały członkowskie są nieoprocentowane ,a nadmierne zyski idą do prywatnej kieszeni.To jest taki "amber SKOK".Z pieniędzy skokowych jest drukowany tygodnik podlaski i gdzie? w Sopocie?Stamtąd z Gdańska jak "Bolek" jest senator ,a funkcję ma z Podlasia!!!Ma  młodego wychowanka,którego na siłę chce zrobić prezydentem  Białej Podlaskiej.A że to cienki kandydat,to senator chwyta się wszelkich metod.Z tego co zobaczyłem w tygodniku nie wynika,że Czapski pił alkohol.Ale skoro pił to trzeba było podesłać funkcjonariuszy,a nie brać sprawy na domysły.Dziwię się,że sprawa nie może byc rozpatrzona w trybie wyborczym.Przyznaję,że to takie płytkie zagranie,senator ze swoją świtą przegina,bo chce błysnąć w oczach Kaczyńskiego.Sama nazwa PIS powinna go do czegoś zobowiązywać.Podejrzewam ,że zagranie tygodnika zwiększy poparcie Czapskiemu,chociaz uważam,że najlepszym kandydatem na prezydwenta Białej Podlaskiej jest Adam Chodziński! Ale to już zdecudują wyborcy.Sprawa opisana w tygodniku podlaskim rodzi niesmak i brak zaufania do PIS-u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...